Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko Lublin. Rusłan może wylądować w Świdniku

Utworzony przez denewsky, 28 stycznia 2013 r. o 15:58 Powrót do artykułu
NIE WIDZĘ PRZECIWSKAZAŃ NIECH PRZYLATA Z CHĘCIĄ ZOBACZĘ POTĘGE RASSIJI W REALU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przecież miał lecieć do mojZesowa ??? Dziwne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli Rusłan wyląduje na lotnisku Lubelskim wówczs medialnie wzrośnie prestiż tego loniska ,ale na razie brak potwierdzien oficjalnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
----------------------KTO JEST ODPOWIEDZIALNY ZA LĄDOWANIE KOLOSA W ŚWIDNIKU----------------- Podobnie poszukujemy odpowiedzialnego za budowe stadionu na BAGNIE tak i w przypadku lądowania Kolosa na świdnickim lotnisku chcielibyśmy znać ODPOWIEDZIALNEGO gdyż lotnisko było wybudowane z funduszy Podatników Lublina i Lubelszczyzny a po ewentualnym niefortunnym lądowaniu Rusłana , to lotnisko świdnickie stanie się udokumentowanym...bankrutem !. Jeżeli są decyzje to i odpowiedzialni za te decyzje być muszą (?). KTOŚ TU COŚ CHCE UDOWODNIĆ ? ALE NIE NASZYM KOSZTEM SZEFUNIU ! NIE NASZYM KOSZTEM !!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wylądować to wyląduje. Gorzej ze startem, chyba że sobczak się nadmie więcej niż normalnie i wystąpi jako dopalacz startowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda o o tam na zdjęciu jestem od tyłu, patrzyliśmy na tego Rusłana, no był u nas na Jesionce, pół podkarpacia się zleciało... miał być u nas ale go chyba nie będzie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xavier napisał:
A przecież miał lecieć do mojZesowa ??? Dziwne
Nie podniecaj się bo w majtki narobisz Pozdrowienia z Rzeszowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro jeszcze lotnisko nie ma potwierdzenia co do przylotu Rusłana to ja równie dobrze mogę powiedzieć, że ta maszyna wyląduje w Rzeszowie w Marcu. Zresztą to przewoznik zdecyduje, a z tego co wiem to jeszcze nie podjął decyziii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak taki kolos wyląduje w Świdniku to nam zniszczy pas i będzie po lotnisku. Te helikoptery mogą przecież same polecieć na te Filipiny. Mogą wziąść sobie zapas paliwa w karnistry i jakoś dolecą. Kiedyś nasze kukuruźniki latały do Afryki i opylały pola arabom i jakoś doleciały to i te wiatraczki też dolecą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jaki sposó może zniszczyć pas! Nierozumiem! Taki "Kolos" potrzebuję tylko naprawdę 1800 metów, ale trzeba się troszką Lotnictwem zainteresować!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest mi przykro!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że ktoś na portalach, brednie opowiada! Powtarzam poczytać o lotnictwie i się wypowiadać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...