Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelscy policjanci: Mamy strzelać sobie w głowy?

Utworzony przez mosquito, 8 marca 2011 r. o 14:40 Powrót do artykułu
A MOŻE PO KOMENDZIE WOJEWÓDZKIEJ STRAŻY CZAS NA KOMENDĘ WOJEWÓDZKĄ POLICJI TEŻ. TO CO PISZA TO PRAWDA LICZĄ SIĘ WYNIKI I STATYSTYKI, WYKRYWALNOŚĆ, A NIE SKUTECZNOŚĆ. ILU NIEWINNYCH LUDZI SIEDZI, BO TRZEBA ZNALEŹĆ KANDYDATA NA BANDYTĘ CZY ZŁODZIEJA, PARAGRAF I POSADZIĆ, I ILU TAKICH W DESPERACJI WIESZA SIĘ A ODP. BRZMI A CO POLICJANT MIAŁBY SIĘ POWIESIĆ ZA BRAK WYNIKÓW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LIST ZOSTAŁ WYSŁANY!!! A odpowiedź - Nie mamy żadnych konkretnych opisanych sytuacji. Panowie Komendanci już o tym wiecie a jeśli naprawdę ktoś palnie sobie w głowę co wtedy ? Znając rzeczywistość powiecie że nie było takich sygnałów ze strony podwładnych. wW pełni was rozumiem nie potraficie przejrzeć wpływających do was problemów, bo macie zajęte ręce Tak mocno trzymacie się za swoje stołki, że boicie się je puścić i zająć poważnymi sprawami aby nikt wam nie zabrał waszych stanowisk:) Popatrzcie realnie na świat mobbingu w Policji, nie bądźcie ślep, bo jak odejdziecie na emeryturę a już zaczęliście odchodzić TO NIKT WAS NIE USZANUJE, posterunkowy wypisze wam mandat za głupie wykroczenie za które mógłby pouczyć ale mobbingowany będzie zmuszony do restrykcji mandatowych Czy Wy się wreszcie obudzicie ? Te słowa są skierowane do KGP zobaczcie za wczasu problem bo obudzicie się z ręką w nocniku. Ten list policjantów z Lublina to jest ciche wołanie o pomoc to dotyczy Policjantów z całej Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie jest tak samo, tylko wyniki ich interesują, co do wykształcenia większość policjantów na 2 i 3 grupie ma studia, gorzej jest od kierowniczka do naczelniczka- ci się rządzą- wywyższają, a wykształcenia brak!!! Nic nie da pisanie anonimów !!! i tak to trafia do kosza.obniżają dodatki, mieszają na złość w grafiku, zabierają służby 12 godzinne gdyż wyników niema!!!dziwne, przecież Policja pomaga obywatelom a nie ma ich karać bo na koniec roku mandatów w statystyce brakuje. Tak właśnie jest -statystyka rządzi.Małopolska pozdrawia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i kto da temu wiarę - propaganda odbije piłeczkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Zakopanego - tutaj co prawda nikt mnie przynajmniej nie zmusza do pracy na własnym sprzęcie czy do kupowania papieru za własne pieniądze, ale w tej jednostce panuje mobbing i dyskryminacja pełną parą - pracuję ponad siły, tracę zdrowie, żadnych awansów, premii, nagród - nikogo to nie obchodzi - nagrody są dla przełożonych i włazidupoow oraz tych co siedzą cicho jak myszy pod miotłą - z kodeksem karnym niektórzy są na bakier - bsw i wk nic nie robią, choć śledzą takie komentarze jak ten - no to jeszcze napiszę jedno - do zakopanego powinny wjechać od razu abw, cba i prokuratura generalna - trzeba zrobić porządki - będę zeznawał jakby co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odsyłam do ostatniego wydania Gazetay Policyjnej - jak to nazwał Komendant Główny... wprowadzamy "System szybkiej interwencji" czy jakoś tak... No to Komendanciku - możesz ten system wypróbować w Lublinie... Dalej, dalej do roboty, bo pieprzyć bzdety na łamach GP to każdy potrafi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odnośnie ludzi którzy na 2-3 grupie są po studiach i ............ to stary może masz dwa lata służby i twoją ambicją nie jest tzw.szlifowanie krawężnika czy zabranie leżaka z przystanku... tylko coś w rodzaju np. W11 .Jeżeli masz dwa lub trochę więcej lat pracy w tej firmie i jesteś tak kreatywny i zdolny do innej pracy, a tym bardziej mieszkasz w średniej wielkości mieście w polsce to nie narzekaj tylko ...popraw swoją sytuację materialną, psychiczną i jaką tam chcesz i rzuć tę robotę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni tam w Wojewódzkiej nigdy nie maja problemów! Jak to nie było w ostatnim czasie mobbingu kłamstwo kłamstwo kłamstwo! Szczególnie to widać w KMP gdzie swój folwark ma Pan Komendant Jacek B. W końcu ktoś skończy te mafijne układy i zacznie się POLICJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co podobnie jest chyba w kazdej jednostce. mi się żygać che jak widze jak wszyscy pod presją zapiprzają żeby jeden trzymał d*** na stołku.w dodtaku stosujac mobing i presje!!! ps. słupsk się kłania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odnośnie ludzi którzy na 2-3 grupie są po jakiś (zaocznych prywatnych) studiach i bardzo się napracuje ............ to stary może masz dwa lata służby i twoją ambicją nie jest tzw.szlifowanie krawężnika czy zabranie leżaka z przystanku... tylko coś w rodzaju np. W11 .Jeżeli masz dwa lub trochę więcej lat pracy w tej firmie i jesteś tak kreatywny i zdolny do innej pracy, a tym bardziej mieszkasz w średniej wielkości mieście w polsce to nie narzekaj tylko ...popraw swoją sytuację materialną, psychiczną i jaką tam chcesz i rzuć tę robotę . a jeżeli chcesz coś zrobić i być nie tylko policjantem patrolu to ukaraj tymi mandatami jakiegoś burmistrza miasta lub prezydenta i nie rób tego dla statysyki tylko dla siebie. wtedy będziesz wiedział że Policja nie uratowała Ci Życia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pracuje w Bochni to tu, gdzie wielce szanowny P. Kom-nt oficjalnie pismem zabronił używać sprzętów elektrycznych i póki co to na legalu nie ma nawet jak herbaty czy kawy zrobić. Jak nam tłumaczył to chodzi mu o to, że jak coś się wydarzy z prądami to on wówczas ma du.e czystą, ale czy tak w dzisiejszych czasach można wszytko pod siebie i dla siebie, a innych to mieć gdzieś? Kto czuwa na tym wszystkim, aby takie idiotyzmy nie miały w dzisiejszych czasach miejsca i gdzie tu są przestrzegane podstawowe prawa pracownicze.Dlatego w ramach równości proponuję temu Panu, aby zaczął od siebie i zlikwidował klimatyzator, lodówkę, mikrofale no i czajnik, a z funduszu specjalnego o krypt. "napoje" zakupił dla każdego przynajmniej po termosie lub dwa by na kawę i herbatę było. Wydaje mi się, że takie polecenia są dziś bezprawne, ale kogo to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam ten sam problem od 8 miesiecy jestem notorycznie szykanowany i ponizany przez przelozonych a Pan Komendant traktuje mnie jak powietrze. Na dodatek pomówienia pomówieni i jeszcze raz pomówienia podczas rozmowy wszystkiemu zaprzecza. taka jest własnie polska POLICJA - kolesiostwo i brak nadzoru nad wyższymi oficerami którzy sie znaja i jeden drugiemu krzywdy nie zrobi. Juz nawet media nie słuchaja co sie do nich pisze z prosba o interwencje. Zgadzam sie z przedmowcami ilu z nas musi jeszcze popelnic samobojstwo zeby ci z gory spojrzeli normalnie na tych co robia na dole i nie wytrzymuja presji. Niech zyja nietykalni oficerowie polskiej policji. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego zostały zabrane służby 12-o godzinne? Co z oszczednością na wypłatach za tzw. "dojazdy"? Przecież policjant przyjeżdżając do pracy przykładowo 15x w miesiącu na służby 12-o godzinne, generuje niższe koszty, niż dojeżdżając do pracy np. 22x na służbę 8-o godzinną. Ale tu znów wszystko robione pod statystykę... Dlaczego oszczędza się na rzeczach, na których nie powinno się oszczędzać? Obłuda!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skutki braku poboru w SZ RP. I mega pomyłki policyjnych psychologów w ich techno-testach. Ogólnie - żenada. Stary Pies.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty ch.... byłeś tam i robiłeś za materac .....wiesz jak było , no nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej!!!...popieram kolegów,którzy napisali ten list...wkońcu się ktoś jeszcze odezwał..ile można pytam??..no ile??..psychicznie człowiek pada w tej robocie...co widać zresztą..co jeden młody chłopak w służbie to coraz bardziej siwe jego włosy...a przez co??..a no przez baranów bo inaczej tego nazwać się nie da, którzy tylko myślą o swoich stołkach a zwykłych tzw. krawężników tylko straszyć potrafią...a kto pomysli o zwyklym szarym policjancie??..kto zapyta czy ma co do garnka włożyć..czy ma za co do pracy przyjechać...wszyscy ONI mają to w d...e...mam dość..jeśli znajdę w miarę dobrą pracę spadam z tego reżimu...normalnie w tej milicji jak w koreii...w każdej komendzie jakiś kim dzon ill wystawia swoje rządy ...i takie niestety sa realia.......a na reklamach piekne wypowiedzi: szybka droga awansu itp...pierdoły.kłamstwa i nic więcej...KGP ZRÓBCIE COŚ WRESZCZIE BO NA EURO CHYBA SAMI WYJDZIECIE NA ULICE!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za głupoty wypisujesz. Kilka znaków zapytania, a co za tym idzie pytań: -jak można cię przenieś na niższe stanowisko służbowe bez żadnej przyczyn, straszenie postępowaniem-za co i kto ma cię straszyć. Jesteś gościu frustrat i tyle. Sam jestem policjantem z 25-letnim stażem, a tobie się nie chce pracować. Dlatego popieram całkowicie 80 % za l-4.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba zabieram się do pisania listu...kolejnego w lubelskim...a jestem pewien ,że 85% stanu mojej KMP na pewno się pod tym podpiszę... -pozdrowienia dla policjantów z KMP Lublin-KMP .a.o..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj ...może i przepracowałeś 25 lat ale takie rzeczy już się zdarzały....znam przykłady i wiele innych wątków kiedy łamano przepisy... a temu co je złamał nic nie zrobiono...chyba nie wiesz jeszcze wszystkiego o tej firmie... PZDR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak chyba jest wszędzie ciągle mało wyników, zróbcie coś bo mało w słupkach, a jak jest problem to po co robiłeś postępowanie nagana to najdelikatniej. Roszady stanowiskami bez niczyjej wiedzy zatrudnianie swoich żon na etatach cywilnych taki prywatny folwark geniuszy z gwiazdkami. Jak coś się człowiek odezwie to jest naznaczony i zapominasz o wszystkim i jesteś pomijany w awansach i premiach bo zawsze jest ,że czegoś ci brakuje. Z poważaniem POKORNY SŁUGA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...