Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko odpowiada na pytania. Kiedy powstanie górka spotterska?

Utworzony przez t-r-h, 17 października 2012 r. o 21:34 Powrót do artykułu
Panie Krzysztofie, gratuluje jest Pan niezwykle szczęśliwym człowiekiem jeśli problemem dla Pana jest brak odpowiedzi na powyższe pytania. Szczerze gratuluje i pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są szczęśliwi ludzie gdzieniegdzie )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, bo ja słyszałam, że PLL nie złożył nawet do ULC-u wniosku o certyfikację, a zaplanował już otwarcie i pierwsze loty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie słyszałeś? Na mieście? W Biedronce przy kasie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kajt3k napisał:
Gdzie słyszałeś? Na mieście? W Biedronce przy kasie?
Pewnie od Filipowicza )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o taksówki to będą mogły obsługiwać tylko taxi posiadające licencje na świdnik. Taka jest niestety prawda, że to jest teren innej gminy a licencje wydaje gmina tylko na swój teren. Czy są w świdniku korporacje taksówkarskie. Jedynie co będzie możliwe to zamówienie taksówki z Lublina. Zarobkowanie na postoju pod terminalem w gminie Świdnik jest prawnie zabronione dla kierowców nie posiadających licencji. Koniec kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z gazety wyborczej: Lotnisko Modlin! Przetarg wygrały korporacje warszawskie - Elle i Sawa. Ich taksówkarze, by obsługiwać lotnisko w Modlinie, powinni mieć licencję nowodworską. A to oznacza, że nie mogliby stać na warszawskich postojach, bo nie można łączyć licencji. - Nasi prawnicy już się tym zajmują. Chcemy zmienić uchwałę, by możliwe było posiadanie dwóch licencji: warszawskiej i nowodworskiej. Będzie to chyba jedyny taki przypadek w Polsce - mówi Jacek Kowalski, burmistrz Nowego Dworu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam pytanie odnośnie drzwi otwartych lotniska: -gdzie mogę znaleźć jakiś harmonogram na 27-28.10? Myślę że nie tylko mnie to interesuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.facebook.com/LublinAirport
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośc napisał:
Ja mam pytanie odnośnie drzwi otwartych lotniska: -gdzie mogę znaleźć jakiś harmonogram na 27-28.10? Myślę że nie tylko mnie to interesuje
Nigdzie takiego harmonogramu nie znajdziesz, bo ani 27 ani 28 dni otwartych nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kajt3k napisał:
Gdzie słyszałeś? Na mieście? W Biedronce przy kasie?
Podciągnij swój poziom intelektualny, to wtedy może podyskutujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parking dla rowerów? Teoretycznie koszt znikomy. Tylko jaki ma to sens? Parking ma być dla pasażerów i dla osób odwożących ich. No chyba że ktoś będzie np. teściową odwoził na ramie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie wpadłeś na to, że może ktoś z pracowników będzie chciał dojeżdżać do pracy rowerem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...