Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tylko p.zmarstwystały Feliks moze zrobić porzadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Taras to znakomity specjalista..." Pytam się od czego? Pamiętam jak stał w drążonym przodku i krzyczał: "kamieniu zabij mnie". Kto go dobrze zna, to wie, że został prezesem Bogdanki w momencie, gdy nawet Jasio z kawału wprowadziłby ją na giełdę. Poprostu został wrzucony do pociągu, który już pędził. Prawdopodobnie to jego arogancja i ordynarność predystynuje go do takich stanowisk. Zastanawia mnie samopoczucie poprzedniego prezesa ELPECu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kopalniak napisał:
"Taras to znakomity specjalista..." Pytam się od czego? Pamiętam jak stał w drążonym przodku i krzyczał: "kamieniu zabij mnie". Kto go dobrze zna, to wie, że został prezesem Bogdanki w momencie, gdy nawet Jasio z kawału wprowadziłby ją na giełdę. Poprostu został wrzucony do pociągu, który już pędził. Prawdopodobnie to jego arogancja i ordynarność predystynuje go do takich stanowisk. Zastanawia mnie samopoczucie poprzedniego prezesa ELPECu.
Do pociągu?? czy pod pociąg ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierdziele no nie moge uwieżyć juz wiem dlaczego musimy dymać do 67 roku, bo musimy Dymać na takich jeb...ch nierobów, musimy na nich dymać "by żyło sie IM lepiej" przeciez ten Taras został wyrzucony z Bogdanki za to ze doprowadził ta fimę prawie do upadku....dosłownie nie przesadzam Wszystko fajnie ale jak sie zagłębic w temat to juz nie jest tak kolorowo! A Żuk to zwykły OSZUST I KŁAMCA JAK CAŁE TO PO-PSL Gdzie jest broń wyjdzmy ludzie wkońcu na ulicę bo nas tacy tylko wykończą, Ja juz mam dosyc charowania na tych złodzieji.!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może specjalista ze względu na wykształcenie, doświadczenie i umiejętność prowadzenia spółki? http://www.rmf24.pl/...ance,nId,434709 Polska mentalność - zarabia dużo więcej to złodziej. Ktoś pisał, że doprowadził do upadku kopalnie, ciekawe dlaczego pobił rekord Świata. Nie wykłada? Będą o nim pisać w książkach jako o człowieku, który przebił Stany w wydobyciu węgla a i na uczelniach wyższych wykładowcy podają go za przykład. Śmieszni jesteście, przez takich jak wy chce mi się z tego kraju wyjechać, każdy mądry bo inny ma więcej. Sam zarabiam dużooooo mniej ale nie mam takiego doświadczenia i CV. Z tego co pamiętam to odszedł bo nie zgodził się na łapówe. Zastanówice się lepiej kto sponsorował ten artykuł i dlaczego pozew który złożył ucichł i zmienił tor. Daj się wam takie bzdury żeby was zaślepić pierdołami, za którymi ktoś robi dopiero pieniądze. To moje zdanie. Zarabiałby dziesięć razy tyle gdzie indziej na Świecie na tym stanowisku a i CV ma takie, że go gdzie indzizej raczej bez problemu przyjmą. Najlepiej wsadzić na prezesa idiote i dac mu 3 tys.na rękę a inteligencję oczernić tak aby wyjechali za granice, gdzie zarobią więcej. Płakać się chce jak się te komentarze czyta. Nie podwyższono komuś płacy od lat paru?? Zmień pracę, chyba, że nie masz ambicji. Naprawde smutne. To moje zdanie, mam prawo mieć swoje, więc checie czy nie uszanujcie. Tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hazardziści i gumofilcowi/PO,PSL/już się z ludźmi nie liczą,robią co im się podoba i to bezkarnie!!!Gdzie są taczki "solidarności"?Gdzie jest wreszcie broń???
  wybory wkrótce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie może tak dalej być,tusk musi odejść,już nie panuje nad niczym !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz rozumiem dlaczego w Lublinie czynnik grzewczy w SM Felin wynosi 20.05 zł. Dla przykładu w Łodzi 12.75 zł. po prostu nóż się w kieszeni otwiera kiedy człowiek słyszy co wyprawiają ci pseudo dygnitarze. Ktoś za te pensje dyrektorów musi zapłacić. Narodzie ocknij się w końcu i weż sprawy w swoje ręce póki nie jest za póżno. To karygodne co oni z nami wyprawiają. Ile to jeszcze potrwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...