Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szumowina,menel
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I niech jakiś idiota napisze albo powie ,ostatnio takie brednie opowiadał niejaki Żakowski pseudo dziennikarz, że polskie sądownictwo jest na wysokim poziomie i korporacje prawnicze to dobra rzecz bo dzięki nim  adwokatami sędziami prokuratorami zostają najlepsi z najlepszych. No i mamy dziwne wyroki bezczelne zachowania arogancja wobec prawa itp itd.
0
To wszystko z powodu otwarcia zawodu. Wystarczy zdać prosty test, potem egzamin końcowy i tyle. Nie ma możliwości weryfikacji kandydatów do zawodu pod kątem moralnym, itp.   Skandal!
0
Cała rodzina siebie warta. Jestem ich byłym klientem i byłem u was w redakcji 2 lata temu żebyście ostrzegli innych ale niestety wtedy sami zrezygnowaliście a teraz to medialne.
0
...tyle jest latarni w mieście...
0
Jaka władza tacy prawnicy - układy układziki. Jednym słowem  - burdel na kółkach.  
0
Lubelska palestra to sam kwiat inteligencji lubelskiego grodu.Niedaleko pada jabłko od jabłoni,jaki ojciec taki syn.Pewnei jeszcze obaj kończyli UMCS.
0
Odnoszę wrażenie, że Wymiar Sprawiedliwości jedną maścią smarowany. Żenada !
0
Lubelska palestra to sam kwiat inteligencji lubelskiego grodu.Niedaleko pada jabłko od jabłoni,jaki ojciec taki syn.Pewnei jeszcze obaj kończyli UMCS.
Jaki premier,prezydent,taka i palestra,wstyd i żenada.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: