Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Loty zawieszone, kontakt z przewoźnikiem utrudniony. "Będę walczyć o odszkodowanie"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 lipca 2017 r. o 13:29 Powrót do artykułu
"sorry, taki mamy klimat"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy założyć, że do Barcelony latają światli ludzie. Jeżeli nic nie słyszeli o linii SMALL PLANET, to tylko współczuć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Razem z ojcem wiedzieliśmy, że to była lipa"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszeć można sporo, ale psim obowiązkiem linii lotniczej jest poinformowanie o tym fakcie pasażera i bynajmniej nie z telewizyjnego ekranu. Teraz wiem, dlaczego w Niemczech nawet sposób pisania korespondencji jest ujęty normą DIN. I tam wszystko jest proste i łatwe do zinterpretowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typowy SKOK na kasę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie lotnisko musi współpracować z byle jakimi liniami lotniczymi to tak jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo PIS podnosi ceny paliwa o 26 gr/l
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podwyżki cen paliw to Dramatyczne poszukiwania pieniędzy na pincet plus. Nie mogą się z niego wycofac bo tylko on trzyma ich u wladzy, wiec szukają gdzie się da. Obawiam sie ze to dopiero poczatek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmywakowo :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, widzicie teraz, jak się będzie finansować idiotyczne pomysły polityczne polegające na rozdawaniu publicznych pieniędzy, czym zresztą PiS się chlubi, z czego uczynił cnotę swojej polityki, przecież musi komuś zabrać, żeby po te pińćset rozdawać, jedną ręką rozdaje, a drugą zabiera i jest cacy, popierajcie to dalej, a zobaczycie co się będzie działo z podatkami, pieniądze nie rosną na betonie, ale PiS zapewnia, że tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nasz piękny kraj - Odszkodowanie 250 lub 400 euro ??? -to jawna kpina i drwienie z klienta. Powinno być, że odszkodowanie może wynieść do 200000 euro. To wtedy linie lotnicze liczyłyby się z klientem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za odwołane planowe loty można domagać się odszkodowania od przewoźnika więcej info 513 996 555
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja korzystałam z usług FLY&I. Otrzymałam 1600 euro odszkodowania dla swojej rodziny za opóźniony lot z Kos w ubiegłym roku. Sama bym tego nie dokonała. Podpisałam podsuniętą na lotnisku przez pracownika biura ugodę. Pieniędzy jednak nie ujrzałam przez pół roku. Dopiero po przekazaniu sprawy do kancelarii Fly&I Small Planet zaczął odpowiadać na jakąkolwiek korespondencję. Za miesiąc lecimy na kolejny urlop. Mam nadzieję, że już bez takich przebojów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego lepiej latać z Wawy :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywalczyłem odszkodowanie za odwołany lot z pomocą pośrednika, było to Claim Flights, szybko złożyłem wniosek na ich stronie, resztą zajęli się oni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...