Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotto. Szczęśliwiec wygrał w Lublinie 461 tys. złotych

Utworzony przez Gość, 25 lutego 2013 r. o 11:28 Powrót do artykułu
Eh 461 tys. minus 10% to 414K na czysto. Od razu bym mieszkanie kupił, samochód, parę gadżetów i jakiś biznes prosty najlepiej interetowy aby nie musieć jeździć nigdzie tylko w domku, próbował otwierać. Niestety najwięcej w lotto 20zł wygrałem kilka lat temu. ostatnio 10zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idealna wygrana...w głowie sie nie przewraca a mieszkanie i samochod jest:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Eh 461 tys. minus 10% to 414K na czysto. Od razu bym mieszkanie kupił, samochód, parę gadżetów i jakiś biznes prosty najlepiej interetowy aby nie musieć jeździć nigdzie tylko w domku, próbował otwierać. Niestety najwięcej w lotto 20zł wygrałem kilka lat temu. ostatnio 10zł.
to 30 zł jak byś zainwestował w domene i serwer to już mozna zaczynać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na co by tą kaskę wydać? Mieszkanie już mam, samochód też... Za dużo na wódkę, za mało na porządny biznes... Doradźcie mi, proszę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinianin z kunickiego napisał:
Na co by tą kaskę wydać? Mieszkanie już mam, samochód też... Za dużo na wódkę, za mało na porządny biznes... Doradźcie mi, proszę...
Ja na twoim miejscu,to bym się odupczył aż do bólu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym na glowie życia nie stawiał, bo z tego często wychodzą kłopoty. Obkupiłbym się w co potrzeba, a resztę wsadził bym na lokaty kwartalne i miał dodatkowy dochód z procentu. I odsypał jeszcze na Hospicjum dla dzieci im. Małego Księcia (poważnie, warto wesprzeć, przemyśl).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinianin z kunickiego napisał:
Na co by tą kaskę wydać? Mieszkanie już mam, samochód też... Za dużo na wódkę, za mało na porządny biznes... Doradźcie mi, proszę...
Marszałkini KOPACZ i inni biedacy tego narodu POtrzebują,myślę że to by było najrozsądniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
był to naganiacz z Warszawy bo w Lublinie była ostatnio słaba frekwencja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeśli Ty nie wygrałeś w Lotto, to spróbuj wygrać na http://komdax.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...