Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelscy radni dzielą miejską kasę

Utworzony przez ja, 26 listopada 2009 o 21:43 Powrót do artykułu
zapóźnione w rozwoju miasto - przynajmniej w teorii- ma wielkie ambicje a na inwestycje przeznacza niecałe 20 % swoich wydatków podczas gdy o połowę mniejszy rzeszów 33 % - panowie radni na was spoczywa wielka odpowiedzialność - albo będziemy zmniejszać dystans do innych dużych miast albo będą nas coraz mocniej wyszydzać
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ratusz jest bardzo hojny dla mieszkancow i ma duzo kasy 1 .Parkowanie za darmo w centrum[brak parkometrow]2.Podatek za psa ?czy 0.3.Podwyzki biletow aby poprawic jakosc uslug oZero .A na RKS MOTORklub sportowy z 60 letnia tradycjabrak kasy wstyd WYSOCKI.miasto 400 tys 2 liga kasy ?
0
"200 tys. zł w przyszłorocznym budżecie Lublina na przebudowę boiska gimnazjum przy ul. Szkolnej" 200 tys czyli tyle ile na slupy ogloszeniowe z wbudowanym WC - 2 razy mniej niz poszlo na bilbordy... Pamietasz jeszcze co tam poza "tubtinem" bylo billbordowane???
0
Dlaczego nie powstanie boisko na Racławickich !?!?!? - co zdecydowało o zmianie miejsca ? Dzieci z centrum miasta w ogóle nie mają gdzie pokopać piłki. Pokażcie mi jedno boisko od Bramy Krakowskiej do Al. Warszawskich gdzie dzieci mogłyby pograć w nogę.
0
Bo dzieci zamiast piłki mogą pokopać przechodniów.Może na loda sobie dorobią?
0
Przy Raclawickiej nie buduja bo PRAWDOPODOBNIE sprzedadza teren Mieszkancy powinni miec boisko te rzady tylko posilkuja sie wprzedaza aby pokazac ile m tu zrobili -ten ruch wykona kazdy ktory ch ce sprzedac nie potrzeba wiedzy
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: