Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko w Świdniku: Pierwsza umowa na budowę podpisana

Utworzony przez KK, 20 października 2010 r. o 15:42 Powrót do artykułu
JUŻ WIEM DLACZEGO BYŁA POWÓDŻ BO TAK LEJĄ WODĘ ŻE NIE ZDĄŻA WSIĄKAĆ ,ZAPOMNIAŁEM GŁÓWNE PODTOPIENIE BĘDZIE GDY PRZYJEDZIE GŁÓWNY KŁAMCA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie kandydacie na prezydenta, jeżeli pańskim zdaniem po 11-tu latach od powołania spółki PLL SA dochodzi do rozstrzygnięcia jednego z pierwszych przetargów to boję się nawet pomyśleć ile będzie trwał cały proces inwestycyjny. To, że skrzętnie ukrywacie datę powołania spółki z większościowym kapitałem ratusza ale mniejszościowym przedstawicielstwem w radzie nadzorczej świadczy o Was, a nie o nas. Pogadamy jak inwestycja zostanie zrealizowana bo rozstrzygnięcie przetargu, zniwelowanie terenu, postawienie płotu i wmurowanie kamienia węgielnego to nie jest wszystko. A może pan jako przedstawiciel większościowego właściciela akcji doskonale jednak wie, że to będzie początek końca tej inwestycji? 11 lat na uzyskanie pozwolenia budowy - zaiste bardzo, bardzo, bardzo, bardzo szybki czas działania ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.webyscan.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Długo czekaliśmy, ale w końcu się udało. Mam nadzieję, że teraz pójdzie już z górki. Musimy mieć lotnisko. Niby z Wawy jest blisko, podobnie z Rzeszowa, ale jak będziemy mieli pod nosem to będzie jeszcze łatwiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie elegancko uśmiechają się bezzębnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... pogratulować tak olewczego podejścia do nas obywateli. Czekano tyle czasu aby wydać nagle decyzję o możliwości budowy lotniska ... . Nagle wydano bo zbliżają się wybory i znowu trzeba będzie czekać na następne abyście przyszli kandydaci mogli pieprzyć głupoty że coś zbudujecie (bez ładu i składu). Jakoś wam nie wierzę że lotnisko powstanie bo nie macie pieniędzy na realizację tej inwestycji. No chyba żę jakiś "cymbał" kupi wasze (nasze) obligacje którymi zamierzacie sfinansować swoje niedochodowe przedsięwzięcie. Lotnisko tego typu (wielkości) jest skazane na utrzymanie przez samorządy lokalne. Panie Sobczak byłeś pan słabym wykładowcą (opinia nas studentów)i jeszcze gorszym jesteś "przedsiębiorcą" ja wiem żę to nie Pana pieniądze więc można je wydawać w sposób nieprzemyślany .... . Szkoda tylko naszej "małej ojczyzny".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pioot napisał:
... pogratulować tak olewczego podejścia do nas obywateli. Czekano tyle czasu aby wydać nagle decyzję o możliwości budowy lotniska ... . Nagle wydano bo zbliżają się wybory i znowu trzeba będzie czekać na następne abyście przyszli kandydaci mogli pieprzyć głupoty że coś zbudujecie (bez ładu i składu). Jakoś wam nie wierzę że lotnisko powstanie bo nie macie pieniędzy na realizację tej inwestycji. No chyba żę jakiś "cymbał" kupi wasze (nasze) obligacje którymi zamierzacie sfinansować swoje niedochodowe przedsięwzięcie. Lotnisko tego typu (wielkości) jest skazane na utrzymanie przez samorządy lokalne. Panie Sobczak byłeś pan słabym wykładowcą (opinia nas studentów)i jeszcze gorszym jesteś "przedsiębiorcą" ja wiem żę to nie Pana pieniądze więc można je wydawać w sposób nieprzemyślany .... . Szkoda tylko naszej "małej ojczyzny".
kolego nie wierze ze jestes magistrem prawa bo wygadujesz strasze bzdury przeczytaj dowiedz się - Lotnisko będzie kosztowało w sumie około 350 mln zł - mówił na poniedziałkowej konferencji Krzysztof Grabczuk, marszałek województwa. 200 mln zł ma popłynąć z unijnych funduszy oraz z budżetów głównych akcjonariuszy spółki PLL - miasta i województwa. zazdrosc przez ciebie przemawia psy szczekaja a karawana jedzie dalej .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b]Budują - źle, nie budują źle. Popaprana lubelsko-sołtysowska mentalność. Niedobrze się robi czytając te komentarze. Co wy ludzie w końcu chcecie, może inaczej co sobą reprezentujecie. Mogę wam odpowiedzieć - życiowych nieudaczników,gdyby wszyscy mieli takie podejście do rzeczywistości i ciągle szukali dziury w całym, zapewne do dzisiaj mieszkalibyśmy w jaskiniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie coś się ruszyło, czekamy na efekty. Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy nie na efekty a na etaty dla członków rodzin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert napisał:
Czekamy nie na efekty a na etaty dla członków rodzin
a co lepiej zaorac lotnisko nic nie robic prawda ? co za mentalnosc nie ma zmian -zle są zmiany zle co za kraj........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie jaką niwelację będziecie robić jak na lotnisku rośnie 100 ha lasu,najpierw może wytnijcie drzewa bo za chwilę będzie okres lęgowy ptaków i jak tego nie zrobicie do końca lutego 2011 roku to póżniej nikt Wam na to nie pozwoli. Po wycince lasu przejmijcie grunty na pas startowy bo mamy lotnisko wirtualne bez gruntów ,grunty które kupiliście od banku są Wam zbędne na nich nie będzie lotniska ,powiedzcie to społeczeństwu,ja wiem , że są wybory i potrzebujecie sukcesu ,cztery lat zmarnowaliście lepiej zwalcie to na tego który Was wystawił do wiatru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtek napisał:
Panowie jaką niwelację będziecie robić jak na lotnisku rośnie 100 ha lasu,najpierw może wytnijcie drzewa bo za chwilę będzie okres lęgowy ptaków i jak tego nie zrobicie do końca lutego 2011 roku to póżniej nikt Wam na to nie pozwoli. Po wycince lasu przejmijcie grunty na pas startowy bo mamy lotnisko wirtualne bez gruntów ,grunty które kupiliście od banku są Wam zbędne na nich nie będzie lotniska ,powiedzcie to społeczeństwu,ja wiem , że są wybory i potrzebujecie sukcesu ,cztery lat zmarnowaliście lepiej zwalcie to na tego który Was wystawił do wiatru.
Dla tego lotniska jest zmieniona "jakaś tam" ustawa i mogą kiedy chcą wycinać ten las...(podobno); )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
steffi napisał:
a co lepiej zaorac lotnisko nic nie robic prawda ? co za mentalnosc nie ma zmian -zle są zmiany zle co za kraj........
Nie, nie zaorać ale budować a nie byle gówno podpisywać w mediach i się cieszyć jak chłopczyk wozem strażackim (WYBORY). Nie cierpię kiciarzy. Teatr budują od 36 lat ciekawym niezmiernie ile lotnisko im zajmie w tak ekspresowym tempie to po pierwsze a po drugie przeczytaj post poniżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co znaczy budowa lotniska od podstaw? Przecież to jest rozbudowa, dlatego w tym miejscu bo taniej, bo nie trzeba budować od podstaw. Czyżby od poniedzialku coś sie nagle zmieniło? Co zrobi nadzór budowlany z takim kukułczym jajem? Przymkną oko że budują a nie rozbudowują? A teraz dokopcie mi, bo przecież się czepiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Co znaczy budowa lotniska od podstaw? Przecież to jest rozbudowa, dlatego w tym miejscu bo taniej, bo nie trzeba budować od podstaw. Czyżby od poniedzialku coś sie nagle zmieniło? Co zrobi nadzór budowlany z takim kukułczym jajem? Przymkną oko że budują a nie rozbudowują? A teraz dokopcie mi, bo przecież się czepiam.
Nie będę ci dokopywał, ale sam pomyśl, zanim coś napiszesz. Gdzie ty tam widzisz pas startowy dla samolotów pasażerskich ? Gdzie widzisz terminal ? Jest tylko pas trawiasty dla malutkich samolocików. A tak w ogóle to taki chyba był "skrót myślowy" A dla wszystkich wieczni marudzących jedna rada - wyprowadźcie się do jakiegoś innego, bardziej "cywilizowanego" kraju i tam sobie żyjcie i na pewno nie będziecie wtedy narzekać. A jak chcecie tu zostać, to może trochę optymizmu, może wreszcie, po tylu latach i nam się coś uda do ch...ry. Aha, nie jestem z komitetu poparcia, czy też wyparcia żadnego z tych pseudo kandydatów na prezydenta naszego pięknego w końcu miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie będę ci dokopywał, ale sam pomyśl, zanim coś napiszesz. Gdzie ty tam widzisz pas startowy dla samolotów pasażerskich ? Gdzie widzisz terminal ? Jest tylko pas trawiasty dla malutkich samolocików. A tak w ogóle to taki chyba był "skrót myślowy" A dla wszystkich wieczni marudzących jedna rada - wyprowadźcie się do jakiegoś innego, bardziej "cywilizowanego" kraju i tam sobie żyjcie i na pewno nie będziecie wtedy narzekać. A jak chcecie tu zostać, to może trochę optymizmu, może wreszcie, po tylu latach i nam się coś uda do ch...ry. Aha, nie jestem z komitetu poparcia, czy też wyparcia żadnego z tych pseudo kandydatów na prezydenta naszego pięknego w końcu miasta
Nie będę Ci dokopywać, bo widzę, że nie masz kolego bladego pojęcia o tej inwestycji. Twoja wiedza równa się zeru, a moja jakakolwiek dyskusja z Tobą to strata czasu. Przejrzyj dokumenty i jeżeli uda Ci się z nich cokolwiek zrozumieć to daj znać. Wytłumaczę Ci to czego nie zrozumiesz a i wiedzę uzupełnisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Nie będę Ci dokopywać, bo widzę, że nie masz kolego bladego pojęcia o tej inwestycji. Twoja wiedza równa się zeru, a moja jakakolwiek dyskusja z Tobą to strata czasu. Przejrzyj dokumenty i jeżeli uda Ci się z nich cokolwiek zrozumieć to daj znać. Wytłumaczę Ci to czego nie zrozumiesz a i wiedzę uzupełnisz.
A jednak miał Jarek rację - agresja w narodzie jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...