Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko Lublin zaprasza 1 grudnia (zdjęcia)

Utworzony przez tt, 16 listopada 2012 r. o 21:58 Powrót do artykułu
Maniuś napisał:
A ja dalej nie rozumiem czemu nie ma połączeń z Holandią? Teraz przed Świętami to najlepszy czas by sprawdzić opłacalność połączenia.......W okolicach Eindhoven jest tyle ludzi z Lubelskiego ,i takie połączenie lotnicze super sprawa ,dla tych którzy maja rodziny w Polsce i muszą kilka razy do roku wyjeżdżać za chlebem do Holandii. [/quote] [quote name='Maniuś' timestamp='1353228712' post='695504'] A ja dalej nie rozumiem czemu nie ma połączeń z Holandią? Teraz przed Świętami to najlepszy czas by sprawdzić opłacalność połączenia.......W okolicach Eindhoven jest tyle ludzi z Lubelskiego ,i takie połączenie lotnicze super sprawa ,dla tych którzy maja rodziny w Polsce i muszą kilka razy do roku wyjeżdżać za chlebem do Holandii.
a co to w Polsce chleba nie ma? Już Wam polski chleb nie smakuje? Ja w Biedronce kupuję i jest dobry...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziat z fioletovymi uszami napisał:
a co to w Polsce chleba nie ma? Już Wam polski chleb nie smakuje? Ja w Biedronce kupuję i jest dobry...
może on inny chleb miał na myśli... taki zielony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie każda inwestycja która zmusza mieszkanca do opuszczenia terenu budynków jest b.trudna ,ale to wina zaniedbań brak planowania przestrzennego perspektywicznego ,tak że tereny powinny być zabezpieczone na 100 lat czy to dotyczy drogi ,autostrady i wielu terenów niezbędnych do rozwoju regionu czy miasta .Najważniejsze że z trudem wielkim mini lotnisko powstanie szkoda że bez Cargo i kdłuższego pasa startowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co k****? Jesteś idiotką-mnie na przykład gówno obchodzi kilku wieśniaków!Jak im zle to won z tamtąd.Gdziekolwiek na lubelszczyznie by się tego nie wybudowało, to i tak w pobliżu będzie kilka zaszczanych wiejskich chałup! Wielu ludzi musiało opuścić te tereny,a ci zasrani nie dość,że zostali to jeszcze im zle! "Stalinowskie"? Gdyby się kurna pytać każdego mieszkańca każdej chałupy,czy chce tej inwestycji-nigdy to wspaniałe dzieło by nie powstało! Stalin był wielkim zbrodniarzem,ale jego sposób polityki był często dobry,gdyż był ład i porządek i nigdy się z żadnymi pustakami nie patyczkował! Dzięki temu lotnisku nastąpi przełom na lubelszczyznie,strefa ekonomiczna na Felinie nabierze prawdziwego sensu i powstaną nowe miejsca pracy.Nasz terminal jest najładniejszy w Polsce i wszyscy nam tego lotniska gratulują.Nie mogę się doczekać pierwszego samolotu.
przełom ! dobre... około 100 tysięcy lubelaków będzie latać kilka razy w roku, część na wczasy, cześć na zmywaki i taka będzie korzyść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"LUBLIN" to jest port lotniczy. A lotnisko jest i do końca świata będzie "Świdnik". To jest rozbudowa/modernizacja tego trawiastego. Tak będzie wpisane do dokumentów - AIP. Takiej nazwy będzie się używać w ruchu lotniczym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SWW napisał:
"LUBLIN" to jest port lotniczy. A lotnisko jest i do końca świata będzie "Świdnik". To jest rozbudowa/modernizacja tego trawiastego. Tak będzie wpisane do dokumentów - AIP. Takiej nazwy będzie się używać w ruchu lotniczym.
Już niedługo Świdnik stanie się dzielnicą Lublina, zatem nazwa jak najbardziej na miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chyba dworzec PKP a nie lotnisko ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorry drodzy lublinianie - ale do krakowa mam bliżej ( jeśli chodzi o kierunki których rzeszów nie ma ) Pozdrowienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie sa zdjecia termianala ? bo tam widze tylko blaszak jakby supersam calodobowy albo noclegownia dla powodzian ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle się słyszy o tym Porcie Lotniczym Lublin.Zastanawia mnie tylko gdzie on tak w ogóle jest. Znam Lublin często przyjeżdżam tu na zakupy ale tego portu nie widziałem. Zastanawiam się też, bo przecież jest już lotnisko w Świdniku czy nie lepiej było tam na starym trawiastym istniejącym już lotnisku wybudować nowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka gala! Zabraknie tylko samolotów na płycie lotniska, ale akurat to nie ma żadnego znaczenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego bocznym wejściem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malkontenci! po raz setny i tysięczny powtarzam-wsiądźcie do jakiegokolwiek środka transportu i wynieście się stąd do ubóstwianego Rzeszowa,Krakowa,Wrocławia,gdziekolwiek.Wypad stąd,nikt za wami płakać nie będzie.Normalni ludzie z innych stron Polski się cieszą a tu ciągle to samo.Mentalność która zatrzymuje się w epoce kamienia łupanego bo gdzie coś się zbuduje to źle bo komuś przeszkadza.Ręce opadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PORT L. znajduje się w Świdniku a nie lublinie. a że go nazwali lublin to już inna historia, zdjęcia w google są
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kk napisał:
Już niedługo Świdnik stanie się dzielnicą Lublina, zatem nazwa jak najbardziej na miejscu.
chyba żartujesz? Lublin bardzo chciałby tego....już Lublin proponował, ale się nie udało.I niech tak zostanie.Świdnik ma prawie wszystko czego trzeba....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokazujecie jakieś tory w budowie, układanie kabli, parkingi, budowę terminala (zwykła budowa dużej hali) a nikt nie zająknął się ani słowem jak układana była w-wa ścieralna na pasie startowym. Taka mobilizacja sprzętu i ludzi (5 układarek, 15 walców, 40 samochodów, dziesiątki pracowników) nie często ma miejsce. A tym bardziej na Lubelszczyźnie. Prawdopodobnie był to pierwszy i ostatni raz (chyba, że będzie budowany drugi pas). A prasa NIC. Czasami lakoniczne: "wykonano warstwę ścieralną". Nawet na stronie portu było niewiele. A w galerii ani jednego zdjęcia, a było na co patrzeć przez dwa dni. Za to chodniczki firmy B... opstrykane z każdej strony. WSTYD. Patrząc na podejście i działania PLL sytuacja inaczej by wyglądała gdyby roboty te prowadziła firma B...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Bardzo dobrze, że będą połączenia do tych wszystkich miejsc urlopowo-wypoczynkowych ALE gdzie są!!! i kto planuje połączenia z Berlinem, Frankfurtem n. Menem, Monachium,Stuttgartem... czy ktoś zrobił rozeznanie ile osób z regionu pracuje sezonowo u naszych zachodnich sąsiadów dokąd muszą się telepać busem 25godzin za 80 euro co tą odległośc można pokonać w 2 godz. za porownywalną cenę. Pozdrawiam. Winiarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...