Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelski klub sportowy zaprosił neonazistę na obóz

Utworzony przez gosc11, 25 lipca 2011 r. o 20:49 Powrót do artykułu
Pozostaje tylko pogratulowac "dziennikarzowi" szerokiej wiedzy na temat sportów walki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starsi braciszkowie w wierze z gejami postawili Veto ?. Demokracja każdemu gwarantuje możliwość uzewnętrzniania swoich poglądów. Ja nie znoszę ;lezbijek,pederastów- no cóż,ale w imię demokracji muszę ich tolerować. Zadajmy sobie pytanie-czy ten człowiek uczynił komuś krzywdę fizyczną albo naruszył czyjąś nietykalność ???? jeżeli tak to powinien zostać za to skazany,ale nie szykanowany z powodu poglądów. Co ma wytatuowane na ciele ? to jego skóra i może sobie na niej wytatuować co chce ...jakoś w tzw. "paradzie miłości" nikt nie komentuje zwierzęcych zachowań jej uczestników tylko tu proszę jak komuś wadzi. Tak jest ...Dania dla Duńczyków, Polska dla Polaków a Izrael dla Żydów. Art.54 pkt 1. , Art. 58 pkt 1.....-Ustawa Zasadnicza RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ponoć mieli Breivika zaprosić, ale się spóźnili....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adolfo napisał:
...ponoć mieli Breivika zaprosić, ale się spóźnili....
nikt z niczym sie nie spoznil...widze ze GW itp tak sprali wam glowy ze nie docieraja do was fakty oboz SPORTOWY zostal zoorganizowany przez klub K1 center przedstawiciela KRAV MAGA WORLDWIDE (izrael),zaproszony zostal czolowy europejski zawodnik MMA (5miejsce w europie)posiadacz pasow IVC do 80KG i pasa KSW. Niko Puhakka zostal zaproszony nie ze wzgledu na swoje poglady a dlatego jakim jest zawodnikiem(idac tokiem myslenia niektorych pewnie KSW tez go sciagnelo do Polski zeby pokazac w polsacie jego tatuaze i by propagowac nazizm haaha ) co do Breivika to odsylam do http://www.nacjonalista.pl/2011/07/23/syjonistyczny-fanatyk-morduje-w-norwegii/ bo juz sie czytac nie chce jak w kolo sa powtarzane te bzdury ze to "prawicowy zamach"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciek nie przejmuj się artykułem na zamówienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oskarżyć Polsat o propagowanie neonazizmu skoro puszczał transmisję z walką tego zawodnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pół rosyjskiej ziemi kryje groby ładnej lewackiej ideologii,ale co tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tolerancja to znaczy że jak ktoś mi się nie podoba to mu w mordę nie dam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można tak wyglądać ?????????????????????????? Nie ma w jakiejś szwajcarii eutanazji ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tofik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak słów po prostu na ten artykuł i kilku komentujących znawców tematu, ja się wybieram na ten obóz i zamierzam ćwiczyć sztukę walki a nie jego poglądy, bo dla mnie jest przede wszystkim sportowcem a co robi poza tym to jego prywatna sprawa... bez odbioru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zet napisał:
Jak można tak wyglądać ?????????????????????????? Nie ma w jakiejś szwajcarii eutanazji ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niko Puhakki ma poglądy z mojego punktu widzenia jak najbardziej słuszne. Można się z takimi poglądami nie zgadzać, ale należy je uszanować, podobnie jak samego Niko Puhakki. Pan Maciej Kaznowski podkulił ogon i tyle. Wstyd, panie Macieju. Może się Pan nie zgadzać z takimi poglądami, ale nie trząść tyłkiem, kiedy lewackie pismaki, którzy może w młodości palili trawkę czepiają się porządnego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...