Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

LSW NAJGORSI KIEROWCY

Utworzony przez PIAST, 20 maja 2009 r. o 01:27
LSW NAJGORSI KIEROWCY W POLSCE a moze i w Europie.Nie wiem o co chodzi ale tak jest ,moze mieszkancy Swidnika nie zdaja na prawo jazdy tylko je kupuja.LCH,LP...,LHR sa o niebo lepszymi kierowcami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba w całej galaktyce... Niby pochodzenie nie powinno mieć wpływu na styl jazdy, ale tylko LSW potrafi zrobić na drodze to czego nie wyobraziłbyś sobie w najgorszych snach :] A najlepsze to są skody felicie LSW + lewy pas na Witosa + zawrotna prędkość 50km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam LSW ........ale jestem rodowitą lublinianką od wielu pokoleń.......Obecnie mieszkam w Świdniku. Czy też się załapuję na "pochodzenie" ??? Ale to co piszesz o umiejętnościach co niektórych kierowców to prawda . Wegług mnie dużą rolę odgrywa WIEK . Młody człowiek = NIEBEZPIECZEŃSTWO ! Musisz myśleć za niego + przewidzieć jego zamiary .A co najgorsze , to KULTURA jazdy pozostawia WIELE do życzenia.......To smutne . Doświadczyłam wielu negatywnych przypadków , aż się nie chce ich przytaczać...... No i - większość tych negatywów to LSW - właśnie . Może dlatego , że głównie tacy mnie otaczają , a może dlatego , że jest tu wielu młodych "nowobogackich"...... Taka jest prawda !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
john napisał:
Chyba w całej galaktyce... Niby pochodzenie nie powinno mieć wpływu na styl jazdy, ale tylko LSW potrafi zrobić na drodze to czego nie wyobraziłbyś sobie w najgorszych snach :] A najlepsze to są skody felicie LSW + lewy pas na Witosa + zawrotna prędkość 50km/h
Ano właśnie.......proponuję , aby "wyłapać" takie przypadki . Należy podać - numer rejestracyjny i okoliczności danego "wyczynu" .....Może to coś pomoże , jak taki "geniusz" o sobie przeczyta ????? Jak myślicie ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM ZE SWIDNIKA I TU SIE URODZILEM I WIDZE ZE JEST W TYM DUZO PRAWDY. NIE DARMO MOWILI O NAS HAMBURG (połowa HAMY a duga BURKI) SAM STARAM SIE NIE NASTRECZAC KLOPOTOW INNYM NA JEZDNI ALE BOJE SIE PRZECHDZIC PRZEZ RACLAWICKA NA PRZEJSCIU DLA PISZYCH ALE "DZIECI ZAMOJSCZYZNY" CHYBA NIE LEPIEJ RADZA SOBIE Z ORIENTACJA W PRZEPISACH RUCHU DROGOWEGO. MIALEM DROGOWY KONTAKT Z LTM 2 RAZY W TYM RAZ W MISKU - CALA JEZDNIA DLA NICH WYPRZEDZANIE Z PRAWEJ STRONY I ZAJEZDZANIE DROGI TO CHYBA U NICH NORMALKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luiza napisał:
Ano właśnie.......proponuję , aby "wyłapać" takie przypadki . Należy podać - numer rejestracyjny i okoliczności danego "wyczynu" .....Może to coś pomoże , jak taki "geniusz" o sobie przeczyta ????? Jak myślicie ??
POPIERAM !! Sróbujmy wstawić tutaj tych "bohaterów" szos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ALE "DZIECI ZAMOJSCZYZNY" CHYBA NIE LEPIEJ RADZA SOBIE Z ORIENTACJA W PRZEPISACH RUCHU DROGOWEGO. MIALEM DROGOWY KONTAKT Z LTM 2 RAZY W TYM RAZ W MISKU - CALA JEZDNIA DLA NICH WYPRZEDZANIE Z PRAWEJ STRONY I ZAJEZDZANIE DROGI TO CHYBA U NICH NORMALKA
Nas tomaszówiaków przepisy nie obowiązują. Tomaszów stolica-reszta to okolica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wiesz jakie teksty ida na LU w warszawie;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fsafasfa napisał:
a wiesz jakie teksty ida na LU w warszawie;p
LULKI jadą wieć trzeba uciekać. p.s. brechta z Was "miszcze" kierownicy z LU na blachach. zreszta jaka to różnica czy to LU, KR, WI, GD ... itp. Wszędzie, powtarzam wszędzie są kierowcy lepsi i gorsi. Kto trochę jeżdzi po kraju ten wie. Nie sztuka wyjechać na działkę pod Lublin co niedziele gdzie trasę zna się na pamięć, a wydaje mi się, że Ci co tak zuchwale sobie poczyniają na forum obrażając innych uczestników drogi - tzw. "wieśniaków" z powiatowymi numerami na początku, są tutaj w większości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic się nie zmienia w tym temacie. Jadę Lotników w stronę PZL, wyjeżdża mi gość z Niepodległości pod koła, udałje się zahamaować, a rodowity Świdniczanin mówi, że powinienem go przepuścić i nie wolno mi jeździć prawym pasem na wprost. Po prostu ręce opadają. Kto ich szkoli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...