Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A busiarze nie wykończyli PKS zaniżając ceny. Pamiętam jak do Włodawy jechało się za 8 żł, a teraz jak PKSu nie ma cena poszła ponad dwukrotnie w górę. Busy nie przestrzegają rozkładu jazdy na trasie, zabierają więcej osób niż dozwolone. Nie żadna przyjemność jechać jak ktos wisi nam nad głową, a do tego okna pozamykane, smród potu itp. O kulturze obsługi już lepiej nie wspominać !
  Czyli jak rozumiem polityka jest taka: najpierw obniżyć ceny aby wyeliminować konkurencję, zyskać status monopolisty na rynku a potem podwyższyć ceny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wynocha busiarzy z Lublina !!! Te wasze puszki to śmierć na drogach, nawet jak jest nowy to kierowca debil, sprzedawca śmierci.... Wole starym pociągiem jechać niż busem !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo POLSKI BUS.Gdy ceny ropy poszły w górę, to busiarze natychmiast podnieśli ceny, a gdy spadły to cisza w gębie !!! Załatwić tych cweli raz na zawsze, bo oni nigdy nie zrozumieją rynku i tego , że raz jest w górę , a raz w dół !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Za chwilę może się stać z nami to samo, co w przypadku innych przewoźników na przykład na trasie Wrocław-Kraków, gdzie Polski Bus opanował cały rynek, a prywatni przewoźnicy splajtowali - dodaje Eliza Wójtowicz." Pozdrowienia z PKS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej od Galicji Express się odczep bo akurat nią jeżdżę bardzo często i nie zdążyło mi się żeby gdzieś zabierała jakieś paczki i do Rzeszowa zawsze jedzie około 3 godzin. I z tego co wiem to oni nie są w tych stowarzyszeniach ani nic nie robią przeciwko PB. To inni lubelscy przewoźnicy ciągle narzekają że im źle. A gdzie byli przez te wszystkie lata? Czemu nie inwestowali w nowy lepszy tabor tylko w busy? Ja jako klient mam prawo wyboru czym chce jechać a nie busiarz będzie mi mówił że mam tylko nim jechać. Sory ale busarze nie mają monopolu na te trasy. Weźcie przykład z podkarpackich przewoźników. Oni z Polskim Busem konkurują uczciwie a nie jak wy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to rynek powinien zdecydować z kim będą jeździć pasażerowie tak jest na całym świecie a nie właściciele busów z opasłymi portfelami, jestem za tym żeby wszyscy jeździli ale to ja zdecyduję do kogo wsiądę. Może i macie nowoczesne busy ale daleko im do komfortowej podróży (mało miejsca, brak toalety, niestety zawieszenie jak w zwykłym towarowym do przewozu buraków)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pks, to wykończy się głównie sam, z drobną pomocą działających tam związków zawodowych, i wiecznej walki o socjal... Miał monopol zabrakło kreatywności, a jak chcieli zmian to było już za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przypomnę tylko sprawę z przed kilku lat jak to przez busiarzy kobieta z tego budynku przed którym tak protestowali wyskoczyła z okna nie mogąc sobie poradzić z waszym brudnym lobby w urzędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero jak Polski Bus wchodzi do lublina to BP tour podstawia now autobusy eh zalosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać lubelskich busiarzy !!! znaczy się konserwo-trumno woźniców !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klient sam wybiera przewoźnika z którym chcę podróżować, wybór nie należy do jakiejś łysej pały ze zdjęcia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać po komentarzach niektórzy mają zbyt małe móżdżki, żeby spróbować sobie wyobrazić na czym polega biznes. Ktoś kupuje busa, ustala cenę tak, aby pokryć wszystkie koszta i zarobić. A wpada taki Polski BUS - potentat, który sra pieniędzmi i stać go na ceny dumpingowe czyli rozdawać bilety po 5zł co jest poniżej kosztów bo wie, że jego stać a małe firmy tą metodą wykończy. Wpompuje ileś tam kasy a potem już czysty monopol... Ludzie zacznijcie myśleć a nie macie tylko oczekiwania - mi się to należy, tamto i w ogóle....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Piotr Brewczak zapowiedział, że od 26 września będzie podstawiać, na niektóre wybrane kursy, dziennie pięć nowoczesnych autorkarów." - Co to jest autorkar? Przecież takie błędy podkreśla na czerwono! Więc przed opublikowaniem należy sprawdzić cały tekst.. Znów stażyści?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dla busiarzy tak dla polskiegobusa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
^^ nie pier... jak potluczony! Kto im bronił inwestować? Jakby chcieli to dziś sami by mogli takie bilety sprzedawać ale oni chcieli się łatwo dorobić i nie przerobić. W lublinie się nie da a dlaczego na podkarpaciu przewoźnicy mogą być konkurencja dla Polskiego Busa i Lux Express? Popatrz czym do Krakowa, Łodzi, Warszawy czy Wrocławia pasażerowie jeżdżą z Rzeszowa! Neobus i Marcel na długie trasy podstawiają nowoczesne autobusy i również bilety mają po 1zł. I im jakoś się opłaca. Więc niby czemu tu lubelscy busiarze nie mogą tak samo walczyć o pasażerów? Odpowiem ci. Bo im się nie chce. Łatwiej zablokować konkurencję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech pan z bp toura powie, że autokary , które ma w swoim taborze jezdzą na wynajmy i wcale na linii ich nie widać , no może z wyjątkiem jakiegoś starego 15 letniego tourisma. Pozostałe wynajmuje na sezon od dilerów scanii, mercedesa i oddaje jak mu się skończą wynajmy. Chwali się taka ilością autokarów , których tak naprawdę nie ma. Pozostaje mu jedynie numer , którym wcześniej go okleił a autokar wraca do właściciela. niech pokaże tabor, który jeżdzi na trasie do Krasnegostawu? Niedługo nogami po szosie ludzie będa hamować. Pracowałem kiedyś u niego za 1200 zł to wiem od kuchni jak to wygląda. Załosne i żenujące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według "busiarzy" "uczciwa konkurencja" na czym polega...? Wygrywa ten kto da niższą cenę lub/i lepszą usługę..! Ludzie chcieliście kapitalizmu to go macie... nie biadolić, silniejszy wygrywa! Jeśli PolskiBus wykosi konkurencje i podniesie ceny to pojawią się ponownie busy... o co wam chodzi..? Czasy socjalizmu gdzie państwo regulowało takie sprawy minęły... czy nie...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszuści tylko do Krakowa dalej ciasne busiki a do tego jak połowów 2 lata temu podskoczy za litr to ceny podnieśli a jak spadła cena za litr to bilety dalej po tyle samo a do tego to oni nieuczciwa konkurencja wykończył PKS niech spadają ja chce polskiego busa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Za chwilę może się stać z nami to samo, co w przypadku innych przewoźników na przykład na trasie Wrocław-Kraków, gdzie Polski Bus opanował cały rynek, a prywatni przewoźnicy splajtowali - dodaje Eliza Wójtowicz." Pozdrowienia z PKS
Jaki to problem ? Po swojej plajcie busiarze znowu powinni jeździć kiedy chcą. Mało to w Polsce bezrobotnych kierowców i pięknych niewykorzystanych i wygodnych busów ? Wystarczy mieć dobry standard i zrobić ceny niższe niż w PolskimBusie. ..................... To jest wolny rynek, a nie "gospodarka reglamentowana" jak za PRL-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie nie stać na jeżdżenie za wasze stawki do warszawy jak worek kartofli. A wasza wizja jest dokłądnie tym samym co stało się z PKSami na trasach gdzie weszliście wy, maszrutkarze. Dziś w drodze z Puław wyprzedził mnie bus firmy BP Tur. Jechałem ustawowe ok. 90km/h. Po 2 minutach znikł mi z pola widzenia. Ciekawe ile jechał ?
dokładnie. ze swej strony pamiętam jak jeżdziłem do pracy do lublina -przystanek przy policji 4.47 chyba dokładnie autobus pks opole  . panie piotrze pytanie do pana  :czy to była uczciwa konkurencja??? i drugie  naprowadzające: kto wtedy często był kierowcą autobusu?? i trzecie : czyj bus był mniej więcej o tej samej godz. na przystanku?? pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...