Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska PO stawia na panie. Mucha pierwsza do Sejmu?

Utworzony przez KOLEGA, 29 stycznia 2011 r. o 13:56 Powrót do artykułu
STAWIAM NA KRAWACIARKĘ-BUKIECIARKA NA 100% DOGONIMY KOLONIE GUZÓWKĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna i bestia: pani wiceprzewodnicząca bloku który nigdy się nie zebrał i pani abstynentka coś tam coś tam potrafię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zaglosuja na nia, nic nie zrobila , przykro mi...podobnie henia i ta dwojga nazwisk, glosowalbym na PO , ale jak wystawiaja takie cos to nie zaglosuje, przykro mi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAME K....GWIAZDY A WSRÓD NICH MUCHA GWIAZDA WARSZAWKOWYCH SALONÓW I BUTIKÓW,CHA,CHA!!PORAŻKA I KPINA Z NAS LUBLINIAN,ŻE MAMY TAKICH K...DENNYCH POLITYKÓW Z REGIONU!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czego ona dotychczas dokonała ? Liczy na głupotę elektoratu ? Może i słusznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko, tylko nie Bukieciara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAHAHAH TRZY POSŁANKI NIEMOTY!!!! JAKIE TO PRZYKRE ŻE MAMY TAKICH POSŁÓW, NASZE DZIECI NAM TEGO NIE WYBACZĄ ŻE DO WŁADZY DOPUSZCZALIŚMY NIEUDACZNIKÓW I ŻE TO PRZEZ NAS TA BIEDA NA LUBELSZCZYŹNIE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak strasznie sie przejela waszymi wpisami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS powinien na 1 miejscu wystawić "Pająka".Może powalczy z Muchą)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba większość myślących ludzi zauważyło jakie ma ta pani poseł ma osiągnięcia po swojej I kadencji w Sejmie. Proszę wymienić czym się ta pani wykazała co zrobiła dla lubelszczyzny ? Ja drugi raz nie dam się nabrać ! Nie wystarczy uroda bo to akurat jest zaletą ale dla innych profesji. Trzeba dbać o interes swoich wyborców dzieki którym zdobyło się mandat! Ta pani tylko celebrytowała w mediach i robiła za hostessę w PO. Smutne bo po dr ekonomii spodziewałem się więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborcy!Wy nie macie nic do gadania, wasz głos się nie liczy.Chocbyście się sfajdali i tak wejdą ci z pierwszych miejsc na listach.Stąd takie parcie na koryto,gdzie nic się nie robi za ciężkie pieniądze.Tak wygląda "demokracja" w naszym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten PEŁOWSKI babsztyl nic nie zrobił dla Lubelszczyzny. S17 ledwo wydarliśmy, a i tak to nic pewnego, bo pieniądze na S17 Thusku bynajmniej nie zaoszczędził tylko zwyczajnie zabrał kolejarzom. I teraz kolej właśnie organizuje protest w obronie SWOICH pieniędzy. Rządziła ta niedojda Wasyl, obecnie rządzi nieudolnie ŻUK... Obudźcie sie ludzie i nie wybierajcie tych PEŁOWSKICH złodzieji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyszko z Bogdańca/Lublina napisał:
Ten PEŁOWSKI babsztyl nic nie zrobił dla Lubelszczyzny. S17 ledwo wydarliśmy, a i tak to nic pewnego, bo pieniądze na S17 Thusku bynajmniej nie zaoszczędził tylko zwyczajnie zabrał kolejarzom. I teraz kolej właśnie organizuje protest w obronie SWOICH pieniędzy. Rządziła ta niedojda Wasyl, obecnie rządzi nieudolnie ŻUK... Obudźcie sie ludzie i nie wybierajcie tych PEŁOWSKICH złodzieji. [/quote] [quote name='Zbyszko z Bogdańca/Lublina' timestamp='1296331167' post='430490'] Ten PEŁOWSKI babsztyl nic nie zrobił dla Lubelszczyzny. S17 ledwo wydarliśmy, a i tak to nic pewnego, bo pieniądze na S17 Thusku bynajmniej nie zaoszczędził tylko zwyczajnie zabrał kolejarzom. I teraz kolej właśnie organizuje protest w obronie SWOICH pieniędzy. Rządziła ta niedojda Wasyl, obecnie rządzi nieudolnie ŻUK... Obudźcie sie ludzie i nie wybierajcie tych PEŁOWSKICH złodzieji.
http://img62.imageshack.us/i/rektoratumcsnowy.jpg/ Ja, Donald Tusk wybudję wam nowy UMCS, zaglosujcie na mnie ja, donald tusk wybuduje wam nowy UMCS, zaglosujcie na mnie Ja, Donald Tusk wybudję wam nowy UMCS, zaglosujcie na mnie ja, donald tusk wybuduje wam nowy UMCS, zaglosujcie na mnie Ja, Donald Tusk wybudję wam nowy UMCS, zaglosujcie na mnie ja, donald tusk wybuduje wam nowy UMCS, zaglosujcie na mnie Ja, Donald Tusk wybudję wam nowy UMCS, zaglosujcie na mnie ja, donald tusk wybuduje wam nowy UMCS, zaglosujcie na mnie Ja, Donald Tusk wybudję wam nowy UMCS, zaglosujcie na mnie ja, donald tusk wybuduje wam nowy UMCS, zaglosujcie na mnie Ja, Donald Tusk wybudję wam nowy UMCS, zaglosujcie na mnie ja, donald tusk wybuduje wam nowy UMCS, zaglosujcie na mnie Ja, Donald Tusk wybudję wam nowy UMCS, zaglosujcie na mnie ja, donald tusk wybuduje wam nowy UMCS, zaglosujcie na mnie Ja, Donald Tusk wybudję wam nowy UMCS, zaglosujcie na mnie ja, donald tusk wybuduje wam nowy UMCS, zaglosujcie na mnie Ja, Donald Tusk wybudję wam nowy UMCS, zaglosujcie na mnie ja, donald tusk wybuduje wam nowy UMCS, zaglosujcie na mnie Ja, Donald Tusk wybudję wam nowy UMCS, zaglosujcie na mnie ja, donald tusk wybuduje wam nowy UMCS, zaglosujcie na mnie Ja, Donald Tusk wybudję wam nowy UMCS, zaglosujcie na mnie ja, donald tusk wybuduje wam nowy UMCS, zaglosujcie na mnie Ja, Donald Tusk wybudję wam nowy UMCS, zaglosujcie na mnie ja, donald tusk wybuduje wam nowy UMCS, zaglosujcie na mnie Ja, Donald Tusk wybudję wam nowy UMCS, zaglosujcie na mnie ja, donald tusk wybuduje wam nowy UMCS, zaglosujcie na mnie Ja, Donald Tusk wybudję wam nowy UMCS, zaglosujcie na mnie ja, donald tusk wybuduje wam nowy UMCS, zaglosujcie na mnie Ja, Donald Tusk wybudję wam nowy UMCS, zaglosujcie na mnie ja, donald tusk wybuduje wam nowy UMCS, zaglosujcie na mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli baba bedzie na pierwszym miejscu wypisuje sie z PO !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry ale Żuk rządzi zbyt krótko, by go oceniać. Proponuje troche lodu na gorącą główkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spieszmy się kochać PO, tak szybko będą odchodzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Sorry ale Żuk rządzi zbyt krótko, by go oceniać. Proponuje troche lodu na gorącą główkę.
Żuk juz zapowiedział, ze rewitalizacji Placu Litewskiego nie będzie. W mojej ocenie w ogóle nie ma potrzeby jego przebudowy, bo są inne ważniejsze inwestycje w mieście, ale mimo wszystko, pokzauje to, ze obietnice wyborcze są gówno warte. POdobnie kwestia okolic dworca PKS, co do których Żuczek wypowiedział sie, ze nie jest to robota na teraz. I Ty radzisz komuś "lodu na gorącą główkę"? takie teksty trzeba było przed wyborami dawać a nie teraz. Przeciez okolice dworca wyglądają jak dzielnica rumunów. Aby POprawić wizerunek miasta wydaje mi sie, ze więcej można by zdziałac wywalając ten cały bazar z tych okolic właśnie,niż walczyć o ESK2016. Jakiż to problem od 5 lat dla władz miasta z jednej ekipy podkreślam, zeby odkupić POzostały teren i sprzedac go prywatnemu inwestorowi, aby postawił w tym miejscu jakiś obiekt na wzór takiej galerii jaka jest w Krakowie koło dworca PKP. Odpowiedź jest prosta - w zarządzaniu miastem trzeba być też odrobinę praktykiem, a dr Żuk, pomijając, ze naukowo słabo sie rozwija - w jego wieku ludzie już są długo po habilitacji - siedzi w papierach a żeby zrobić coś konkretnego moze chciałby ale nie wie jak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko nie mucha !!! co ona zrobiła dla lublina ??? obwodnice nie upomniala sie ! tylko bzdety gada w tv pieski, gowna itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'''PiS nie spieszy się z tworzeniem list. – Najpierw Warszawa oceni obecnych parlamentarzystów - mówi nam jeden z wpływowych działaczy PiS z województwa. Decydujący głos przy ustalaniu list będzie miał Jarosław Kaczyński, pierwszeństwo dostaną obecni posłowie, liczyć się będzie współpraca z mediami związanymi z o. Tadeuszem Rydzykiem.'''' To jest skandal... Liczyć się będzie współpraca z obłudnikiem i wyłudzaczem starszym osób? Na Lubelszczyźnie nigdy się nie poprawi skoro taki elektorat zdobywa tu poparcie... Myślicie, że PiS coś zmieni? Oni tylko krzyczą i nawet jak im sam Bóg powie, że coś jest białe i nie mają racji to powiedzą, że to Rosja/Żydzi/PO ukartowało... Nie twierdzę, że PO jest ok, bo akurat nasi posłowie (Mucha, Gąsior-Marek) są najgorsi... Tylko Palikot coś działał (komisja Przyjazne Państwo i wiele innych gorszych lub lepszych pomysłów). Cieszyć się tylko można, że udało się uratować s17. Nie jesteśmy potęgą gospodarczą i wiadomo było, że Euro wyciągnie sporo funduszy z budżetu a spowolni tym samym rozwój Lubelszczyzny. Żadna partia by tego nie zmieniła, bo to wymaga lat inwestycji w gospodarkę, która jako jedyna przynosi realny dochód państwu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radek napisał:
'''PiS nie spieszy się z tworzeniem list. – Najpierw Warszawa oceni obecnych parlamentarzystów - mówi nam jeden z wpływowych działaczy PiS z województwa. Decydujący głos przy ustalaniu list będzie miał Jarosław Kaczyński, pierwszeństwo dostaną obecni posłowie, liczyć się będzie współpraca z mediami związanymi z o. Tadeuszem Rydzykiem.'''' To jest skandal... Liczyć się będzie współpraca z obłudnikiem i wyłudzaczem starszym osób? Na Lubelszczyźnie nigdy się nie poprawi skoro taki elektorat zdobywa tu poparcie... Myślicie, że PiS coś zmieni? Oni tylko krzyczą i nawet jak im sam Bóg powie, że coś jest białe i nie mają racji to powiedzą, że to Rosja/Żydzi/PO ukartowało... Nie twierdzę, że PO jest ok, bo akurat nasi posłowie (Mucha, Gąsior-Marek) są najgorsi... Tylko Palikot coś działał (komisja Przyjazne Państwo i wiele innych gorszych lub lepszych pomysłów). Cieszyć się tylko można, że udało się uratować s17. Nie jesteśmy potęgą gospodarczą i wiadomo było, że Euro wyciągnie sporo funduszy z budżetu a spowolni tym samym rozwój Lubelszczyzny. Żadna partia by tego nie zmieniła, bo to wymaga lat inwestycji w gospodarkę, która jako jedyna przynosi realny dochód państwu.
Widze, że nieogarnięty jesteś max. Komisja Przyjazne Państwo to niewypał. Ta komisja nic nie zrobiła, ciężko podać choc jedną rzecz, która została załatwiona przez tą komisje. Natomiast często pokazywana była w mediach ze względu na dziwactwa Palikota, pokazywanie sztucznego penisa, świńskiego ryja...I ty sie na to nabrałeś, zobaczyłeś, ze często pokazywano tą komisje w tvnie i uznałeś, ze "zrobiła wiele". Udało sie S17? Owszem, udało się zabranie pieniędzy kolei. Zima sie skończyła, wiec tusk uznał, że teraz dobrze dać pieniądze na S17, a za rok, w zimie znowu pociągi będą sie psuć, jezdzić zapełnione i powtórzy sie sytuacja z tego roku ale już będzie PO wyborach, a lubelszczyzna zaglosuje na PEŁO. Kolejna kwestia - majstrowanie przy emeryturach. W OFE są konkretne pieniądze, w ZUSie są tylko liczby, a pieniądze są w budżecie państwa ciagle w obiegu. Thusk zadłużył nas na 55% a moze i więcej. Jak Państwo Polskie zbankrutuje, ile będą wynosić emerytury? A Thusk chce, aby Polacy oszczędzali na emeryturę w zusie. Co jest bezpieczniejsze? Niezadłużone instytucje finansowe, czy bardzo zadłużone państwo polskie? A w sprawie Rosji i Smoleńska: Czy słyszałeś, zeby rosjanie przyznali się kiedykolwiek, ze jakas katastrofa wynikała z wad ich produktów? Czy słyszałeś, zeby przyznali sie do czegokolwiek Wiadome jest, że rosjanie nie przyznają się, ze Tupolew miał jakąś wadę, czy że oni zawinili w kwestii naprowadzania samolotu. Ale Tusk ma w koncu "pełne zaufanie do strony rosysjskiej" i efekty tego są takie, ze niszczony był wrak samolotu, wspomniany wrak dalej jest u rosjan i szybko go nie oddzadzą, czarnych skrzynek też nie mamy. Jaka jest odpowiedz jerzego millera? Czepiacie się, my prowadzimy wlasne sledztwo. Jak pytam sie mozna prowadzic sledztwo nie mając dostępów do dowodów, albo mając dostęp do tych materialów, które udostępnila nam strona będąca podejżana o wywolanie tej katastrofy? I ostatnia rzecz: mamy wspaniale, partnerskie stosunki z Niemcami. Żaden Jarek Kaczynski nami nie rządzi, nie przynosi wstydu w europie, to dlaczego niemcy blokują za rządów thuska dotację UE do polskiego gazoportu? Dlaczego niemcy blokują dostęp do portu w Świnoujściu?(nie chcą zgodzic się na wkopanie rury gazociągu Nord Stream) W koncu mamy partnerskie stusunki z niemcami wypracowane przez Donka. Jarek ma pojęcie o zarządzaniu państwem, jest doktorem nauk prawnych. Thusku, i Komorowski są "historykami"poprostu skonczyli studia, chociaż Komorowski mówiąc w USA o bigosowaniu pomylił sie z datą pierwszego liberum veto o 200 lat. taki z niego historyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...