Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelscy policjanci: Mamy strzelać sobie w głowy?

Utworzony przez mosquito, 8 marca 2011 r. o 14:40 Powrót do artykułu
Witam Was serdecznie. Nie jesteście sami, ja jestem policjantem z 13 letnim stażem, służę w trzeciej co do wielkości jednostce w warmińsko mazurskim. U nas sytuacja jest identyczna. Doskonale rozumiem co Was dotknęło, bo sam to odczuwam. Odczuwa to kazdy moj kolega i koleżanka z jednostki. Przeprowadzane kontrole nic nie wykazują, tak jesteśmy zastraszeni i terroryzowani,z za zwilnienie lekakskie jesteś przenoszony na jakiś postrunek z dala od miejsca zamieszkania. Pytanie, gdzie mozna znaleźć pomoc. Odpowieć nasuwa się jedna, w kulce 9 mm, ona przyniesie Wszystkim ukojenie. Pozdrawiam, bądzmy silniejsi, niż byliśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy aby na pewno Pan W. z KWP Lublin nie wie lub nie pamięta na czym polega mobbing ??????!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.policja.lublin.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=3&Itemid=55 Ten na fotce to chyba wasz "El Comandante". Daliście mu ksywkę po Fidelu Castro, ale nie martwcie się .... każda władza kiedyś się kończy. Przyjdzie nowe rozdanie partyjne w Polsce, zmieni się i komendanta. Byle nie na gorszego, he he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM WSZYSTKICH. NIE JESTEM POLICJANTEM NIE BYŁEM NIE STARAŁEM SIE O PRZYJĘCIE I NIGDY DO TEGO JEB..EGO SYFU NIE WEJDE. TO JAK TE CH..E PRZEŁOŻENI TRAKTUJĄ SWOICH PODWŁADNYCH TO WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA. MAM KILKU KOLEGÓW Z MŁODYCH LAT KTÓRZY WESZLI DO TEGO BAGNA I MOGĘ POWIEDZIEĆ ŻEE PO 12 LATACH SŁUŻBY TO SĄ CAŁKIEM INNI LUDZIE(PSYCHIKA ZRYTA OD TEJ PRESJI) NIZ KOLEDZY KTORZY WYBRALI INNE ZAWODY. I POWIEM TO ZE ZE BYLI TO SILNI PSYCHICZNIE GOŚCIE. CO TAM SIE DO KU...WY NEDZY DZIEJE. CO SIE KU.WA DZIEJE W OPOLU LUBELSKIM PÓL MIESIĄCA NIE WIDAĆ POLICJANTA NA ULICY A JAK SIE KTÓRYŚ Z BARANÓW PRZEŁOŻONYCH DOPATRZY ZE CH..OWE STATYSTYKI TO WSZYSTKICH NA ULICĘ I WPIER...AĆ MANDATY ZA WSZYSTKO PRZEJSCIE NA DRUGĄ STRONĘ 2 METRY OD ZEBRY, ZŁAPANIE I ODEBRANIE KIEROWCY MOTOROWERA DOWODU REJESTRACYJNEGO BO SPRZET JEDZIE 15 KM ZA SZYBKO, OBŁAWY NA KIEROWCÓW ITP. ITD. A PRZECIEZ POLICJA MA POMAGAĆ LUDZIOM A NIE TWORZYĆ je***E STATYSTYKI. WY BARANY NA GÓRZE POMYSLCIE TROCHE O WIZERUNKU WASZEJ FIRMY I O WASZYCH MŁODSZYCH KOLEGACH ONI MAJĄ RODZINY, DZIECI, ŻONY CHCĄ NORMALNIE ZYC. NA STRONIE KWP.LUBLIN JUŻ SIE UKAZAŁ ARTYKUŁ PEDAŁOW KTORZY BOJĄ SIE ODEZWAC CO BY GO OD STOŁKA NIE ODERWALI I COOO????????????? ŻADNEGO MOBBINGU NIE MA WSPÓŁPRACA UKŁADA SIE DOSKONALE NO NÓŻ SIE W KIESZENI OTWIERA A KAŁACH SAM SIE ŁADUJE. KOLEDZY CZAS WRESZCIE WYRWAC TE CHWASTY BO JAK TAK DALEJ PÓJDZIE TO FAKTYCZNIE BEDZIE DUŻO SIEROT BO TEGO SIE NIE DA WYTRZYMAC. POZDRAWIAM WSZYSTKICH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/stolica-tajemnicze-samobojstwo-policjanta,1,4212025,wiadomosc.html tak jest "różowo"... [']['][']
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
je***e psy z opola lubelskiego wy to powinniście sobie strzelać co dzień po dwóch w łeb albo zastrzelcie komendana lub kogoś tam kto wami rządzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...