Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska firma Pol-Skone ukarana za zmowę cenową

Utworzony przez sss, 13 stycznia 2011 r. o 08:13 Powrót do artykułu
karygodne napisał:
Ciekawe czy w tej firmie nie ma innych nadużyć? Powinno się ich porządnie prześwietlić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wiem naczym można ich udupić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Zamówiłem dwie pary skrzydeł firmy POL-SKONE. Zamówienie realizowano aż 6 tygodni !!! Po tym czasie przyjechała firma montażowa i ku mojemu zaskoczeniu sami fachowcy stwierdzili wady w produkcie. Wady polegały na wgnieceniach, zadrapaniach , nieudolnej próbie zamaskowania wad fabrycznych oraz popsutym zamku hakowym. Dla mnie to był szok,że przy zamówieniu 2 par drzwi wszystkie były uszkodzone razem z ościeżnicami. Ale nie tracąc dobrego nastawienia, myślę sobie, napiszę reklamację to wymienią mi na nowe. Po trzech tygodniach pan z firmy POL-SKONE stwierdził, że takie wady to nie wady tylko naturalny proces produkcji i nie należy mi się wymiana ...ba nie należy mi się nawet naprawa !!! SZOK!!! nie wiedziałem co powiedzieć, nie znam innej firmy, która by tak traktowała klienta. Myślałem ,że badziewiaste firmy zostały już zniszczone na tak wymagającym rynku ale bardzo się pomyliłem. Z uwagi na fakt wpłacenia tylko zaliczki nie odebrałem uszkodzonego produktu a sprawę przedstawiłem Rzecznikowi Praw Konsumenta. Sprawa jest w toku. Polecam wszystkim oszukanym przez firmę krzak „ Pol-Skone, która ze stolarką ma tyle wspólnego co ja ,zgłosić sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta. Czytając opinie na forach internetowych widzę , że oszukanych osób nie brakuje. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w walce z OSZUSTAMI z firmy Pol-Skone. P.s. Do Pana Prezesa firmy Pol-Skone : komuna już dawno się skończyła a klienci już nie biorą tego co jest ,tylko to co ma swoją JAKOŚĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram pana kolegę w tym zakładzie powini się dokładnie zająć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmoich informacji wynika że Pol-skone nie tylko była w plątana w zmowe milczenia ale również za skarzenie środowiska poprzez wypalania odpadów chemicznych w swoich zakładach .Ślectwo trwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mi się wydaje, czy jeszcze do niedawna artykuł sponsorowany o tej właśnie firmie pojawiał się na stronie Dziennika Wschodniego? [:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jestem pracownikiem tej firmie w biłgoraju ,dużo rzeczy się widzi wypalanie odpadów ,niszczenie materiałów ,psucie .Szkoda że Stary o niczym niewie ,ile kasy jego idzie w piec ,mam nadzieje że jak jego syn przejmie ten zakład to zrobi pożądek.i jestem dumny że pracuje w firmie rodzinnej ,ale nie kierujących tą firmą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jestem pracownikiem tej firmie w biłgoraju ,dużo rzeczy się widzi wypalanie odpadów ,niszczenie materiałów ,psucie .Szkoda że Stary o niczym niewie ,ile kasy jego idzie w piec ,mam nadzieje że jak jego syn przejmie ten zakład to zrobi pożądek.i jestem dumny że pracuje w firmie rodzinnej ,ale nie kierujących tą firmą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za tak marną pensję Wy też byście tak pracowali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...