Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska Ekstremalna Droga Krzyżowa: W błocie i nocą do sanktuarium

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 marca 2017 r. o 10:29 Powrót do artykułu
Po co takie faryzeuszowskie zachowania na pokaz. Dobro trzeba mieć w duszy i sercu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego niewiasty nie maja burek,a policja religijna co robi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest krzyz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pątnicy będą kierować się na Nałęczów,...... Ja myślałem że można iść DO Nałęczowa lub po prostu w kierunku Nałęczowa.Ale skoro to ma być ekstremalna pielgrzymka to może istotnie zajdą na Nałęczów... Może się czepiam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukaj na fb: kz nszz solidarnosc organistów (z do-PiS-kiem: 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9 i 10 ) Resztę obejm u je PiS – lamowska CENZURA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co i w jakim celu ludzie chodzą ciemną nocą po błotach czy Bóg im rozum odebrał ! Jeżeli chcą pomóc innym podpowiadam sa np hospicja można się wykazać i tych LUDZI podziwiam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa czepialskiego....podejrzewam,że bardziej nie lubisz ks.Ładniaka:-) Przyznaję masz rację,że to będzie ekstremalna wyprawa Na Nałęczów,a jezyk polski jest bardzo trudny....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś lubi taplać się w błocie i do tego nocą to niech zasuwa.Myślę,że moja szczera modlitwa w zaciszu domowym również będzie Panu Bogu miła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OD WYKAZANIA SIĘ TO SĄ HOSPICJA, TAM LUDZIE CIERPIĄ I POTRZEBUJĄ POMOCY, TO JEST EKSTREMALNA DROGA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...