Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czołem. Mieszkam na Piastowskim. I nie jestem moherem. I jestem przeciwko budowie toru całym sercem. 1. Tylko imbecyle stawiają tor w centrum miasta a nie na obrzeżach. 2. Mili zwolennicy napiszcie mi w jaki pozytywny sposób taki tor wpłynie na rozwój Lublina? Przypominam, że tylko jeden raz w roku będą zawody. 3. Mój pomysł coby w sezonie ciepłym z górki korzystać to wyłożyć na "stoku" zielone coś po którym narciarze sobie jeżdżą i mamy całoroczną dyscyplinę narciarską. I na koniec dla tych co chcą tam taki tor budować. Przejdzcie się po chodniku między ogródkami a wąwozem. Tam spływa chodnik (się osuwa). Trzeba go natychmiast wzmocnić przez zabezpieczenie skarpy. A czy budowa toru tego nie przyspieszy to pewnie radni wiedzą lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Na Zachód mam wyjeżdżać, żeby mój sport uprawiać? Dlaczego? Ja kocham Polskę! – krzyczy Piotr Kaczorowski, 21-letni zawodnik KM Cross z 17-letnim stażem. – Wolicie, żebym szedł na stadion piłkarski śmietnikami rzucać? – dopytuje.
no to chłopie strzeliłeś sobie w piętę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nei widze przeciwskazan w tym roku zawody sie odbyly mega wydarzenie na skale krajowa, ja z zaciekawieniem z okna przygladalam sie temu wydarzeniu, zyczylabym sobie aby co roku tego typu impreza maial miejsce czy na lsmie czy na innym osiedlu poki co wszyscy sa pzreciwni dzieki temu promujemy Lublin mamy szanse rozwoju !!! ludzie jestescie az tak ograniczeni siedzicie w chatach isie nudzicie t osie przypieprzacie bo ja ksie telewizj iw spokoju nei da ogladac to wsyztsko przeszkadza niehehe to jest smieszszne, tylk ow tym popier***onym kraju mozliwe jak to czytam to mi wstyd za takich przyglupów, jak tak dalej bedzie to nadal bedziemy 100 lat za murzynami i nei dogonimy dlugo nawet zapizdziałej Warszawy, bedziem moherowym zagłebiem "cham burgiem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram, mieszkam na lsmie i popieram budowe toru, ludzie nie stwarzajcie sobie niepotrzebnych problemów, niech nasze miasto sie rozwija czy zawsze musicie krzyczec ze wszystko jest do dupy, opnujcie sie troche, dajcie zyc temu miastu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczestnicy zawodów jakie odbyły się w tym roku pokazali na co ich stać. Pomimo ustawionych toalet załatwiali swoje potrzeby pod płotami posesji sąsiadujących z dawnymi torami łuczniczymi. Zwrócenie uwagi kończyło się obelgami ze strony uczestników. Tak mają wyglądać dalsze imprezy? Poza tym nie życzę nikomu takiego hałasu. A może te 60 tys. wydać np. na dofinansowanie dla młodzieży wejść na lodowisko czy basen? Ile osób wtedy skorzysta z tego? A może przystosowanie Globusa do takich zawodów będzie wykonywać ta sama firma co „porządkowała teren koło Świdnika” ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro mają odbbywać się kolejne zawody, to niech organizator zadba o oprawe ! bo to co było w zeszłym roku to jakaś degrengolada.. Chołota waląca browar w osiedlowych uliczkach i załatwiąjąca swoje potrzeby tam gdzie popdadnie - wiąże się z tym mała liczba toalet oraz złe ich rozmieszczenie. Oczywiście o śmietnikach zapomniano, a przynajmniej było ich tyle co kot napłakał i praktycznie co krok walał się jakiś odpad. Niech organizator dobrze też ogrodzi teren zawodów bo w zeszłym roku ogrodzenie można było sobie przekroczyć przy byle prześwicie.. Np. przy śmietniku na Nowomiejskiej albo w wąwozie między Zana a parkingami na Nowomiejskiej. Nie jestem przeciwny tego typu zawodom pomimo tego że mieszkam w bliskim sąsiedztwie globusa ale to co sie działo w zeszłym roku nie przypominało profesjonalnej imprezy a czegoś w stylu "tu postawimy tam postawimy, a nóż widelec sie nie rozpadnie.."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, idąc tokiem rozumowania prezentowanym przez protestujących najlepiej NIE ROBIĆ NIC !!! - po co obwodnica - wzrośnie natężenie ruchu i będzie głośno.... - zlikwidować tor przy Zemborzyckiej (chociaż jest od dawna a mieszkania powstały niedawno) - bo przeszkadza... - nie budować lotniska - samoloty będą latać.... i dziesiątki innych przykładów. Pomijam to czy organizowanie zawodów motocrossowych na Globusie to najlepsza lokalizacja (chociaż ukształtowanie terenu jest świetne). Ludziom ciągle coś nie pasuje... Ale to jest miasto i nie każdy ogranicza się do schematu praca-dom-telenowela w tv. Może to slogan ale proponuję zamieszkać na wsi - tylko sprawdźcie czy czasem szkoły obok nie planują budować - bo dzieci będą biegać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://gallery.me.com/rafal_kolodziejczyk#100017
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przeciwnikiem. A do zwolenników. Po pierwsze - nauczcie się pisać i błagam nie kaleczcie j. polskiego. Po drugie. Chcę wreszcie, żeby to miasto-wieś zaczęło się wreszcie rozwijać. Ale pomyślcie mądrale - tor motocrossowy w środku miasta i w środku dzielnicy mieszkaniowej. To może postawcie tu rzeźnię, młyn albo fabrykę. To może to też będzie ciche, czyste, nietoksyczne. I wogóle cool. Przecież mieszkają na LSM ludzie. Wow zwolennicy i nie tylko mohery mieszkają, ale nawet młodzież i - o zgrozo - dzieci. Fajnie będą bawić się w tym smrodzie i pyle. No to pa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech w Nowinach wybuduja tor jest tam duzo pola !!
Naprzeciw stanęła grupa zwolenników toru, którzy podkreślali, że nie mają gdzie jeździć. – Na Zachód mam wyjeżdżać, żeby mój sport uprawiać? Dlaczego? Ja kocham Polskę! – krzyczy Piotr Kaczorowski, 21-letni zawodnik KM Cross z 17-letnim stażem. – Wolicie, żebym szedł na stadion piłkarski śmietnikami rzucać? –
Tym tekstem pokazuje jaki z niego pajac i niech sobie po pokoju pierdzi na tym szrocie ! nie dla toru !! jedyne sluszne miejsce to pola we wsi Nowiny za zalewem ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie sie przekomarzać.....zawody i tak będą i tak,czy tego chcecie czy nie:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie pan Wasilewski z Wieckowskim wybuduja tor na wykupionych juz gruntach pod nierealne od poczatku lotnisko w Nidzwiadzie. Skoro tam mial nie przeszkadzac codzienny halas samolotow to na pewno nie bedzie przeszkadzala JEDNA ( jak twierdza wszystkowiedzacy Wieckowski i spolka ) impreza w roku . Pieniadze juz wydane przynajmniej sie nie zmarnuja. A i jaki duuuuuuzy torek mozna tam ulokowac . Tylko pewnie paniskom crossowcom to za daleko. Komunikacja miejska tam nie dojezdza .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw stadion, lotnisko, drogi potem motocross
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WPIERW MOŻE STADION NOWY A NIE JAKIS MOTOCROSS KTÓRY NIKOGO NIEOBCHODZI. NO ALE CÓZ JEZELI MA SIĘ SWOICH POLITYKÓW W RADZIE MIASTA TAKIE PROJEKTY PRZECHODZĄ, A STADIONU DLA MOTORU JAK NIEMA TAK NIEBEDZIE! PAN więckowski I PAN piątek DWA NAJLEPSZE ZIOMKI NIECH SOBIE W JAKUBOWICACH SWÓJ TOR ZROBIĄ ZA WŁASNE PIENIĄDZE NIE Z MIASTA!! W NORMALNYM MIESCIE STADION POWSTAŁ BY JUŻ 15 LAT TEMU ALE NIESTETY. NAJLEPSZĄ PROMOCJĄ MIASTA JEST SPORT, SPORT CZYLI PILKA NOŻNA A NIE JAKIŚ MOTOCROSS NA KTÓRY PRZYCHODZI 100 OSOB W TYM 95 TO RODZINY ZAWODNIKÓW! TERAZ ZAPEWNE POWIECIE ZE STADIONU NIE MA BO POCO JAK KIBICE TACY A NIE INNI. CZYTAJCIE DALEJ TE GAZETY TYPU kurier CZY dziennik wschodni!! NA KAZDYM STADIONE OD CZASU DO CZASU NIEWYTRZMA SIĘ NAPIECIA I COŚ SIĘ STANIE A DLA W/W GAZET TO JEST JEDYNY ŚRODEK NA UTRZYMANIE SWOJEJ DZIAŁALNOSCI I TE DWIE GAZETY PRZESCIGAJĄ SIE KTÓRA NAPISZE WIĘKSZE GLUPSTWO NA TEMAT MOTORU I JEGO KIBICÓW! 99,9% RZECZY JAKIE TE GAZETY NAPISALY O MOTORZE I JEGO KIBICACH TO HISTRIE KTÓRE NIGDY NIE MIAŁY MIEJSCA! A WY, CZYTELNICY MOGLIBYŚCIE CHOC RAZ SAMEMU POJSC NA MECZ I ZOBACZYĆ JAK TAM JEST NAPRAWDE A NIE WYPISYWAĆ ŻALE NA INTERNECIE W JAKIM TO WY MIESCIE ZYJECIE! STEREOTYPY BIORĄ SIE Z NIEWIEDZY PAMIETAJCIE O TYM! POZDRAWIAM OBIEKTYWNY KIBIC MOTORU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kid napisał:
Przestańcie sie przekomarzać.....zawody i tak będą i tak,czy tego chcecie czy nie:)))
Zablokowanie zawodów jest bardzo łatwe, uzyskane odszkodowań nie mniej trudne. Na przedsięwzięcie związane z budową wyciąg narciarskiego wydana jest decyzja środowiskowa. Wszelkie działania niezgodne z jej zapisami skutkują przerwaniem działalności. Poziom hałasu w czasie zawodów o wiele przewyższa hałas z armatki śnieżnej czy nagłośnienia. Dokumenty z pomiarów poziomu hałasu są dostępne. Zapewniam cię że możliwości prawnych w powyższej kwestii jest wiele. Jak gmina miasta Lublin i inni dostanią pozwy o odszkodowania - tak w trybie administracyjnym, K.C. i K.K. nie będziesz już tak pewien swoich racji. Przekroczenie określonego poziomu hałasu wywołuje wiele wiele chorób a z ich leczeniem związane są pieniądze. Tak oto masz swój drugi koniec kija.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za powstaniem tego toru!!!! Ludzie, czy Wy na prawdę nic nie chcecie? F1 w samym środku miasta i nikt się nie skarży, że nie... Miło jest też popatrzeć jak młodzi zdolni ludzie wzmagają się z dwukołowym potworem toż to cała przyjemność. JESTEM ZA!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...