Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zatrudnia? ciekawe kogo nikt z moich znajomych w tym ja również pracy tam nie znalazłem, mimo tego że większość wymagań rekrutacyjnych ja i moi znajomi spełniłem. Kumoterstwo tak jak wszędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K. napisał:
Zatrudnia? ciekawe kogo nikt z moich znajomych w tym ja również pracy tam nie znalazłem, mimo tego że większość wymagań rekrutacyjnych ja i moi znajomi spełniłem. Kumoterstwo tak jak wszędzie.
może masz nie tych znajomych.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ktos by chciał sprawdzić na jakiej zasadzie naprzykład byli przyjmowani pracownicy ochrony bo różnie się o tym mówi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wizzair to tanie linie lotnicze i wiadomo, że w bilecie lotniczym za kilkadziesiąt złotych musi być jakiś haczyk. Otóż z lotniska "Oslo-Sandefjord Torp" do samego Oslo jest 120 km drogi (1,5 godziny samochodem).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oracle napisał:
Wizzair to tanie linie lotnicze i wiadomo, że w bilecie lotniczym za kilkadziesiąt złotych musi być jakiś haczyk. Otóż z lotniska "Oslo-Sandefjord Torp" do samego Oslo jest 120 km drogi (1,5 godziny samochodem).
To prawda, sprawdzałem połaczenia z Oslo i pociągiem wyjdzie 100 złotych w jedną stronę, tak wiec taniej dolecieć z Lublina do Sandefjord niż dojechać z Sandefjord do Oslo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=exFs02ka8w0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=b2knd-oz9xo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K. napisał:
Zatrudnia? ciekawe kogo nikt z moich znajomych w tym ja również pracy tam nie znalazłem, mimo tego że większość wymagań rekrutacyjnych ja i moi znajomi spełniłem. Kumoterstwo tak jak wszędzie.
pewnie byli tacy ,co spełnili wszystkie warunki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pew
Gość napisał:
pewnie byli tacy ,co spełnili wszystkie warunki.
Pewnie ty spełniłeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zarobki dla tych przyjmowanych są mniej więcej na poziomie zarobków w Porcie radnego Siczka? W Porcie chyba dominuje PIS, ale juz w Radzie Nadzorczej Portu, to raczej PO , więc tam szukajcie znajomych .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...