Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pozwalal sobie (na) chyba musicie nauczyc sie pisac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy bowiem ma wenętrznego przyjaciela. Ów przyjaciel przyzwolił mu na haniebny czyn, o skurfysyń. Przeto pozwolił sobie i on na nieobyczny czin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygłodzony zobaczył ładną laskę i zachował się niestety po hamsku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle pier.....ą się z takimi dowalić grzywnę 50 000 zł na Skarb Państwa dodatkowo 50 000 zł odszkodowania kobiecie, jednemu drugiemu dowalić grzywny i w końcu się opamiętają. Państwo bezprawia... tyle w temacie brak prawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nasz Jóżik  tyż je spod Hrubieszowa wici rozumici...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam koze kaśke,moge temu burakowi ja podsunąc żeby ją obmacywał,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, ze nie ksiadz, bo by dzieci macal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pilotem,latałem dla największych linii na świecie i trochę widziałem.Zdrowie mu uratowali a może nawet życie , każdy wie że stewardesy to roznosicielki wszelkich chorób wenerycznych.Latawice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sie rycerze sprawili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pilotem,latałem dla największych linii na świecie i trochę widziałem.Zdrowie mu uratowali a może nawet życie , każdy wie że stewardesy to roznosicielki wszelkich chorób wenerycznych.Latawice.
latales chyba do psiej wolki; i nie mierz ludzi  swoja miarka;  kiedyś rzeczywiście były to laski a dzisiaj róznie hahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, proszę pijany zalotnik pszenno-buraczany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzięła dziada oranżada?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zakaz sprzedaży alkoholu temu panu w całej UE, zakaz latania samolotami oraz 100 batów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIOCHA AHAHAAAAAAAAAAAA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z JAKIEGO PARAGRAFU BĘDZIE odpowiadał ten gość ? Chyba podejmę się OBRONY TEGO PANA z ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejrzewam że Straż Graniczna będzie chciała postawić zarzut z art. 211 pkt.1 ust.9 - ale to TRZEBA UDOWODNIĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla buraka pospolitego za wyczyn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli dla pracujących za granica potrzebny jest taki przedział z uciechami. Mają forsę i lubią to co Im wolno. Ale zaraz be. A co kobieta nie kusi swymi wdziękami. A jak chłop nie miał żony przez m-c to co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odesłać go do Niemiec tam to na topie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cwel i burak ja bym mu dal z 10.000 do zaplaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...