Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ciekawe czy pytali się okolicznych mieszkańców o wpływ inwestycji na ich życie! Bo przecież jest to tak istotne przy tym wieżowcu co ma stanąć przy ul. pana balcera
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ojojoj kolega xxx, mnie uprzedził! tera już wiemy dlaczego towarzysz Gąbka dostał wściku dupy z powodu apartamentowco-biurowca przy Zana/Balcera/Filaretów. Konkurencja MUAHAHAHA. Tyle że koszt inwestycji LSMowskiej wzrośnie co za ty idzie zapewne za moment pojawi się kwit ze spółdzielni o podwyżce czynszu . Biada nam biedni spółdzielcy LSM
0
A biurowiec powstaje za czyje pieniądze ? Skoro spółdzielnia nie jest i nie może być organem dochodowym. Za fundusz remontowy ? Czy tylko ja sądzę, że coś tu do końca nie jest przejrzyste ?
0
Biurowiec ładny i zmieni na pewno otoczenie.Ale czy potrzebny?Liczba potencjalnych najemców trzykrotnie przewyższa możliwości.W czasach "propagandy sukcesu" też sprowadzono wiele maszyn "w pokrzywy".Ale ja się nie znam na tym.Czas pokaże kto zrobił dobrze,a kto na pewno na tym dobrze zarobił.......!!!
0
Do 7 lat mieszkam na Krasinskiego 3. Gdy są wakacje to nie ma problemu z samochodem, lecz przez całą resztę roku to jest poważny problem z parkowaniem samochodu. Ciekawe co się będzie działo jak powstanie nowy budynek. Czy spółdzielnia pomyśli o miejscach parkingowych?
0
Dlaczego takie niskie, dlaczego takie brzydkie. Rzeszów wałśnie buduje nowoczesny biurowiec w centrum na 60 metrów a tu co? Ulica Zana miała być "Lubelskim Business City" a tu oprócz kilku niskich blaszaków - hipermarketów i raptem dwóch wyższych budynków nic nie ma. http://img707.imageshack.us/img707/2748/capitaltws.jpg http://img84.imageshack.us/img84/8052/milleniumhall.jpg Rzeszów idzie do przodu, a nasz kochany Lublin? Dlaczego nie można poradzić sobie z najprostszymi sprawami jak baraki przy rondzie koło Leclerca na Zana
0
taki prezes zasługuje na wysokie płace , przecież takie działanie , to działanie dla dobra członków spółdzielni , obniżka czynszów gwarantowana , pozazdrościć takiego prezesa
0
a co byście powiedzieli o miasteczku w którym większość inwestycji to obiekty sportowe / kilka / a jednocześnie przy wjazdach do miasteczka z każdej strony witają przybysza baraki
0
150 miejsc parkingowych - to kpina kogo oni chcą w bambusa zrobić !!! to działanie na szkodę mieszkańców - już teraz po 16 czasami ciężko zaparkować
0
to chybiona lokalizacja, ciasna ulica z postojem taksówek gdzie 2 samochody nie mogą się minąć a tu jeszcze biurowiec, a co do czynszów to rosną 2 razy w roku z różnych powodów aby prezes JG był milionerem, 2 białe sąsiednie bloki do dziś nie są ocieplone i zaczynają straszyć odcieniem elewacji. Wszyscy mieszkańcy osiedla Krasińskiego w tym ja, mieliśmy nadzieję,że ta parcela zostanie przeznaczona na parking dla mieszkańców, bo jest w tej kwestia tragicznie!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: