Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To ile lotnisko zarobiło? Odpowiedź może być z złotych lub euro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ile lotnisko zarobiło? Odpowiedź może być z złotych lub euro.
Na zarobek nie czas, ważne, że się utrzymuje a nawet ma tendencje wzrostową. Tak trzymać. A przy okazji, leciałeś już samolotem z Lublina (Świdnika) ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko,ze lotnisko nie sluzy wszystkim. Jak do tej pory nic sie nie mowi o lotach do Paryza, a przeciez wizz air lata z innych miast Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko,ze lotnisko nie sluzy wszystkim. Jak do tej pory nic sie nie mowi o lotach do Paryza, a przeciez wizz air lata z innych miast Polski.
nie wszystko na raz, 4 nowe połączenia w ciągu roku to bardzo dużo (+ wznowiony Dublin), taki Rzeszów nie dostał żadnego nowego kierunku od 2 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i super. Niech się lotnisko rozwija
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że ten wynik byłby lepszy gdyby nie ceny. Niestety taniej jest z Modlina. Przynajmniej w moim przypadku opłaca mi się pojechać do Modlina własnym samochodem i zapłacić za parking i jeszcze 600 zł mi zostanie w kieszeni. Przykre, ale prawdziwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że ten wynik byłby lepszy gdyby nie ceny. Niestety taniej jest z Modlina. Przynajmniej w moim przypadku opłaca mi się pojechać do Modlina własnym samochodem i zapłacić za parking i jeszcze 600 zł mi zostanie w kieszeni. Przykre, ale prawdziwe.
Życzę ci żebyś utkwił w korku w Warszawie lub Kołbieli hahha i nie poleciał z tego Modlina centusiu hahahhahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a gdyby jeszcze " jakieś " krajówki wróciły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi sie ze bardzo dobrym rozwiazaniem byloby nowe polaczenie do Birmingham. W tym rejonie UK mieszka bardzo duzo Polakow, wielu rowniez z Lublina i okolic a zadne z tanich lini nie oferuja polaczenia do tego miasta, ani do Lublina, ani do Warszawy ani do Rzeszowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto by mi kazal tłuc sie do Modlina taki kawal zeby troche mniej zaplacic. Zuzywanie samochodu tez kosztuje, nie mowiąc o czasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze ze zagląda tytaj sporo bogatych osob dla ktorych 600 to pikuś. Przypuszczam ze jest sporo osób ktore wolą pojechać do Modlina i zaoszczędzić trokę kasy. Takze pozdrawiam internetowych krezusów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby lotnisko było rentowne potrzeba obsłużyć 350 tys pasażerów rocznie/powtarzam to za sławnym kłamcy wicemarszałkiem J.Sobczak?-PO /. To miało nastąpić w pierwszym roku po otwarciu lotniska/to także słowa tego pana/. Miało to być lotnisko najnowocześniejsze w Europie,a nie jest.I dlatego właśnie obsługuje tak mało pasażerów.Ale czy za te kłamstwa i nadmierne wydatki ktoś karnie odpowiedział?No tak ,przecież istnieje odpowiedzialność polityczna,czyli żadna!!! I taki nieodpowiedzialny gnojek jeden z drugim dalej opływa w dobrach na garnuszku podatnika.Pewnie niebawem przytuli się do Kukiza???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi sie ze bardzo dobrym rozwiazaniem byloby nowe polaczenie do Birmingham. W tym rejonie UK mieszka bardzo duzo Polakow, wielu rowniez z Lublina i okolic a zadne z tanich lini nie oferuja polaczenia do tego miasta, ani do Lublina, ani do Warszawy ani do Rzeszowa.
ostatnio nie sprawdzałem ale jeszcze w zeszłym roku latali z rzeszowa do birmingham. czy to już się skończyło? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin-Bristol tu lata dużo ludzi z lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy beda do Rzymu? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy beda do Rzymu? :)
  Zastanowiles się chociaż trochę zadając to pytanie tutaj?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....do Brukseli Charleloi. (?) a raczej do, Brussels South Charleroi Airport
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby lotnisko było rentowne potrzeba obsłużyć 350 tys pasażerów rocznie/powtarzam to za sławnym kłamcy wicemarszałkiem J.Sobczak?-PO /. To miało nastąpić w pierwszym roku po otwarciu lotniska/to także słowa tego pana/. Miało to być lotnisko najnowocześniejsze w Europie,a nie jest.I dlatego właśnie obsługuje tak mało pasażerów.Ale czy za te kłamstwa i nadmierne wydatki ktoś karnie odpowiedział?No tak ,przecież istnieje odpowiedzialność polityczna,czyli żadna!!! I taki nieodpowiedzialny gnojek jeden z drugim dalej opływa w dobrach na garnuszku podatnika.Pewnie niebawem przytuli się do Kukiza???   Tu akurat wizytówka partyjna nie jest trafna. Partyjniactwio jest wszędzie, tzn w kazdej partii. A pana dr należy rozliczać personalnie zresztą częściowo już został posłany "na boczek" przez wyborców. Taka kara jest dla niektórych nasjbardziej sroga bo pozbawia ich brylowania na salonach, żarcia i chlania za frico, itp i etc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wizzair lata do Skavsta a nie do Sztokholmu. Trzeba trochę wiecej niż godzinę jechac autobusem do stolicy. Tu się bilet kupuję na autobus http://www.flygbussarna.se/pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby lotnisko było rentowne potrzeba obsłużyć 350 tys pasażerów rocznie/powtarzam to za sławnym kłamcy wicemarszałkiem J.Sobczak?-PO 
Pomyliło ci się. Milion pasażerów rocznie to minimum żeby osiągać zyski. Mówił o tym dawno Zarząd lotniska. W Polsce na 13 lotnisk rentownych jest tylko 6, bo tylko w 6 jest powyżej miliona pasażerów rocznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...