Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelscy widzowie o filmie "Smoleńsk": cała Polska powinna zobaczyć ten film

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 września 2016 r. o 08:03 Powrót do artykułu
A pokazują na koniec kto zabił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ja na miejscu pracodawcy przyjrzalbym sie tej kobiecie ktora wyszla z sali szybkim krokiem pierwsza. Moim zdaniem nie zasluguje ona na miejsce pracy w wolnej Polsce. Na to miejsce czeka juz duzo chetnych.
Czyli II Sort to czeka inaczej myślących jak ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A pokazują na koniec kto zabił?
Putin strzela z bazooki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ja na miejscu pracodawcy przyjrzalbym sie tej kobiecie ktora wyszla z sali szybkim krokiem pierwsza. Moim zdaniem nie zasluguje ona na miejsce pracy w wolnej Polsce. Na to miejsce czeka juz duzo chetnych.
-dużo chętnych z UPAiny ? Jeszcze pisiory niech nakręcą film jak wywożą milardy do banderlandu. Duduś i Jaruś + Beatka ambasadorka krainy rezunów to oczywiście główni bohaterowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PolakKatolik napisał:
Ogladaj i jaraj sie dalej mad maxami i innymi idami pacholku. Tam gra aktorska byla na wielkim poziomie i prawda historyczna rowniez.
Jedno i drugie na tym samym poziomie, co dowodzi iż PO-PIS to jedno i to samo łajno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pull up ! pull up ! czy tfurcy pokazali ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla wszystkich wierzących "Smoleńsk" to ewangelia, ale podobno religie to opium dla ciemnego ludu, wymyślone przez możnych tego świata, na tej ziemi, w celu łatwiejszej manipulacji... ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spory tłum, większość jak widać po koszulkach to wielbiciele Mariana Kowalskiego. Coś niesamowitego - koszulki z napisem MARIAN KOWALSKI, TO JUŻ JEST SZCZYT IDIOTYZMU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Była odtworzona ostatnia rozmowa braci ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelski ciemnogród czuwa tu nigdy nie będzie dobrze zaścianek z tendencjami do wierzenia w cuda i zabobony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tandetna, nieudolna szmira, fantasty brednie, najgorszy sort pseudo aktorzyn. Głupota i cynizm górą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak taki ważny i fajny to puśćcie go w telewizji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto przybijał ZÓŁWIKI po akcji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś wcale mnie to nie dziwi. Na takim zad...gniot ma szansę zostać okrzyknięty arcydziełem i produkcją roku. Jeszcze będą obowiązkowe wyjazdy dzieci ze szkół na projekcję. Tak się tworzy wygodną propagandę mieszając ludziom w głowach. Wielu uwierzy w brednie bo o to w tym wszystkim chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się na ten film nie wybieram i nie będzie mi żaden niedouczony "patriota" sugerować co mam oglądać, póki co wolność wyboru nie została jeszcze zakazana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale boli d... lewakow i pejsaczy. Gdyby sytuacja była odwrotna to prawica by się nie zachowywała jak bydło bo śmierć to zawsze śmierć i trzeba szacunek zachować. Ale lewacy to folwarczne bydło i nierogacizna wiec zachowują się stosownie do genotypu i wyuczonego w folwarcznych rodzinach wzorca kulturowego. Beeeeee....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zły reżyser !! powinno być antek&jarek... I trochę słabe efekty specjalne. No i brakuje brzozy !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ale boli d... lewakow i pejsaczy. Gdyby sytuacja była odwrotna to prawica by się nie zachowywała jak bydło bo śmierć to zawsze śmierć i trzeba szacunek zachować. Ale lewacy to folwarczne bydło i nierogacizna wiec zachowują się stosownie do genotypu i wyuczonego w folwarcznych rodzinach wzorca kulturowego. Beeeeee....
Jak można mieć do tego szacunek, skoro rodzony brat sprawcy buduje swoją karierę i chore wizję na śmierci brata i naiwnych osób które z nim wsiadły do samolotu... I zarazem sprofanowano Wawel !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katastrofa Smoleńska według PISu(konkretnie według panów Maciarewicza czy Kaczyńskiego),dziękuje chociażby dlatego na ten film nie pójde.Film który jest nakręcony na polityczne zamówienie ale kto chce niech idzie prosze bardzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i o co tyle krzyku ?  przecież kto miał się ośmieszyć to się ośmieszył, kto miał  uwierzyć to uwierzył, kto miał się zbulwersować to się zbulwersował. a kto miał to w d..e jak ja to ma tylko śmiechawę z powyższych komentarzy i gownoburzy jak mawia młodzież gimnazjalna która łatwo można było przewidzieć że  będzie miała miejsce po premierze tego propagandowego "dzieła". co ma powiedzieć głupek pseudopatriota ? wiadomo co powie. co ma powiedzieć działacz lewicy ? wiadomo co powie. co ma powiedzieć babacia w moherze ? wiadomo co ..wykrzyczy. wszyscy uważają wolność za najwyższe dobro ale sami się ograniczają swoimi poglądami. peacee!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...