Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
rada dla ks.biskupa.Lekarzu lecz się sam.najpierw skoszarować duchownych,przepytać z pacierza,z katechizmu.Wygłosić rekolekcję aby nie pałętali się po spa ,siłowniach w plazie tylko wzieli się do roboty duszpasterskiej.Watpiących bedzie mniej.I jeszcze niech kazdy napisze kazanie a biskup sprawdzi.Zobaczy jaki jest poziom     a co do tego antyspamu ,to obrazek jest w lewym a nie prawym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baaardzo dobry pomysł. Wyobrażam sobie to tak, że księża będą siadać na ławce, na kamieniu i będą głosić Dobrą Nowinę :) językiem przystępnym i ciekawym będą przemawiać i mówić o podstawach wiary, a kto będzie chciał, to przyjdzie i posłucha. Po to mamy wolną wolę, żeby wybierać, a rola księdza m.in. jest taka, żeby naświetlić i wskazać dobry wybór. Czyli wiarę w Jednego Boga popieraną przez życie w miłości i nadziei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Bóg jest wszędzie i nie rozumiem dlaczego tylko w kościele mam się modlić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewangelizację biskupi winni zacząć od siebie . Swoim stylem życia udowodnili że na lekturę Pisma świętego jak na razie nie znaleźli czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewangelizację biskupi winni zacząć od siebie . Swoim stylem życia udowodnili że na lekturę Pisma świętego jak na razie nie znaleźli czasu.
Podzielam Twoje zdanie.Przykład idzie z góry.Co do lektury Biblii konieczna jest większości katolików.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarne oseski niedojrzałe emocjonalnie [opd każdfym względem robią z siebie idotów - trza było nie rozrabiać, a teraz nie rżnąc gupa! Mieliście ludzi w d..., a teraz ludzie mają wsa w d..!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
więcej odepchnie niż przyciągnie,za mocno obrośli w piórka i nie umieją rozmawiać tylko narzucać.A pomoc w potrzebie pustym słowem Bożym to za mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wracamy jakby do czasów apostolskich, kiedy apostołowie mówili o Chrystusie, który dla nas umarł i zmartchwystał."   No właśnie tak powinno wyglądać Wasze działanie, a jak wygląda? Tylko kasa, kasa, kasa, a gdzieś tam daleko, daleko Pan Bóg.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelski Kościół chce przyciągnąć wątpiących.
  Rychło w czas! Tzeba było tak żyć, by prostaczkowie nie zaczęli wątpić :lol:  
(...)będziemy głosić kerygmat, czyli podstawowe prawdy wiary – mówi abp Stanisław Budzik(...)
  No jaja sobie robią czy co?? "Będziemy głosić kerygmat" :lol:   Tu nie ma co "głosić" - tu trzeba po prostu postępować zgodnie z podstawowymi prawdami wiary - a wtedy nie będzie problemu "wątpiących"! Kolejny popis kosmicznej hipokryzji kościelnych urzędników! Mnie już na to nikt nie nabierze - ja sobie poukładałem moje stosunki z Bogiem bez potrzeby uciekania się do pośrednictwa amoralnych i załganych ludzi w sutannach...   Kościół rzymsko-katolicki i wszystkie przykościelne instytucja zawsze wyróżniały się hipokryzją. Pamiętam jak kilka lat temu szef partii Zjednoczenie Chrześcijańsko-Narodowe, niejaki Piłka, zaprzysięgły stary kawaler nawołujący do posiadania licznego potomstwa, zapytany dlaczego sam nie ma dzieci - odparł bezczelnie:   "Czy ktoś widział, żeby drogowskaz szedł w kierunku, który wskazuje?"   Oto motto polskiego koścoła rzymsko-katolickiego, przypadkowo ujawnione przez przykościelnego aktywistę - a wciąż od dwu tysięcy lat aktualne!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczere wyznanie i opinia przedmówcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Bóg jest wszędzie i nie rozumiem dlaczego tylko w kościele mam się modlić
Masz się modlić w kościele, bo Bóg nie przyjdzie do ciebie z tacą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przyjdzie albowiem niemiła Bogu ofiara za pieniądze.I jak ma się to do niedzielnej opłaconej mszy?Pomodlę się w komorze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wpisy internautów ksrzętnie bobierane! DW chyba już został Poświęcony... kościołowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja własnie wraz z cała swoja rodziną opuszczamy kk a to za sprwaą  ks prof dr hab k.kauchy z kulu skutecznie nas do tego przekonał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja własnie wraz z cała swoja rodziną opuszczamy kk a to za sprwaą  ks prof dr hab k.kauchy z kulu skutecznie nas do tego przekonał
Takie jest jego zadanie-młody intelektualista,a jaki skuteczny.Wszelkiego dobra poza kk żyćżę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tu redaktor nie napisał o gotowości Księdza Dyrektora z Torunia do pozbycia się na rzecz ubogich samolotu,maybacha,rezydencji.Ze skromności o.Dyrektor się tym pewnie nie chwali.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten Budzik to się chuyba zepsuł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czarni sami se naprodukowali opozycji,m a teraz w przypływie boskiej rozpaczy chcą ją przyciągnąc do siebie? Przeciez to idiotyzm!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wspaniala i mila Bogu inicjatywa wsparta srodkami unijnymi, a nie z budzetu panstwa! Ludzie powinni wykorzystac te oferte i szerokim kolem zasiasc przy stole panskim w poczuciu wspolnoty i pelnej refleksji nad sensem walki o zamoznosc, znaczenie i dobra doczesne w pelnym slowa znaczeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...