Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wygląda prowizorycznie, bo taka jest. Cieszmy się, że to tylko na kilka miesięcy. W Szczecinie ta sama wieża funkcjonowała o wiele dłużej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tzw. "redaktorzy" DW mogą czasami napisać na temat lotniska coś od siebie bez zagladania na forum skyscrapercity?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Internauto, który napisałes do redakcji, pośmiewiskiem nie jest Lublin tylko ludzie Pana pokroju, którzy w taki a nie inny sposób reprezentują nasze miasto/region. Wieczni malkontenci, którym zawsze coś nie pasuje. Zakompleksieni hipokryci do których zaczyna docierać odrobina zachodu i którzy nie wiedzą co maja ze sobą zrobić albo jak sie zachować. Nasz Lublin (tak nasz, bo ja też tutaj sie urodziłem i mieszkam) jest dużą wsią. Powoli, ale to bardzo powoli zaczyna się coś zmieniać. Cieszmy się z tego, szukajmy plusów a nie "dziury w du***". To, że żyjemy w głupim kraju to każdy wie i każdy to widzi, więc szanowny Panie Internauto chciałbym zapytać co Pan zrobił dla naszego regionu/miasta? Od razu odpowiadam, że ja nic. Tylko ja w przeciwieństwie do Pana siedze cicho na du*** i narzekam na wszystko dookoła. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NiszczycielGłupoty napisał:
Panie Internauto, który napisałes do redakcji, pośmiewiskiem nie jest Lublin tylko ludzie Pana pokroju, którzy w taki a nie inny sposób reprezentują nasze miasto/region. Wieczni malkontenci, którym zawsze coś nie pasuje. Zakompleksieni hipokryci do których zaczyna docierać odrobina zachodu i którzy nie wiedzą co maja ze sobą zrobić albo jak sie zachować. Nasz Lublin (tak nasz, bo ja też tutaj sie urodziłem i mieszkam) jest dużą wsią. Powoli, ale to bardzo powoli zaczyna się coś zmieniać. Cieszmy się z tego, szukajmy plusów a nie "dziury w du***". To, że żyjemy w głupim kraju to każdy wie i każdy to widzi, więc szanowny Panie Internauto chciałbym zapytać co Pan zrobił dla naszego regionu/miasta? Od razu odpowiadam, że ja nic. Tylko ja w przeciwieństwie do Pana siedze cicho na du*** i narzekam na wszystko dookoła. Pozdrawiam
Obecnie istniejący SYSTEM panie kolego byłby rad, gdyby tylko tacy ludzie jak pan istnieli i na nic nigdy nie narzekali,ale gdzie nas to zaprowadzi panie kolego ? Nie może nasz region składać się tylko z ludzi cicho siedzących na du.pie,albo z takich jak im się pluje w pysk a oni twierdzą że deszcz pada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam , że jak cos robić to porządnie, a nie poprawiać co chwilę!!! Szkoda,że nie będzie takiej jak w Rzeszowie..;(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na 1 samolotna na 2 dni - wystarczy w sam raz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie!! a może to ta obiecana budka dla fotoreproterów albo "górka spoterska"))???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pit napisał:
A ja uważam , że jak cos robić to porządnie, a nie poprawiać co chwilę!!! Szkoda,że nie będzie takiej jak w Rzeszowie..;(((
A ja uważam, że jak masz jakieś żale co do wieży to powinieneś wypłakać się przed PAŻP, która tą inwestycją zarządza. Jeśli PAŻP nie wierzy w powodzenie naszego lotniska to stawiają wstępnie barak i chyba nie muszę tobie tłumaczyć z jakich powodów. Jak lotnisko będzie cieszyło się powodzeniem, to na pewno PAŻP przerzuci mobilną wieżę w inne miejsce a w Świdniku wybudują profesjonalną, tak jak w Rzeszowie. To są poważne pieniądze i chyba nikt nie może się dziwić, że PAŻP zachowuje ostrożność. Ludzie, nie zachowujcie się jak pięcioletnie dzieci, którym trzeba wszystko tłumaczyć. Przecież o tej wieży trąbi się od początku tej inwestycji więc skąd to zdziwienie nagle? Jeden z drugim przeczytają co dziesiąty artykuł i od razu lament, że w Lublinie jak zwykle źle! A jak ma być dobrze jak tu niektórzy mają problemy z myśleniem? Będzie ruch na lotnisku to będzie wieża - nie będzie ruchu to i lotniska nie będzie - PROSTE !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecenas napisał:
Obecnie istniejący SYSTEM panie kolego byłby rad, gdyby tylko tacy ludzie jak pan istnieli i na nic nigdy nie narzekali,ale gdzie nas to zaprowadzi panie kolego ? Nie może nasz region składać się tylko z ludzi cicho siedzących na du.pie,albo z takich jak im się pluje w pysk a oni twierdzą że deszcz pada.
Szanowny "mecenas" prawdopodobnie ma problemy ze zrozumieniem slowa pisanego! Wierza nie lezy w gestii Portu Lotniczego Lublin, a wiec w tym wypadku trudno a nawet nie mozna mowic o bledach zwiazanych z budowa,ani o zadnej fuszerce ze strony budowniczych! Mozna jednak odrobine ponarzekac, wiec chetnych u nas nie brakuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wesoly emeryt... napisał:
Szanowny "mecenas" prawdopodobnie ma problemy ze zrozumieniem slowa pisanego! Wierza nie lezy w gestii Portu Lotniczego Lublin, a wiec w tym wypadku trudno a nawet nie mozna mowic o bledach zwiazanych z budowa,ani o zadnej fuszerce ze strony budowniczych! Mozna jednak odrobine ponarzekac, wiec chetnych u nas nie brakuje!
Jak kolego piszesz,tak czytelnicy cię odbierają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprzednicy wyjaśnili więc nie musze więcej dodawać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecenas napisał:
Jak kolego piszesz,tak czytelnicy cię odbierają.
Ty masz problem z rozumieniem czy tylko udajesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NiszczycielGłupoty napisał:
Ty masz problem z rozumieniem czy tylko udajesz?
No ale miałes już nic nie dodawać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NiszczycielGłupoty napisał:
Ty masz problem z rozumieniem czy tylko udajesz?
Lepiej już siedż na du.pie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieważne , kto jest odpowiedizalny za tą wieżę i inne spartaczone rzeczy. Ważny jest zaś fakt, że zawsze Lublin i cały wschód dostaje po d....pie!! i komuś bardzo zależy by tak zostało na zawsze..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie sobie spokój z tymi swoimi komentarzami typu Lublin to wieś, nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Macie coś do przekazania to przekazujcie ale na jakimś poziomie intelektualnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hred napisał:
Czy tzw. "redaktorzy" DW mogą czasami napisać na temat lotniska coś od siebie bez zagladania na forum skyscrapercity?
a po co? Można skopiować, a kasa i tak co miesiąc ta sama. OT taka polska półprofesjonalność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te oszołomstwo lubi prowizorki ,trzeba było taką budę jak w Smoleńsku postawić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wy potraficie czytac? "Docelowa wieża stanie wkrótce obok. I to również będzie inwestycja PAŻP-u."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol napisał:
Nieważne , kto jest odpowiedizalny za tą wieżę i inne spartaczone rzeczy. Ważny jest zaś fakt, że zawsze Lublin i cały wschód dostaje po d....pie!! i komuś bardzo zależy by tak zostało na zawsze..
Tak masz rację. Tylko mam dziwne wrażenie że samym mieszkańcom zależy na tym najbardziej! To Lublinianie mają o sobie chyba najgorsze zdanie i to właśnie od Lublinian słyszę, że to wieś, skansen europy, miasto bez przyszłości, ludzie bez ambicji itd. itp. Mieszkam tu już od 10 lat. Przeprowadziłem się z Łodzi - zostałem tu po studiach (żona Lublinianka) i powiem Wam szczerze, że nigdzie tyle złgo o tym mieście nie słyszałem jak tutaj właśnie. Chcecie żeby inni was szanowali? Jak pytam, skoro sami się nie szanujecie. Jak was widzą - tak was piszą niestety. Wy myślicie, że nikt się tym regionem nie interesuje? Że inni z centralnej lub zachodniej Polski nie czytają tych komentarzy? Mylicie się. Jak chcecie ściągnąć tutaj inwestorów skoro sami robicie wszystko aby kompromitować ten region. Słyszę wiecznie że Rzeszów to czy Rzeszów tamto. Powiedzcie Rzeszowiakom, że ich miasto to wieś to zobaczycie co wam odpowiedzą Czy to prawda czy nie prawda to Rzeszowianie (przynajmniej w 80%) mają o sobie i swoim mieście dobre zdanie i to przynosi im korzyści!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...