Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelscy policjanci mają nowy sprzęt do badania narkotyków i dopalaczy

Utworzony przez lubelskie legalizuje, 21 grudnia 2014 r. o 19:57 Powrót do artykułu
Zamiast zalegalizowac marihuanę i czerpać korzyści z tego tytułu to oni pakują pieniądze podatników w dodatkowe i zbędne środkiwalki z wiatrakami. Stańmy przykładem i zalegalizujmy marihuanę, bądźmy pierwszym, polskim stanem znaczy województwem które to zrobi. Marihuana to wiele nowych miejsc paracy, ogromne, dodatkowe przychody przychody do budżetu województwa, wzrost turystyki a to wiąże się z polepszeniem jakości życia w woj. lubelskim dla wielu jego mieszkańców. Lubelskie Legalizuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast zalegalizowac marihuanę i czerpać korzyści z tego tytułu to oni pakują pieniądze podatników w dodatkowe i zbędne środkiwalki z wiatrakami. Stańmy przykładem i zalegalizujmy marihuanę, bądźmy pierwszym, polskim stanem znaczy województwem które to zrobi. Marihuana to wiele nowych miejsc paracy, ogromne, dodatkowe przychody przychody do budżetu województwa, wzrost turystyki a to wiąże się z polepszeniem jakości życia w woj. lubelskim dla wielu jego mieszkańców. Lubelskie Legalizuje.
nie pal tego bo ci się mózg lasuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopalacze to trucizna i trzeba wyeliminować ten syf ale tylko legalizacja marihuany przyniesie skutki. Teraz cześć ludzi zamiast siegnąć po nieszkodliwa marihuane woli siegnąć po dopalacze i ryzykować życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozmieszajcie mnie te statystyki dotycza glownie marihuany ktora wystarczy powachac zeby zaanalizowac ja , a tu wydane 0,5 mln zl Legalizacja teraz !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja poniose te smiertelne ryzyko jak dacie mi 500 tys zlotych to do konca zycia bede wam testowal marihuanineane mieszkam w słoiszczawie prosze o kontakt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500 tys. zł na sprawdzanie, czy student na mieście miał przy sobie ćwierć skręta... na caritas by dali te pieniądze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GC, serio? Już lepiej kupiliby coś bardziej uniwersalnego... Za taką kasę to można dobry sprzęt do EC kupić, a którym spora część katedr na wydziałach może sobie pomarzyć :f
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...