Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

LSM: Mieszkańcy nie wierzą prezesowi. Kontrowersyjna budowa jednak ruszy?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 czerwca 2017 r. o 16:01 Powrót do artykułu
No i bardzo dobrze nikt wam nie dał gwarancji, że do końca życia będziecie mieszkać w niezmienionym stanie... trzeba było się wyprowadzić na wieś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czegos nie rozumię, spóldzielnia to prezes czy członkowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polaczki nie dajecie sobie rady z czerwonym preze-sikiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bez przyczyny nie jest koszone boisko przy SP38 na os. Sienkiewicza! Nadmieniam, że wszystkie pobliskie trawniki zostały starannie skoszone. Sprawa tzw "domów seniora" wcale nie jest zakończona. RATUJMY NASZE OSIEDLA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale was zrobił ... he he...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chciał rozmawiać jak to Car LSMu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba coś Ci się z głowa porobiło. Przykro mi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 41 lat mieszkam na Oś. LSM. Jaką mam pewność, że utworzony przez kogoś Komitet Obrony Interesów Mieszkańców LSM rzeczywiście będzie działał w moim interesie? Żadnej. Nikt mnie też nie zapytał czy chcę by mnie broniono przed jakimiś wyimaginowanymi zagrożeniami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witamy na forum Pana Prezesa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy, ja was nie rozumiem, po co wy się przepychacie z tymi skompromitowanymi kacykami? Uchwała obywatelska do RM Lublina o przystąpieniu do zmiany planu miejscowego zagospodarowania z usług na teren zielony z placem zabaw i pozamiatane! Wystarczy chyba tysiąc podpisów i radni się muszą zająć uchwałą a radni was przecież poprą!!! Jak widać LSM łże jak pies, bo kto występuje o pozwolenie na budowę jeśli nie ma zamiaru budować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Prywata Od 41 lat mieszkam na Oś. LSM. Jaką mam pewność, że utworzony przez kogoś Komitet Obrony Interesów Mieszkańców LSM rzeczywiście będzie działał w moim interesie? Żadnej. Nikt mnie też nie zapytał czy chcę by mnie broniono przed jakimiś wyimaginowanymi zagrożeniami. Odpowiedź: Komitet reprezentuje osoby, które podpisaly się pod jego poparciem. Nie podpisał/a się Pani /PAN, nie ma pojęcia najwidoczniej co Komitet robi, bo się nie interesuje, więc proszę nie odpowiadać bzdur tutaj. Ps. po wybudowaniu inwestycji Pani/Pana mieszkanie straci połowę swej wartości. Nawołuje do myslenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że prezes nie chce gadać już nawet z mediami... ciekawe czemu ;p Czyżby wstyd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bawić się tylko zmienić plan na zieleń i kwita - nikt tam nigdy nie wbije łopaty. Prezes na emeryture, już się nachapał na pare pokoleń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech lepiej zamontuje windy w blokach gdzie mieszkaja starsi ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech tylko ruszy ten OSTATNI prawdziwy plac zabaw na osiedlu to Go wyciśniemy ... jak gąbkę. Prezes od siedmiu boleści. Mało jeszcze znizczył na tym osiedlu? Pod pretekstem remontów i rozbudowy osiedla zlikwidował niemal wszystkie place zabaw i boiska. Gdzie dzieciaki i młodzież mają się bawić? Chodniki z kostki - dziecko nie pojeździ na wrotkach, rolkach, hulajnodze, za to studenci ze swoimi walizkami na kułeczkach obudzą Cię nawet o 5:00 rano. Było ostatnie w okolicy boisko (z bramkami!) -  zlikwidował i zrobił parking, w dodatku łamiąc prawo (wyrok już dawno zapadł). Pajac a nie prezes. Dobrze, że jeszcze fontanny nie zasypał i nie przerobił na kwietnik jak na sąsiednim osiedlu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziska nie dajcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gąbka kłamie w żywe oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik Wschodni 20 maja 2017 r. : "Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie nadużyć w Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Prześwietlona zostanie zarówno działalność zarządu, jak i Rady Nadzorczej LSM. Chodzi przede wszystkim o niegospodarność i nepotyzm."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apeluje do mieszkańców osiedli, zbierzcie się i przejdźcie po blokach po podpisy, musimy mieć ich 1000 by nie pozwolić prezesowi zarobić milionów na sprzedaży mieszkań, które buduje dla swoich. Znowu zarząd będzie miał pierwszeństwo pierwokupu o cenie 1000 zł za metr jak w Irydionie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zbierzcie sie i pospiewajcie razem ładne piosenki na zielonym placu ! Będzie pysznie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...