Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko Lublin: Ruszyły loty do Monachium (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 marca 2017 r. o 16:52 Powrót do artykułu
TLV jest sprzedawane takze na sezon zimowy. Zdecydowanie polecam, ponieważ ceny na przelot są atrakcyjne, chociaż sam Izrael trochę drogi jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super informacja. Właśnie wybieram się do Szkopów po odbiów nowego BMW. W tamtę stronę lot a powrót własnym autem. Temu co to spłodził po 10 latach lotniska dać dobrej wódki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu : dwóch pracowników MPWIK - dwóch byłych księgowych - jeden został prezesem Portu Lotniczego a drugi został wiceprezydentem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te piwko to rozumiem w koszty rosnącego długu lotniska się wrzuci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś przyleciał ERJ -135 i taki będzie latał od poniedziałku do piątku zabierający 39 pasażerów.W soboty i niedziele ERJ-145 zabierający 49 pasażerów.21 pax to nie jest źle jak na ogłoszenie kierunku pod koniec lutego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super wiadomość: najważniejsze, że są codzienne połączenie z Monachium
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MiŚ z Bareji leci w koszty. Jak plajta to z hukiem ;) Pytanie, dlaczego nie Düsseldorf? Bo wówczas byłyby zyski. A tak polatają i wycofają się. Ale za to, ile kasy przejdzie bokiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spozywanie alkoholu w godzinach pracy -jak to sie ma do Kodeksu Pracy -piekny przyklad panie szymczyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No chyba pan Wojtowicz ma zarzuty CBA a pije alkohol i ma sie bardzo dobrze czyli jest nietykalny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj nie ładnie a przykład idzie z góry ... do dołu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co by powiedział mój dyrektor gdyby zobaczył mnie z kuflem piwa w pracy? Czy to nie jest karane dyscyplinarka. Mam nadzieję że odpowiednie służby zajmą się tym ucztowaniem w pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie święto w trakcie przyjmowania pierwszego samolotu z Monachium. Wypisz wymaluj impreza jak przy pierwszym ladowaniu samolotu z Moskwy. Aż strach pomyśleć jak będzie świętowanie  odlotu pierwszego samolotu Roman Dmowski przez obywateli polskich do Telawivu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze,jak jest za co,to się pije,zamknąć japy parówy!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spożywanie alkoholu w miejscu zabronionym 100 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapłaciłem mandat za picie piwa w parku a na lotnisku można
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to zapowiedź October Fest!!!! Fiesta fiesta fiesta najlepsza w pracy i pod kamerami. Ech jak ja bym tak sobie zrobił fotę z piwem w ciągu dnia to szef by mi juz wręczał pisemko z pa pa. Ale są równi i równiejsi. A co do Prezesa to chyba cos ma do niego CBA to może więcej pokory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z karą dla Carpatair?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A PREZES MUSZYŃSKI TO JUŻ WYPIŁ PIWO CO NAWAŻYŁ ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MPWiK kuźnią kadr dla wszelakich urzędów w Lublinie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I TAK WIADOMO, ŻE PIJĄ - NIE MUSZĄ SIĘ CHWALIĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...