Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelscy pątnicy już prawie na Jasnej Górze

Utworzony przez ola, 14 sierpnia 2009 o 10:41 Powrót do artykułu
Nie do wiary - arcybiskup tak troszczy się o parafian z Czerniejowa, że prosi pielgrzymkę o modlitwę!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a ja jutro pielgrzymuje na bemowo i tez sie ciesze
Zaloguj się, aby oddać głos
0
(x)
Ostatnio edytowany 15 sierpnia 2009 o 00:21
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ENERGOOSZCZĘDNI GLOBTROTTERZY: Wiadomo jak funkcjonuje kościół – pcha się do wszystkiego, choć nie umie prawie nic, a raczej nycz! Wystarczy spojrzeć na energochłonnie oświetlane świątynie i pierwsze, co przychodzi do głowy to nau(cz)ka kościoła o: 1) świetle ducha świętego; 2) świetle łaski uświęcającej; 3) światłości wiekuistej.... Po takim porównaniu dochodzi do głosu porównanie biblii ze współczesnością, a wypada też bardzo blado – niczym wymienione światłości. KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJA SIĘ POLACY dostrzegł tu silna konkurencję nawet dla oświetlenia LED. Przecież za ŁED trzeba płacić np. grosze w porównaniu do żarówek, a kościelne światłości dają za darmo. Czy na tym kościół nie może zrobić boskiego interesu? KZ NSZZ SOLIDARNOSĆ ORGANISTÓW i ASC zastanawia się co by było gdyby... … Gdyby wyłączyć oświetlenie na trasie pielgrzymki (ulice, domy...). Wlazła by grupa na grupę i trup ścieliłby się gęsto, bo światło ducha świętego, światło łaski uświęcającej i światłość wiekuista tak dadzą czadu, że będzie ciemno jak u murzyna w d...! Czyż to nie cudowne? Przecież to działa tak samo jak wszystko darmowe – jakby chciało, a nie mogło. Czy miał więc sens rydzykowny czarny humor (n.b. Na Jasnej Górze) z jakiegoś młodego wiekiem afro-mnicha? Do tej pory na wspomnienie tegoż świętego wydarzenia na Jasnej Górze Dziennikarzy bierze Jasna Cho...lera! A samemu Axcelencji Lubelskiemu KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje wymienić Światła w samochodziku (n.b. Święconym) na kościelne świecidełka, a na pierwszym zakręcie przyświeci Mu Światłość Wiekuista! - pod warunkiem, iż przez cały czas olśniony jest Światłem Łaski uświęcającej oraz Światłem Ducha Świętego! Zostańcie z B(L)OGIEM. Rektorem ASC jest: ********************** ********************, tel.+** *** *** ***, www.***************/*********.***, e-mail **************@***.** (PODPISANO: KZ NZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: