Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czemu dziennikwschodni pisze "murem za Rydzykiem" a nie "murem za ks. Rydzykiem"? Urban was wyszkolił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki tammm napisał:
Ja mam propozycje dla pozostałych radnych by jako wybrani przez lublinian wystosowali kontrodezwę z żądaniem likwidacji Rydzykowych mediów jako wpływajacych negatywnie na mózg szarych ludzi ochłapów sekty Rydzyka (nie mylić z KK) Jako że ja nie głosowałem na tych pajaców co piszą te durne głupoty to mam właśnie taką prośbę ... bo nie chce by mnie jako mieszkańca Miasta Lublin ktos wytykał palcem i mówił o Lublinie że to moherland ... drodzy radni a szczególnie Panie od Koziołka Matołka ... prosimy o nieośmieszanie Lublina !!! Rydzyk jest w Toruniu i niech tam pozostanie ...
Dla pozostałych mieszkańców województwa Lublin to moherland i przybytek BENDERA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bartek napisał:
Czemu dziennikwschodni pisze "murem za Rydzykiem" a nie "murem za ks. Rydzykiem"? Urban was wyszkolił...
Właśnie! dla czego nie napisano Ks.Rydzyk??? Przecież w dzisiejszych czasach nawet dziecko wie że Ks. to złodziej pedofil i oszust! Rydzyk co prawda jest królem wszelkiego zła ale również zasługuje na miano Ks.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radni szukają pojklasku i kleru aby ich natknał pomysłem co zrobić z dziurami, co zrobić z brudem co zrobić z głodnymi w lublinie. Na to potrzebny jest cud bo inaczej Lublion utopi sie w kałużach...Ttylko jakiś uduchowiony Kaszpirowski moze pomóc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tu oszołomów. W demokracji powinien być wybór a nie tylko jedna słuszna linia. Nikt was nie zmusza do oglądania tv trwam czy też innych telewizji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po prostu chodzi o 2 mln złotych których rydzyk nie chciał zapłaci za uzyskanie koncesji na cyfrowej platformie uznając że jako nadawcy społecznemu wszystko mu sie należy darmo. I gdyby u władzy był PiS wszystko by przeszło mimo, że naziemna tv cyfrowa to projekt komercyjny. Zapłacilibysmy z podatkow nawet o tym nie wiedząc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RADNI WSTYD MI ZA WAS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rydzyk do Torunia, jeszcze tylko tego syfu w Lublinie nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DemoKrata napisał:
Chociaż raz pokazali niezależność. Każdemu, który uważa, że decyzja KRRiT dyskryminująca TV Trwam jest ok, wypada zadać pytanie - co byś pisał gdyby to TVN, Polsat albo TVP odmówiono miejsca na pierwszym cyfrowym multipleksie? Klikajcie dalej, że dobrze KRRiT zrobiła, a wkrótce będziecie pisali tylko na tych forach, które zaakceptuje władza, aktualna władza...
Skończyły się czasy że wszyscy płaciliśmy za zabawki Rydzyka Chce na platformę - niech płaci jak inni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak to w koncu jest. Jest to imperium Rydzyka czy nie ? On ma maybachy, baseny, palace. A KRRiTV mowi ze Rydzyk jest neipewny finansowo. Czyli kiedy trzeba Rydzyk jest nadziany, a kiedy jest potrzeba to jest biedakiem i niezaradny ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla lubelskich radnych ! Brawo ! Nareszcie jakiś pozytywny krok w dobrym kierunku, brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 13 stycznia 2012 r. o 11:55
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gos napisał:
po prostu chodzi o 2 mln złotych których rydzyk nie chciał zapłaci za uzyskanie koncesji na cyfrowej platformie uznając że jako nadawcy społecznemu wszystko mu sie należy darmo. I gdyby u władzy był PiS wszystko by przeszło mimo, że naziemna tv cyfrowa to projekt komercyjny. Zapłacilibysmy z podatkow nawet o tym nie wiedząc.
zgadzam się z Tobą w 100 %.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu odezwały się ujadające kundelki Palikota. Coś ten wasz boss jest dla was bardzo wyrozumiały że chodzicie bez kagańców i kąsacie kościół katolicki i katolików. Panie Palikot a może by tak częściej zamykać kundelki w budzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...) mohery nie sięgają do własnych kieszeni żeby dać rydzykowi kasę na sfinansowanie przedsięwzięcia tylko chcą mu znowu dać publiczne pieniądze co za gnój...
Ostatnio edytowany 13 stycznia 2012 r. o 11:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadki z ORMO już koniec internetowego najazdu na Rydzyka, czas zarzyć nevrosol. WNie macie szans, wszak Cyba Ryszard jest tylko jeden, hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję odwagi i dziękuję Radnym za ich postawę. Tak trzymać Panowie - razem w ważnych dla społeczeństwa kwestiach w obronie wiary katolickiej i moralności, dla dobra Polski i Regionu. Jestem z Was dumna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=_fU9P8e-uk8&feature=player_embedded
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich mamy niedouczonych lub stronniczych sędziów !http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=7Ud2wtm_rX4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOCHERY RZĄDZĄ. JAKI ELEKTORAT TACY RADNI NIEDŁUGO ZACZNIEMY SKAZYWAĆ LUDZI ZA CZARY I PALIĆ NA STOSIE. GRATULACJE ZRÓBCIE Z LUBELSZCZYZNY JESZCZE WIĘKSZY ZAŚCIANEK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...