Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelski biznesmen wysyła skargę do Strasburga

Utworzony przez kulis, 3 października 2008 r. o 08:02 Powrót do artykułu
ten człowiek wiedzial, ze nie wybuduje tam nic. to celowa robopta zeby jeszcze na Panstwu Polskim zarobic. nie chodzilo mu o wybudowanie kompleksy uslugowo-mieszkalnego, tylko na zbyciu kasy. jaka strata jaki milion - nie jestem rasista ale to robota celowa gminy zydowskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kulis napisał:
ten człowiek wiedzial, ze nie wybuduje tam nic. to celowa robopta zeby jeszcze na Panstwu Polskim zarobic. nie chodzilo mu o wybudowanie kompleksy uslugowo-mieszkalnego, tylko na zbyciu kasy. jaka strata jaki milion - nie jestem rasista ale to robota celowa gminy zydowskiej.
Znaczy sie gmina zydowska ma swoich agentow czy jakies inne lobby w organach panstwowych i samorzadowych o ktorych mowa w materiale? Chocby nawet bylo jak piszesz to ani panstwo ani tym bardziej samorzad nie moze traktowac w rozny sposob roznych obywateli-nie moze sie to nikomu oplacac!!! Chcesz pierwszy lepszy przyklad? Centrum handlowe Plaza - wybudowane w miejscu bylej filii Obozu Koncentracyjnego Majdanek jest jednym z takich przykladow, ze o blokach wybudowanych na Dozynkowej w oparciu o wirtualne plany zagospodarowania przestrzennego nie wspomne. Konstytucja RP jest jedna tylko interpretatorow wielu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie pomogę w walce z urzędnikami. Coraz częściej się zastanawiam czyja jest Polska! Polaków czy kiepskiej jakości urzędników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Chętnie pomogę w walce z urzędnikami. Coraz częściej się zastanawiam czyja jest Polska! Polaków czy kiepskiej jakości urzędników?
Proszę o kontakt, jakieś namiary. Potrzebuję pomocy w takiej właśnie walce, ale nie wiem jak sobie z tym problemem poradzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech im darują kasę, którą dwa razy wzięli za Jesziwę i będzie na zero.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezczelność nie zna granic.Nie dość że przejęli budynek po byłym rabinacie z naruszeniem prawa bo wcześniej odszkodowanie zostało zapłacone /ale innym Zydom / to teraz uważają że jeszcze są jakieś roszczenia.Kto wreszcie zrobi z tym porządek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Chętnie pomogę w walce z urzędnikami. Coraz częściej się zastanawiam czyja jest Polska! Polaków czy kiepskiej jakości urzędników?
proszę o bliższe namiary w sprawie pomocy, mam podobną sprawę, mnie urzędnicy zmarnowali pół życia, chętnie im się zrewanżuję, mam podstawy! Pamiętaj, polski urzędnik, to wróg Polaków!, takie mam doświadczenie w kontaktach z tą kastą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zainteresowany napisał:
Proszę o kontakt, jakieś namiary. Potrzebuję pomocy w takiej właśnie walce, ale nie wiem jak sobie z tym problemem poradzić
Mój nr GG 4877266
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
proszę o bliższe namiary w sprawie pomocy, mam podobną sprawę, mnie urzędnicy zmarnowali pół życia, chętnie im się zrewanżuję, mam podstawy! Pamiętaj, polski urzędnik, to wróg Polaków!, takie mam doświadczenie w kontaktach z tą kastą!
Mój nr GG 4877266
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fang napisał:
Bezczelność nie zna granic.Nie dość że przejęli budynek po byłym rabinacie z naruszeniem prawa bo wcześniej odszkodowanie zostało zapłacone /ale innym Zydom / to teraz uważają że jeszcze są jakieś roszczenia.Kto wreszcie zrobi z tym porządek?
i właśnie na tym polega ta uczciwość żydowska i polski antysemityzm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...