Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko Lublin zaprasza 1 grudnia (zdjęcia)

Utworzony przez tt, 16 listopada 2012 r. o 21:58 Powrót do artykułu
Oby to nie było pierwsze lotnisko, które najszybciej upadnie. Chyba że Samorząd Województwa będzie pompował wszystko co ma w nieskończoność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tt napisał:
Oby to nie było pierwsze lotnisko, które najszybciej upadnie. Chyba że Samorząd Województwa będzie pompował wszystko co ma w nieskończoność.
Malkontenci, frustraci, nieudacznicy won z Lublina!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno maja tam otworzyc solarium i gabinet kosmetyczny. Znizka 10% na tipsy dla kazdej absolwentki szkoly zawodowej a dla studĘtek 20%. Solarium to dobry pomysl bo jesl iw Egipcie nie ma slonca to elita lubelskiej wsi i miast moze sie dopalic przed odjazdem do domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś chce przeżyć dzień otwarty z dreszczykiem ( szczególnie dzieci), poproście by Was zaprowadzono, w miejsce gdzie ogrodzenie lotniska graniczy z domami mieszkalnymi, i by tam zaprezentowano Wam odstraszacze ptaków. Gwarantuję, że Wasze dzieci długo spać nie będą na wspomnienie odgłosów ptaka żywcem obdzieranego ze skóry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tt napisał:
Oby to nie było pierwsze lotnisko, które najszybciej upadnie. Chyba że Samorząd Województwa będzie pompował wszystko co ma w nieskończoność.
Sam siedzisz, nic nie robisz, tylko narzekasz. Wszystko według ciebie jest złe, niedobre i głupie. Lotniska by nie było - to źle, lotnisko jest - to też źle... Nauczyli ciebie, że to wszystko to wina rządu, że kto nie z PIS-em to wróg Polski i Polaków. Wyprane mózgi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ed napisał:
Sam siedzisz, nic nie robisz, tylko narzekasz. Wszystko według ciebie jest złe, niedobre i głupie. Lotniska by nie było - to źle, lotnisko jest - to też źle... Nauczyli ciebie, że to wszystko to wina rządu, że kto nie z PIS-em to wróg Polski i Polaków. Wyprane mózgi.
W odróżnieniu od Ciebie, "tt" samodzielnie myśli. Tobie kolego po praniu mózgu został tylko strach przez PiSem, i właśnie o to chodziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO! Dzieki PO mamy lotnisko, a pisooszolomy won!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jerzy napisał:
BRAWO! Dzieki PO mamy lotnisko, a pisooszolomy won!
Niedoinformowana jednostko społeczna, lotnisko masz przede wszystkim dzięki PiS. Przykre, że musisz dziękować tym, których tak nienawidzisz, ale na fakty nie ma rady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
występy to można sobie obejrzeć w TV ! taka impreza bez kilku samolotów na płycie - to żadna atrakcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jerzy napisał:
BRAWO! Dzieki PO mamy lotnisko, a pisooszolomy won!
Chyba dlatego że młody RYŻY znowu w zarządzie,tylko teraz mniej oficjalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marian napisał:
podobno maja tam otworzyc solarium i gabinet kosmetyczny. Znizka 10% na tipsy dla kazdej absolwentki szkoly zawodowej a dla studĘtek 20%. Solarium to dobry pomysl bo jesl iw Egipcie nie ma slonca to elita lubelskiej wsi i miast moze sie dopalic przed odjazdem do domu
popRostu jesteś ZWYKŁY CHAM !!!!!! CIEKAWE z jakiej wiochy - WARSZAWKA !!!???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
W odróżnieniu od Ciebie, "tt" samodzielnie myśli. Tobie kolego po praniu mózgu został tylko strach przez PiSem, i właśnie o to chodziło.
podziekuj pis za zamkniecie cukrowni i odlewni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To lotnisko, zniszczyło życie wielu okolicznym mieszkańcom - i dalej niszczy. Niestety, "nasi" kacykowie nie są w stanie odróznić cywilizowanych sposobów inwestowania od stalinowskich. Może właśnie dlatego słyszy się o nazwie nowej tego lotniska "Stalinowskie" - już kilka razy słyszałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tt napisał:
Oby to nie było pierwsze lotnisko, które najszybciej upadnie. Chyba że Samorząd Województwa będzie pompował wszystko co ma w nieskończoność.
Sam upadniesz deb***u je***y! Lotnisko będzie samo na siebie zarabiać półgłówku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W grudniu dojazd będzie kuligiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
podziekuj pis za zamkniecie cukrowni i odlewni
Brawo PIS ,brawo PIS, to jest podziękowanie Lubelakom za poparcie w każdych wyborach,jak ich dalej wybierzecie to padnie Bogdanka i Azoty,już kiedyś dali do Bogdanki NORKA,i chcieli konsolidacji z ENEĄ,za przyzwoleniem Pana Freda z "S".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ama napisał:
To lotnisko, zniszczyło życie wielu okolicznym mieszkańcom - i dalej niszczy. Niestety, "nasi" kacykowie nie są w stanie odróznić cywilizowanych sposobów inwestowania od stalinowskich. Może właśnie dlatego słyszy się o nazwie nowej tego lotniska "Stalinowskie" - już kilka razy słyszałam.
Co k****? Jesteś idiotką-mnie na przykład gówno obchodzi kilku wieśniaków!Jak im zle to won z tamtąd.Gdziekolwiek na lubelszczyznie by się tego nie wybudowało, to i tak w pobliżu będzie kilka zaszczanych wiejskich chałup! Wielu ludzi musiało opuścić te tereny,a ci zasrani nie dość,że zostali to jeszcze im zle! "Stalinowskie"? Gdyby się kurna pytać każdego mieszkańca każdej chałupy,czy chce tej inwestycji-nigdy to wspaniałe dzieło by nie powstało! Stalin był wielkim zbrodniarzem,ale jego sposób polityki był często dobry,gdyż był ład i porządek i nigdy się z żadnymi pustakami nie patyczkował! Dzięki temu lotnisku nastąpi przełom na lubelszczyznie,strefa ekonomiczna na Felinie nabierze prawdziwego sensu i powstaną nowe miejsca pracy.Nasz terminal jest najładniejszy w Polsce i wszyscy nam tego lotniska gratulują.Nie mogę się doczekać pierwszego samolotu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co k****? Jesteś idiotką-mnie na przykład gówno obchodzi kilku wieśniaków!Jak im zle to won z tamtąd.Gdziekolwiek na lubelszczyznie by się tego nie wybudowało, to i tak w pobliżu będzie kilka zaszczanych wiejskich chałup! Wielu ludzi musiało opuścić te tereny,a ci zasrani nie dość,że zostali to jeszcze im zle! "Stalinowskie"? Gdyby się kurna pytać każdego mieszkańca każdej chałupy,czy chce tej inwestycji-nigdy to wspaniałe dzieło by nie powstało! Stalin był wielkim zbrodniarzem,ale jego sposób polityki był często dobry,gdyż był ład i porządek i nigdy się z żadnymi pustakami nie patyczkował! Dzięki temu lotnisku nastąpi przełom na lubelszczyznie,strefa ekonomiczna na Felinie nabierze prawdziwego sensu i powstaną nowe miejsca pracy.Nasz terminal jest najładniejszy w Polsce i wszyscy nam tego lotniska gratulują.Nie mogę się doczekać pierwszego samolotu.
Mi się najbardziej podoba terminal we Wrocławiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co k****? Jesteś idiotką-mnie na przykład gówno obchodzi kilku wieśniaków!Jak im zle to won z tamtąd.Gdziekolwiek na lubelszczyznie by się tego nie wybudowało, to i tak w pobliżu będzie kilka zaszczanych wiejskich chałup! Wielu ludzi musiało opuścić te tereny,a ci zasrani nie dość,że zostali to jeszcze im zle! "Stalinowskie"? Gdyby się kurna pytać każdego mieszkańca każdej chałupy,czy chce tej inwestycji-nigdy to wspaniałe dzieło by nie powstało! Stalin był wielkim zbrodniarzem,ale jego sposób polityki był często dobry,gdyż był ład i porządek i nigdy się z żadnymi pustakami nie patyczkował! Dzięki temu lotnisku nastąpi przełom na lubelszczyznie,strefa ekonomiczna na Felinie nabierze prawdziwego sensu i powstaną nowe miejsca pracy.Nasz terminal jest najładniejszy w Polsce i wszyscy nam tego lotniska gratulują.Nie mogę się doczekać pierwszego samolotu.
Jestem w szoku!!!!!!! Tak się zastanawiam co ci się marzy?? Kim chciałbyś być?? Gnębicielem czy gnębionym??? "człowieku" - to może poleć pierwszym lotem do Korei Północnej - tam będzie ci lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja dalej nie rozumiem czemu nie ma połączeń z Holandią? Teraz przed Świętami to najlepszy czas by sprawdzić opłacalność połączenia.......W okolicach Eindhoven jest tyle ludzi z Lubelskiego ,i takie połączenie lotnicze super sprawa ,dla tych którzy maja rodziny w Polsce i muszą kilka razy do roku wyjeżdżać za chlebem do Holandii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...