Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja dziękuję tłuc się busem gdzie kolana mam pod brodą i płace za to 30zł. Polski Bus powinien uruchomić więcej połączeń :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Właściciel BP Tour niech w takim razie przejedzie sie busem na trasie np: Lublin - Biała Podlaska .... i tam znajdzie "nowy bus" z klimatyzacją ... jak z łaską kierowca okno uchyli to jest dobrze ... notoryczne rozmowy przez telefon i palenie w busie to norma ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie nie stać na jeżdżenie za wasze stawki do warszawy jak worek kartofli. A wasza wizja jest dokłądnie tym samym co stało się z PKSami na trasach gdzie weszliście wy, maszrutkarze. Dziś w drodze z Puław wyprzedził mnie bus firmy BP Tur. Jechałem ustawowe ok. 90km/h. Po 2 minutach znikł mi z pola widzenia. Ciekawe ile jechał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pięć nowoczesnych autokarów" na niektóre wybrane kursy. No łaskawe panisko. Tym, że pozostałe kilkadziesiąt kursów tradycyjnie z kolanami za uszami to już się busiarze nie chwalą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A busiarze nie wykończyli PKS zaniżając ceny. Pamiętam jak do Włodawy jechało się za 8 żł, a teraz jak PKSu nie ma cena poszła ponad dwukrotnie w górę. Busy nie przestrzegają rozkładu jazdy na trasie, zabierają więcej osób niż dozwolone. Nie żadna przyjemność jechać jak ktos wisi nam nad głową, a do tego okna pozamykane, smród potu itp. O kulturze obsługi już lepiej nie wspominać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich "szczekajacych": Nie pasuje bus to wsiadac do pks-u, nie pasuje pks to wsiadac do busa a jak nie pasuje i to i to to zap...na piechotę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Brewczak. Jechałem Pana busem z Krościenka. Temperatura na zewnątrz, grubo ponad 30 stopni, a w busie... włączone ogrzewanie i kierowca mówi, że nie da się wyłączyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To taka troszeczkę półprawda właścicieli firm transportowych. W PB nie wszystkie bilety są po "5 zł". Tylko kilka. Działanie takie jak linie lotnicze, czy np. PKP z Pendolino. Po drugie obniżkę cen na trasie Lublin-Kraków BPTour już wprowadził czyli da się jeździć taniej. A co do floty to sam Pan szef chyba dobrze wie co jeździ na liniach. Czasem pojawi się całkiem fajny bus/autobus, ale białe Sprintery z zabudową Autometu do przesadnie zadbanych nie należą i sam nie raz jechałem busem, za którym była biała smuga i smród palonego oleju w środku, albo w którym nie dało się wyregulować klimy/ogrzewania jeśli już to działało. Będąc też uczciwym to tak jak pisałem dawało się też kilka razy wrócić komfortowo BPTourem bo albo przyjechał w miarę nowy autobus, albo ich najnowsze busy z gniazdkami itp, które jeszcze nie były zapuszczone.  ExpressBus akurat trzyma chyba najrówniejszy poziom usług. Nie widziałem żeby brali ludzi na miejscach stojących i busy są ok. Bez wodotrysków, ale też nie jakieś rozpadające się. Nie wiem jak teraz ale do niedawna u nich były najwyższe ceny.  Jest jeszcze TaniBus. Bilet za 31 zł. Czas jazdy o godzinę krótszy niż innych bo nie jedzie przez Radom, Kielce tylko najkrótszą drogą przez Sandomierz i Połaniec. Wi-Fi jest i działa, klima też zawsze była działająca. I nie widać żeby ta firma biadoliła na wejście PB na tą trasę. Ich reakcją było dodanie jeszcze jednego połączenia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pasy są ? miejsce dla niepełnosprawnych jest ? toaleta na pokładzie jest ? duuużo miejsca na bagaże ? po za tym co to za bzdury z biletami za 2-3 zł ? to jest może z 5 biletów na cały autokar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani Elizo i panie Piotrze cofnijcie sie w te lata co wchodziliscie na rynek i przypomnijcie sobie jakie robiliscie ceny biletow wzgledem PKS Byliscie duza konkurencja i praktycznie PKS nie ma!Wiec nie lamentujcie teraz ze ktos was przebija cena,taborem Ceny macie kosmiczne a kierowcy chamscy Oby wiecej kursow do innych miast dla POLSKI BUS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak BP TOUR z Władysławowa do Lublina - w busie taka ciasnota że nogi przy klatce trzeba trzymac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, niech spie*dalają na bambusa ci wszyscy wredni kierowcy busów. To nie jest średniowecze żeby ludzi wozić jak kartofle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie są busy tylko samochody dostawcze do wożenia kartofli czy cementu przerobione na busy. To sie może nadawać najwyżej do przewozu pracowników na pobliska budowę a nie na trasy międzymiastowe. I to tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcemy telepiących się busów. Chcemy nowoczesnego taboru i podróżowania na poziomie. To NASZ wybór!!!!! Jeśli chcecie być konkurencyjni postarajcie się! Polskiemu Busowi się opłaca a wy marudzicie, że poniżej kosztów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stara myśl powiada: "najmniejsze psy, najgłośniej szczekają". Rzucacie się na PolskiBus tylko dlatego, że jest to firma z długoterminową perspektywą rozwoju. Wiedzą jak z usługa zainteresować klienta, tak aby skorzystał z niej ponownie. Kto lubelskim busiarzom zabronił rozwijać swoje firmy? Wydaje mi się, że nikt... One rozwijały się tylko w czasie gdy głównym potentatem rynkowym były PKS-y, więc trzeba było rosnąć w siłę aby przebić go. Teraz gdy poczuliście się liderami przyszedł nowy gracz rynkowy, który walczy z wami, waszą dobrze znaną bronią. Ja osobiście jestem pełen uznania tego, jak funkcjonuje PolskiBus i nie ukrywam, że często korzystam z usług tej firmy, ze względu na jakość usługi, a także mojego prywatnego komfortu podroży. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie Polski bus jest ok, ale mam kolegę który jest bardzo wysoki i twierdzi, że m tam za mało miejsca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech busiarze zejdą z cen a nie chcą się nachapać kosztem zwykłych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem w czerwcu BP tourem z Krakowa do Lublina, ciasno, gorąco bo oczywiście klimatyzacja nie działa. Bus jest wiecznie spóźniony. Nie przypominam sobie kiedy po raz ostatni udało się nim zajechać o czasie, za każdym razem jest ok 30 minut różnicy w porównaniu z rozkładem. Polski Bus, jechałem raz ale było wygodnie, była klimatyzacja i na czas. W BP tour fotele połamane, plastikowe, gniotą w tyłek że ciężko wysiedzieć 5h. Nie mam nic przeciwko tej firmie tylko niech się dostosuje trochę do wymagań rynku. Express bus kiedyś podstawił większy pojazd. Było w nim tak ciasno (mam raptem 183 cm wzrostu), że nie dało się siedzieć na prosto. Czym oni chcą ludziom mydlić oczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takich momentach wstyd za Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spadowa z tymi busiarzami! Polski bus nie dorabia na boku i nie staje na stacjach paliw albo gdzieś zjeżdża żeby zabrać jakieś paczki tak jak to robi Galicja express wtedy trasa się wydłuża i nagle się okazuje ze trasa trwa 3,5 h...do tego chamscy kierowcy jak nie ma miejsca w busiku to sorry trudno nie pojedziesz...mają ceny z kosmosu kto słyszał u nich o wi-fi brak toalety, ścisk smród i ubóstwo. ..to nie PRL!!! Spadać na Drzewo!! p.Piotrze i p. Elizo najpierw dorownajcie PolskiemuBusowi a później wojojcie, bo Polskibus broni się sam...a Wy musicie aż do gazety pisać żeby kto kolwiek o Was usłyszał...radzę przebranzowienie bo na przewoźników się nie nadajęcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...