Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska lista PO do Sejmu: Gąsior-Marek nadal jedynką, Mucha dwójką

Utworzony przez Zygmunt, 1 lipca 2011 r. o 08:14
Wstyd mi, za ta Pania ! To Pani Magdalena wreczyla bukiet kwiatow ministrowi infrastruktury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BUKIETOWA na pierwszym miejscu??? przecież wręczenie kwiatów ministrowi to żadne osiągnięcie. o innych jej dokonaniach przez ostatnie 4 lata nie słyszałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu mamy mocną reprezentację z Lublina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLIN NIE GŁOSUJE NA MUCHE!!!KAZDY TYLKO NIE MUCHA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostra walka trwa, badziewia z badziewiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GASIOR MAREK DALA BUKIET GRABARCZYKOWI BO ZALATWIŁ NAM OBWODNICE!!!KOŁKI JEDNE!!!JESLI TEGO NIE ZROZUMIELISCIE!!!A MUCHA POKAZUJE NOGI W TV!!!HAHA DO FILMOW WIADOMO JAKICH NIECH SPADA A NIE NA POSLA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachęcam do nie oddawania glosu na PO, partia ta pokazała przez prawie 4 lata, że nie obchodza ją żadne reformy w Polsce - tylko władza, gdyz PO to typowa partia władzy, a nie sprawnego rzadzenia krajem. Zdecydowanie lepiej w koalicji wypada PSL. zachecam do głosowania na PSL partie nie angażującej się w wielkie kłótnie partie merytorycznej prac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarówno PSL jak i PO już pokazały jak potrafią rządzić...NIEUDACZNICY,ale władza i pieniądze nie śmierdzą.Ja zachęcam do myślenia i wyciągania wniosków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obawiam się, że większość ma tego niusa w d...upie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są:" Ci sami,ale nie tacy sami".Cała lista do wyrzucenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szanopwne posły i osły ze wszystkich partii.Dlaczego oszukujecie naród i wmawiacie,ze glosuje na kandydatów. Tak naprawdę oddajemy głosy na partie a partie dzielą glosy w/g swojego uznania. Dlatego uważam,że odrdynacja jest fałszywie odczytywana. TYlko JOWy inne ordynacje sa z gruntu fałszem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były wyborca PO napisał:
. zachecam do głosowania na PSL
dobre, ale brechta.... na psl... partia która potrafi dbać o swoich, oj poptrafii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada..., Wstyd mi za moje miasto,(ale właściwie to wina lubelskim strukturom PO) że ma tak marną reprezentacje w sejmie. Pani Mucha spełniała przynajmniej jakieś minima, ale wystawienie pani Gąsior-Marek na "jedynkę" to istna kompromitacja naszego regionu. Kompromituje się również PO obnażając kumoterskie zasady polityki personalnej w swoich strukturach. Jest opinia że Lublin to "zagłębie" PiS, ale to nie prawda, bo Lublin to biała plama PO, która od wyrzucenia Pani Gilowskiej nawet postronnemu obserwatorowi kojarzy się z jakimś bagnem w którym ludzie nie najwyższego pokroju próbują dorwać się do władzy. Szkoda, bo potem jak trzeba zawalczyć o jakiś projekt ( E17, czy ESK) nie mamy nikogo kto nas wesprzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto mi wytłumaczy dlaczego trzeba wpisywać te kretyńskie wyrazy/kody na portalu dziennika. Ma innych tego kurestwa nie ma a tutaj jakies kretyńskie wyrazy? wsch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinianin napisał:
GASIOR MAREK DALA BUKIET GRABARCZYKOWI BO ZALATWIŁ NAM OBWODNICE!!!KOŁKI JEDNE!!!JESLI TEGO NIE ZROZUMIELISCIE!!!A MUCHA POKAZUJE NOGI W TV!!!HAHA DO FILMOW WIADOMO JAKICH NIECH SPADA A NIE NA POSLA!!!
Chyba żartujesz! po pierwsze dała bukiet po tym jak nie przeszedł wniosek o jego odwołanie. Po drugie gdy dawała mu bukiet to nie było decyzji, że obwodnica będzie budowana a wręcz przeciwnie. Obwodnicę wywalczyli Lublinianie nikt inny swoimi protestami. A wracając do kwiaciary, to z innych ciekawostek... na łamach lubelskiej prasy była też inna historia opisywana jak Pani G-M kasowała wpisy na swoim profilu na facebook'u bo były... mało polityczne a zostawały tylko te pochwalne. Paranoją było tłumaczenie, że to nie ona tylko asystentka. I z takich to działać słynie lubelska jedynka PO Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak piękna reprezentacja... ja z rodziną głosujmy na marszałka Hetmana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mierna,bierna, ale dająca kwiaty w świetle kamer.Poza tym młoda i sympatyczna dziewczyna,żona i matka.Bardzo dobry strateg!Umiejąca się ustawić i wykorzystać potencjał bezmózgowej gawiedzi-to kolejna potężna zaleta!Jednak ja pozostanę patriotą i nie pójdę do wyborów w kraju,którego już nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie media takie błędy. Macie problem z pisownią imion i nazwisk. Proponuję sprawdzenie o kim piszecie zanim puścicie newsa. Żeby przekręcić imiona przysłowiowego Kowalskiego ok, ale osób publicznych? WSTYD dla dziennikarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z panią WiceWojewodą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim kandydatom na posłów ,chcę zadedykować pieśń Stefana Ceberek "Z różańcem w ręku" ,by nabrali pokory wobec siebie i szacunku dla wyborców.Przeważnie bezmózgowej gawiedzi-ale zawsze wyborców.....!Szczęść Boże!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...