Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko Lublin: Ryanairem polecimy do Londynu i Dublina

Utworzony przez xyz, 19 września 2012 r. o 08:37 Powrót do artykułu
Ja tam latać z Burakosity nie mam zamiaru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W artkule jest błąd powinno być: ...odlecimy do Londynu i Dublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super. Mam nadzieje że powstanie lotniska przyczyni się do szybszego rozwoju regionu. Teraz czekam jeszcze na loty krajowe a przede wszystkim na Wrocław - Lublin:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się, jaki nawiedzeniec na lotnisko proponował Niedźwiadę???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dublin baby!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy wystartuje białaair - następny rok mija a władze BP milczą. Kto jest taki operatywny ,że tak szybko przelobbował to lotnisko w Lublinie. Może go wynająć do lobbowania na rzecz lotniska cargo w Bialej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Ja tam latać z Burakosity nie mam zamiaru
ty liste w posredniaku to podpisać to i pksem podskoczysz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plaga emerytów opanowała lubelskie urzedy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
Super. Mam nadzieje że powstanie lotniska przyczyni się do szybszego rozwoju regionu. Teraz czekam jeszcze na loty krajowe a przede wszystkim na Wrocław - Lublin:)
Co ma wspólnego powstanie lotniska z rozwojem regionu ? Przecież to lotnisko dla gastarbajterów. Żaden poważny biznes nie istnieje w Lublinie. Od upadku komuny (23 lata temu) też nic u nas się nie dzieje wymiernego. Z tego lotniska będą latały w obie strony rodziny biedaków fedrujących w UE. Nikt więcej. No może jeszcze Żydki z Izraela i wakacjusze do Egiptu i na południe Europy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jeszcze jakiś samolot do Niemiec poproszę. Monachium lub Stuttgard. Myśle, że dwa loty w tygodniu będą obłożone na 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hura Dublin! Czekalem oddawna na ta wiadomosc!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Bristol???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a liverpool?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.facebook.com/LublinAirport - Z pewnością pojawią się nowe połączenia;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fotograf za jakośc zdjęcia do tej wiadomości powinien dostać naganę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nareszcie ,czekalam na Dublin.Super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jeszcze niech urząd pracy kupi bezrobotnym bilety w jedną stronę i problem z bezrobociem w Lublinie będzie w rozwiązany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i kolejny Londyn z kolejnego lotniska. Inne porty tez istnieja. Do d.... To do Londynu skad jeszcze polecimy - z Leonowa ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie jedno zastanawia, dlaczego oni drinki popijają mlekiem...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...