Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
POLAKU! Poprzyj petycję w sprawie likwidacji Trybunału Konstytucyjnego! Trybunał Konstytucyjny w obecnej formie szkodzi polskiej demokracji. TK w obecnej formie sprawia.ze mniejszościowa partia opozycjna moze w pełni blokowac,wszelkie ustawy sejmowe. www.citizengo.org/pl/33494-referendum-w-sprawie-rozwiazania-trybunalu-konstytucyjnego-w-polsce?tc=fb&tcid=20634733
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kodziarstwo - stare komunistyczne pryki, wrzód na ciele społeczeństwa. Pasożyty z resortowymi emeryturami. Won do putina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twórcą Trybunału Konstytucyjnego oraz Stanu Wojennego w Polsce był sowiecki szpieg TW WOLSKI - Wojciech JARUZELSKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Prokuratura Lubelska nie powinna zająć się Bartoszem Sierpniowskim oraz innymi aktywnymi osobami z KODu za zakłócanie spokoju publicznego, za nawoływanie do rozrób i nawoływanie do nienawiści? Są ich zdjęcia łatwe do identyfikacji przecież. W ekspresowym tempie ukarano bezrobotną osobękarą 800zł za wpis w stosunku do imigrantów, a inni mogą bezkarnie obrażać Prezydenta i Premier ??? To skandal !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KODowcy obudźcie się, żadnej demokracji nie bronicie, jesteście tylko mięsem armatnim, świetnie się steruje tłumem, w którym działa psychika tłumu, ludzie z kodu w ogóle nie wiedzą o co walczą, po prostu jest akcja anty PiS anty Kaczyński i idą bronić mafijnych układów, korupcji i zdrajców Polski bo Ci wmówili im, że demokracja się wali. Ludzie dajcie spokój, KOD to głupi tłum zmanipulowanych niedouków. Tak przy okazji mały cytat z Karola Marksa "Na to, by w danym kraju zapanował socjalizm, wystarczy wprowadzić w nim demokrację". Także dajcie spokój z tą niby demokracją, której bronicie, bo bronicie starej sitwy postkomunistycznej PO-PSL, bronicie przestępców ludzie obudźcie się. Przecież Komorowski to bandyta, kiedyś może to wszystko wyjdzie na jaw. Kto ma się czuć teraz zagrożony? Zwykły człowiek, który idzie do pracy, wraca, zje obiad, zrobi zakupy idzie spać? zwykli ludzie mają się bać? oczywiste, że nie, to Ci, którzy was okłamują od lat, którzy trzymają was na łańcuchu, bo udało im się was zmanipulować, prowadzą swoje przestępcze działania za kotarą, no ludzie! Nie każdy o tym wie, ale mafie, gangi, zorganizowane grupy przestępcze bardzo dobrze się w Polsce mają dzięki PO. Czy jakiemuś mafiozie odebrano kiedyś dziecko? nie! a ilu rodzinom odebrano dziecko bo np. zlikwidowano ich zakład pracy, a nie umieli robić nic innego, a już czeka rodzina zastępcza, która dostaje górę kasy na każde dziecko? Dlaczego jeden z prominentnych prokuratorów z Lublina robi teraz w majtki, bo PO przegrała i Ziobro wrócił? prawie nikt nie wie, że bratał się z mafią, brał kasę od morderców, którzy wieszali ludzi, i on teraz walczy teraz "o obronę demokracji"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOD =ZBoWiD (Związek Bojowników o Wolność i Demokrację)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tak chętnie publikujecie wiadomosci o sabotujacych " tlustych kodach" . Biedaczyny, demokrację im zabrano? Czy może raczej dożywotnie synekury.Co za hipokryzja połączona z arogancja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie realne zagrożenia dla demokracji w Polsce zaobserwowaliście od czasu jesiennych wyborów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOD nie protestuje przeciwko objęciu władzy przez PiS tylko przeciwko łamaniu prawa, chcecie, żeby następni, którzy przyjdą po PiS zachowywali się tak samo? PiS im przygotowuje wspaniałe państwo, w którym władza nie musi przestrzegać prawa - zwracam uwagę, że niePiSowców w Polsce żyje więcej, więc to jest prawdopodobne
głupi z urodzenia czy z wyboru?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO DW POMPUJE antypolskie kodziarstwo? Przecież Polacy w wolnych wyborach dokonali SWOJEGO wyboru! Suweren podjął decyzję o tym, kto ma rządzić w Poslce! Po co to jątrzenie? To prezent dla Putina? Merkel?
dlatego, że dawna nazwa DW to Sztandar Ludu. Już wszystko jasne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Panie Schetyna, liderze opozycji,   NIE jestem członkinią PiS   NIE chcę żyć w kraju w którym wy, po obaleniu rządu, będziecie rządzić nadal   NIE chcę żyć w kraju, w którym bohater afery cmentarnej staje się obrońcą demokracji   NIE chcę żyć w kraju, w którym nadal będą królowały korupcja, kłamstwo, manipulowanie opinią publiczną   NIE chcę żyć w kraju zdrady narodowej, jakiej pańska formacja PO się dopuszcza   NIE chcę żyć w kraju, w którym tzw. opozycja, czyli współczesna Targowica, wzywa zewnętrzne siły do ingerencji w sprawy mojego kraju   NIE chcę żyć w kraju, w którym  potop  nienawiści leje się na zwycięską partię w wyborach, czyli na naród   NIE chcę żyć w kraju, w którym prawdziwy  zamach stanu, dokonany w czerwcu 2015, aby zablokować reformy nowego rządu,  jest przemilczany   NIE chcę żyć w kraju, w którym sędzia, prezes Trybunału Konstytucyjnego, jawnie knuje z przegraną partią PO, jak doprowadzić do blokady działań nowego rządu w ustawie czerwcowej 2015   NIE chcę żyć w kraju, w którym sędzia!!!, jak prezes TK Rzepliński, jest na usługach  j e d n e j, przegranej w wyborach partii   NIE chcę żyć w kraju , w którym pod pozorem obrony demokracji, demokrację, wolę narodu, jawnie się gwałci   NIE chcę żyć w kraju , gdzie jedynym paliwem debaty publicznej jest szerzona przez PO et consortes nienawiść do PiS i Jarosława Kaczyńskiego   NIE chcę żyć w kraju, w którym byle szmondak, analfabeta nie znający ani historii Polski, ani historii Europy, jak pan Petru, mieni się obrońcą demokracji     NIE chcę żyć w kraju, w którym zdrajcy interesu narodowego mienią się obrońcami demokracji.     Przeżyłam wiele "przełomów". Pierwszym był Październik 1956, drugim Grudzień 1970, Sierpień 1980  i wielka zdrada Okrągłego Stołu.   Jestem człowiekiem "Solidarności" i pozostanę nim do końca moich dni.   NIE chcę dożyć powrotu  do władzy pospolitych krętaczy własnych interesów, zwykłych targowiczan   NIE chcę tej chwili dożyć, bo to będzie KONIEC POLSKI.   NIE chcę dożyć  roku  (mam 76 lat), w którym pańska partia PO, partia   zdrady   narodowej,   zwycięży     Tak mi dopomóż Bóg dr Elżbieta Morawiec, wiele lat w "Arcanach"   Jako bezpartyjny od 58 lat podpisuję się pod tym listem otwartym wszystkimi kończynami.  
Samo życie, a mur rośnie i rośnie, a zdrajcy dalej robią swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy TK łamie artykuł 1 Konstytucji Rzeczypospolitej, "interes narodowy i społeczny" naraża Polskę na osmieszenie, na krytykę i naciski państw OBCYCH. Art178 3)Sędzia nie może należeć do partii politycznej, związku zawodowego ani prowadzić działalności publicznej nie dającej się pogodzić z zasadami niezależności sądów i niezawisłości sędziów. Art.179 Sędziowie są powoływani przez Prezydenta Rzeczypospolitej, na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, na czas nieoznaczony.   Sam TK zgwałcił prawo w 2015 (Dz.U. z 2015, poz. 1064) dotyczące wyboru sędziów Trybunału w 2015 r. są niezgodne z Konstytucją!     Przepisy ustawy z dnia 25 czerwca 2015 r. o Trybunale Konstytucyjnym dotyczące wyboru sędziów Trybunału w 2015 r. są NIEZGODNE z Konstytucją RP: art. 19 ust. 1 i 2 oraz art. 137 są niezgodne z art. 112 (zasada autonomii parlamentu) i art. 2 (zasada poprawnej legislacji) Konstytucji; art. 137 w związku z art. 19 narusza zasadę demokratycznego państwa prawnego wyrażoną w art. 2 Konstytucji; art. 19 ust. 5 ustawy o TK narusza regułę poprawnej legislacji wywiedzioną z wyrażonej w art. 2 Konstytucji; art. 137 stanowi naruszenie art. 4 Konstytucji RP; art. 18 pkt. 2 powinno się uznać za dyskryminację osób starszych i naruszenie art. 32 ust. 2 Konstytucji” - czytamy w przytaczanej opinii. Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/prof-rycho/ustawa-o-trybunale-konstytucyjnym-lamie-konstytucje-rp ©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę. Przepisy ustawy z dnia 25 czerwca 2015 r. o Trybunale Konstytucyjnym dotyczące wyboru sędziów Trybunału w 2015 r. są NIEZGODNE z Konstytucją RP: art. 19 ust. 1 i 2 oraz art. 137 są niezgodne z art. 112 (zasada autonomii parlamentu) i art. 2 (zasada poprawnej legislacji) Konstytucji; art. 137 w związku z art. 19 narusza zasadę demokratycznego państwa prawnego wyrażoną w art. 2 Konstytucji; art. 19 ust. 5 ustawy o TK narusza regułę poprawnej legislacji wywiedzioną z wyrażonej w art. 2 Konstytucji; art. 137 stanowi naruszenie art. 4 Konstytucji RP; art. 18 pkt. 2 powinno się uznać za dyskryminację osób starszych i naruszenie art. 32 ust. 2 Konstytucji” - czytamy w przytaczanej opinii. Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/prof-rycho/ustawa-o-trybunale-konstytucyjnym-lamie-konstytucje-rp ©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Prokuratura Lubelska nie powinna zająć się Bartoszem Sierpniowskim oraz innymi aktywnymi osobami z KODu za zakłócanie spokoju publicznego, za nawoływanie do rozrób i nawoływanie do nienawiści? Są ich zdjęcia łatwe do identyfikacji przecież. W ekspresowym tempie ukarano bezrobotną osobękarą 800zł za wpis w stosunku do imigrantów, a inni mogą bezkarnie obrażać Prezydenta i Premier ??? To skandal !
Jak sam widzisz , im wolno....Na niepoprawnych znajdziesz znacznie wiecej takiego draństwa. Polacy to bardzo cierpliwy Naród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PLATFORMEN GUTEN MORGEN ;)
Po wyborach w trzech lantagach gdzie partia założona przed 3 laty zdobywa ponad 12% to na zachodnie warunki trzęsienie ziemi. W następnym roku mają wybory do Bundestagu, strach padł na elity władzy, teraz zechcą pozbyć się emigrantów za wszelką cenę. Najbliższy szczyt bedzie to próba gróźb, zastraszania i wymuszania kwot przyjęcia. Nikt się nie zapyta czy sami emigranci chcą do Polski czy Czech, w ten sposób zachwieją równowagę całej EU. Wyobraźcie sobie ze zdięcia jakie widzimy z greckiej miejscowości Idomeni na granicy z Macedonią pokażą z Krakowa czy Warszawy....A może właśnie o to im chodzi?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry wynik ;). "W demonstracji uczestniczyło około 300 osób". Samo miasto Lublin to ponad 300 000 mieszkańców.... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy opublikowanie komunikatu TK wystarczy tym oszołomom do zawieszenia marszów "w obronie demokracji"? Nie wiem, jak można bronić Wałęsy i demokracji jednocześnie - stężenie głupoty unoszące się znad tych tłumów zatruwa powietrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja Babcia nie lubi PiSu, bo Kaczyński jest brzydki a Duda ma tylko jedno dziecko. Babcia jest w podeszłym wieku i jest moją Babcią, więc wybaczam jej te bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatele, spokojnie. Na zdjęciu nr 27 widać wyraźnie, że to tylko garstka ludzi. Ciekawe, co śpiweali - gorzkie żale, czy "Boże, coś Polskę?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To mniej niż na naszych ostatnich manifestacjach, ale byli to ludzie uśmiechnięci, mili, kreatywni i wiedzący, po co tu przychodzą. Widać, że coś ich łączy, a nie dzieli – tłumaczył Sierpniowski." Wiadomo - łączy ich nienawiść do Kaczyńskiego, do PiSu i do demokratycznie wybranego rządy. Łączy och wstyd przed Europą, że w ich kraju wybrano "kartofla" z "budyniem". Łączy ich poczucie obciachu, że w środku postępowej UE wyborcy postawili na wartości odmienne od tych prezentowanych przez ekipę Tuska, że postanowili dać odpór rozmontowywaniu Polski z uśmiechem na ustach. Tak, uśmiech, pijarowy wyszczerz, to znak firmowy poprzedniej ekipy - jak perfumy na niepranych gaciach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy wybrali zmiany , czy złodziejom się tp podoba czy nie . Krasnale z KOD - u dlaczego jestescie za Rychem ...Zdzichem ...bandą sowy i Bolkiem ...złodzieje bójcie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...