Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubartowska: Pobili do nieprzytomności przechodnia

Utworzony przez lll, 2 lipca 2012 r. o 12:30 Powrót do artykułu
Jestem tym niedoszłym denatem, wylizałem się i regeneruje siły już w domu. Rzeczywiście pobili mnie do nieprzytomności, kopiąc po głowie i łamiąc nos i cieszę się, że ją odzyskałem. Dość ostre te komentarze, ale dzięki za zrozumienie. Panowie będą siedzieć, znam już ich nazwiska z pisma o wszczęciu postępowania prokuratorskiego. Telefon odzyskany został tego samego dnia, znaleziono go przy jednym z bandytów (znaleziono 6 tel. przy nim, więc nie byłem pierwszy tego wieczoru). Dostaną minimum trzy lata, max 12 art. 280 par. 1 kk. Ostatecznie tyle dobrego, że to już cztery osoby, które się na mnie nacięły albo słuszniej, na które ja się naciąłem, z tego rejonu, które będą siedzieć. Pozdrowienia i nie omijamy Lubartowskiej, ja na pewno ze względu na takie wszy nie zrezygnuję ze spacerów tą ulicą. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Jestem tym niedoszłym denatem, wylizałem się i regeneruje siły już w domu. Rzeczywiście pobili mnie do nieprzytomności, kopiąc po głowie i łamiąc nos i cieszę się, że ją odzyskałem. Dość ostre te komentarze, ale dzięki za zrozumienie. Panowie będą siedzieć, znam już ich nazwiska z pisma o wszczęciu postępowania prokuratorskiego. Telefon odzyskany został tego samego dnia, znaleziono go przy jednym z bandytów (znaleziono 6 tel. przy nim, więc nie byłem pierwszy tego wieczoru). Dostaną minimum trzy lata, max 12 art. 280 par. 1 kk. Ostatecznie tyle dobrego, że to już cztery osoby, które się na mnie nacięły albo słuszniej, na które ja się naciąłem, z tego rejonu, które będą siedzieć. Pozdrowienia i nie omijamy Lubartowskiej, ja na pewno ze względu na takie wszy nie zrezygnuję ze spacerów tą ulicą. Pozdrawiam.
Znasz nazwiska, to pisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo zabrania, byłyby problemy w sądzie, po wyroku na pewno ogłoszę to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zamierzacie omijac? Zapraszamy:) na drugi raz sie nie pruj tak. U nas nikt za damski ch.j nie boje. Musiales cos odszczeknac kozaku. Idz sie frajerze rozkracz na psach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo zabrania? Boisz sie napisac bo wiesz ze by cie znalezli :) hehe frajerze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosc ma racje. Przyjechalas z palikijow to idz morda orac ziemie zamiast sie produkowac. Nie pasuje ci lublin? To wypad. A jak cos wam z moja lubartowska nie pasuje to do widzenia. Nikt wam nie kaze tamtedy chodzic. Nie poznasz tej dzielnicy jak sie w niej nie urodzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gazu tych chamów wieśniaków z Lubartowskiej i innych "bezpiecznych" lubelskich ulic!! Za robote by się wzieli a nie tylko kraść potrafią!!
. Przyjdz i powiedz to prosto w oczy jak jestes taki kozak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...