Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelski Dworzec Główny PKP świeci przykładem

Utworzony przez Maria ze Słupska, 23 października 2008 r. o 18:45 Powrót do artykułu
Gratuluję nie tylko tak wspaniale utrzymanego dworca ale też wspaniałej obsługi. W informacji nie musiałam szukać kartki, by zapisać połączenia, bo pani mi wydrukowała. Znajoma, która była zmuszona czekać po przyjeżdzie z Zamościa na połączenie do Słupska mówiła mi, że pani z informacji poczęstowała ją gorącą herbatą. Lublinianie powinni być dumni,że mają takiego administratora dworca i pięknie mu podziękować, bo to pierwsza wizytówka miasta. Zastanawiam się tylko co robicie, że na dworcu nie ma kloszardów itp. / ja nigdy ich tam nie spotkałam/? Ale póżniej muszę w drodze do Słupska przesiadać się na dworcu w Warszawie Wsch. i tu prawdziwy koszmar. Nie ma jak stać i czekać na pociąg, nie ma gdzie usiąść. Nie można też czuć się bezpiecznie. Czy stolicę stać na taką wizytówkę? Może zamiast wydawać na różne promocje właśnie zadbać trzeba o dworce, a to dopiero będzie promocja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tajemnicą czystości dworca PKP w Lublinie jest to że z usług PKP w woj. lubelskim korzysta bardzo mało osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście jest piękny, szkoda że okolica mniej ciekawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maria ze Słupska napisał:
Zastanawiam się tylko co robicie, że na dworcu nie ma kloszardów itp. / ja nigdy ich tam nie spotkałam/?
Droga Mario odpowiedź jest bardzo prosta. Nie ma bezdomnych, bo nie ma (w poczekalni) ławek na których mogli by spać. Na podłodze też pośpią, bo przyjdą SOKiści i wyrzucą z budynku. Proste rozwiązanie i skuteczne (jak widać). Gorzej tylko, że podróżni nie maja gdzie usiąść. Jedynie na peronach jest kilka ławek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nogalski napisał:
Rzeczywiście jest piękny, szkoda że okolica mniej ciekawa
Ja bywam codziennie i na dworcu nie obawiam sie niczego, podejdzie jakis menel z maja ale nie dokucza i nie jest namolny... Duzo i tak zmieniono, np. wyburzono stare budynki, zawaluchy, ktore odstraszały klientów firm, ktore tam sie miescily. Jeszcze jest sporo niedogodności, lecz wszystko w swoim czasie. Rada miasta powinna ruszyc z nowymi chodnikami i nakazać wlascicielom budynkow remonty, wtedy bedziemy jeszcze bardziej z dworca i jego otoczenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qoozy napisał:
Droga Mario odpowiedź jest bardzo prosta. Nie ma bezdomnych, bo nie ma (w poczekalni) ławek na których mogli by spać. Na podłodze też pośpią, bo przyjdą SOKiści i wyrzucą z budynku. Proste rozwiązanie i skuteczne (jak widać). Gorzej tylko, że podróżni nie maja gdzie usiąść. Jedynie na peronach jest kilka ławek
Ależ się bardzo mylisz, bo od czekania jest poczekalnia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qoozy napisał:
Droga Mario odpowiedź jest bardzo prosta. Nie ma bezdomnych, bo nie ma (w poczekalni) ławek na których mogli by spać. Na podłodze też pośpią, bo przyjdą SOKiści i wyrzucą z budynku. Proste rozwiązanie i skuteczne (jak widać). Gorzej tylko, że podróżni nie maja gdzie usiąść. Jedynie na peronach jest kilka ławek
W Warszawie też nie ma ławek, nie ma poczekalni a meneli bez liku, a na innych dworcach też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego przed dworcem zlikwidowana miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych. Było ich kilka i w dogodnych miejscach. Taksówki są ważne, ale 2 miejsca wydzielone to chyba nie za wiele. Przed wejściem głownych z prawej strony też zlikwidowano. I to ma być przyjazny dworzec?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dworzec mamy piękny i tu o lata świetlne przed Łodzią i o Warszawie nie wspominając (dworce w Wawie są obrzydliwe), szkoda tylko że oprócz dworca cała stara dzielnica fabryczna jest zapuszczona, brak remontów, zagospodarowania przestrzennego czy dobrych rozwiązań drogowych (może przedłużenie Krańcowej coś pomoże).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
specjalista napisał:
Tajemnicą czystości dworca PKP w Lublinie jest to że z usług PKP w woj. lubelskim korzysta bardzo mało osób.
Co za idiota z Ciebie! Chyba nigdy pociągiem nie jechałeś. Wsiądź w pociąg z Lublina do Chełma albo Chełma do Lublina to zobaczysz jak sobie postoisz przez 1h15min
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...