Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

LSM i Czuby: Awaria sieci ciepłowniczej

Utworzony przez Gość, 28 marca 2013 r. o 08:01 Powrót do artykułu
I znowu przyjdzie większy rachunek, bo za awarię trzeba zapałacić :/ Może czas na przebudowę sieci ciepłowniczych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płacisz za to co zużyłeś w sezonie grzewczym i co wskzuje Twój podzielnik na grzejniku lub jesli jego brak ciepłomierz które zliczają oddane bądź pobrane ciepło. Tak więc za awarie i wyciek wody na sieci przesyłowej nic nie płacisz. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja już mam grzejniki zakręcone od tygodnia, dla mnie mogą już nie grzać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tak na temat napisał:
Płacisz za to co zużyłeś w sezonie grzewczym i co wskzuje Twój podzielnik na grzejniku lub jesli jego brak ciepłomierz które zliczają oddane bądź pobrane ciepło. Tak więc za awarie i wyciek wody na sieci przesyłowej nic nie płacisz. Pozdrawiam.
Nie do końca się z Tobą zgodzę - jest coś takiego, jak opłata przesyłowa zmienna... I zapewne za rok będzie o kilkanaście groszy wyższa z powodu dzisiejszej awarii. a jak przemnożysz te kilkanaście groszy przez ilość abonentów to będziesz miał niezłą sumkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra. Jest godz. 15, a kaloryfery na Czubach zimne. Byleby do nocy się wyrobili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawki opłat za usługi przesyłowe (stawka opłaty stałej za usługi przesyłowe, stawka opłaty zmiennej za usługi przesyłowe) ustala LPEC na podstawie planowanych kosztów przesyłania i dystrybucji ciepła oraz obrotu ciepłem. Twoja racja... pokłon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...