Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zaraz - czyli państwowi urzędnicy jadą w imieniu prywatnych firm szukać kontaktów, ale jeszcze nie wiedzą w imieniu jakich firm i z kim się spotkają? Śmierdzi mi to turystyką na mój koszt....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chyba źle to zrozumiałeś. ...swoją drogą: cieszy mnie, że istnieje szansa na ściągnięcie do nas inwestora z Korei Płd. Firmy z tego państwa posiadają duży udział w światowych rynkach, a w zanadrzu perspektywe niesamowitego rozwoju, który niebawem (jak nie już) przewyższy japońskie technologie.
0
To jest pio prostu dziadostwo w wydaniub riodzimych wieśniaków
0
Banan napisał:
Zaraz - czyli państwowi urzędnicy jadą w imieniu prywatnych firm szukać kontaktów, ale jeszcze nie wiedzą w imieniu jakich firm i z kim się spotkają? Śmierdzi mi to turystyką na mój koszt....
eh żyzń zyzń, eto zeleznaja daroga
0
Ech Żyzń zyzń, eto zeleznaja daroga, a swoją drogą dziadostwo w wydaniu lubelskiem na nasz koszt
0
Qu rw..y je***. ed laczego blokujecie posty, dziadostwso gorsze niz za Gierka
0
moim zdaniem każdy urzędnik który wyjeżdża za granice w poszukiwaniu inwestorów powinien zadeklarować przed wyjazdem że jak w ciągu 3 lat nie sprowadzi inwestora to zwraca cały koszt podróży wraz z odsetkami
0
podajcie z nazwiska kto się tam wybrał, bo od kilku lat latają ci sami. ja też chcę polecieć!!!! pomimo że razem pracujemy - przysięgam, że oprócz zdjęć na facebooku z wycieczkki życia coś tam załatwię (albo i nie, i tak mnie nikt nie rozliczy). kocham was swołocz lubelska. zagłosujcie na mnie. posmarujecie mi jak mama naleślika dzemem w dzieciństwie, to i ja wam dam żyć - stratni nie będziecie! a tym czasem buraki bidujta za minimum krajowe. szlacta leci się bawić!
0
Napiszcie po prostu, że pojechali. Przecież każdy wie jak jest. Po co ściemniać.
0
Nie ma pieniędzy na sport - a wysyła się urzędników na wycieczki - mam nadzieję, że wszystko to - łącznie z sprawami stadionowymi (opłacone projekty?) się po pewnym czasie rozliczy i wróci się też do rozliczenia dni lubelskich na dzielnicowym stadionie w Nowym Jorku itd.
0
"Rozmowy będą przeprowadzane z firmami z branży biotechnologicznej, informatycznej i motoryzacyjnej" .... jedyni poważni inwestorzy, którzy inwestują w Lublinie od upadku komuny to blaszane markety. Biedronki, Lidle, Leclerki, OBI, Tesco, Leroy Merliny, Praktikery, Castoramy, Reale, Carrefoury, Makro. Ale skosztować koreańskiej kuchni zawsze można.
0
Bardzo dobrze, niech jadą. Tyle ich. Jak coś załatwią, to dobrze, jak nie, to będą się dobrze bawili, życzę im tego z całego serca, jedyna taka szansa w życiu. Na ich miejscu bym się nie wahał. Nawiasem mówiąc, kilka uczelni kształci w Lublinie biotechnologów, informatyków i inżynierów, więc a nuż parę miejsc pracy przybędzie.
0
Dlaczego nie na Fiji? Tam to dopiero można spotkać grube ryby. Też na wakacjach.
0
Na Hawajach już szukali?
0
Pojechali żebrać,a nawet błagać i pogadać,a co wyjdzie szkoda gadać,przyjadą i o swoich chęciach i wrażeniach będą opowiadać.Co zobaczą,co przeżyją i dowiedzą się jak Azjaci żyją.Przygoda będzie wspaniała,a ja życzę,by się ze wszystkim udała.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: