Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelski miód płynie w świat. Trafi na rynek arabski?

Utworzony przez gość, 22 października 2013 r. o 21:21 Powrót do artykułu
Od kiedy Allah zezwala Arabom na picie alkoholu? Chyba wtedy jak nie widzi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki "lubelski miód"?! Czyżby Lubelszczyzna sięgała poza wschodnią granicę Polski? Proponuję przeczytać etykiety miodów sprzedawanych z logo firmy Apis...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jazda! Apis w większości kupuje tani miód m.in. z Kuby, Chin itp. dodaje troszeczkę polskiego miodu lub ukraińskiego (jak pisał "Taaa") i nazywa tą substancję "lubelskim" miodem... Pochodzę z rodziny pszczelarzy i wiem jak Apis traktuje polskich pszczelarzy... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to niestety potwierdzam.kilka lat temu zawiozlem próbke spadzi z podkarpacia i stwierdzili,że oni takiego miodu to kupują beczkę na sezon.to z czego robią ten miód pitny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy Allah zezwala Arabom na picie alkoholu? Chyba wtedy jak nie widzi....
Nie wolno im pić najojów sfermentowanych a miód pitny nie jest fermentowany tylko sycony..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich oplówaczy jaj na forum w lubelskim nigdzie nie widziałem,zamiast sie cieszyć to dlaczego oplówacie firme znaną ceniona naprawde z dobrym miodem Gratuluje Lublinowi i Polsce ze maja rynek zbytu dobrego miodu pitnego 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłem stronę na której możesz zlokalizować KAŻDEGO po numerze telefonu.Wystarczy wpisać numer osoby którą chcemy namierzyć.   http://tnij.org/lokalizacjatelefonu  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiłem w Anglii miód z Apisu. Jako Lubelak ble ble ble... . Co sie okazało: "mieszanka miodów pochodzących z UE i spoza UE"  nasz miód jedzą Arabi a my Chiński. Tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich oplówaczy jaj na forum w lubelskim nigdzie nie widziałem,zamiast sie cieszyć to dlaczego oplówacie firme znaną ceniona naprawde z dobrym miodem Gratuluje Lublinowi i Polsce ze maja rynek zbytu dobrego miodu pitnego 
Nikt jej nie opluwa ,tylko wskazuje praktyki jakie maja miejsce .zamiast przetwarzac rodzimy miód to jest kombinowanie.Rynek zbytu ,tez sie skonczy ,zamiast o jakosc dba sie o kase i rozlewa miod gorszej jakości.Nawet nie napisza z jakiego kraju tylko jak biedronka z ue.W tych rejonach jest naprawde dobry miód ale prawdziwy a nie mieszanki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "poznaniak": Może ty jesteś naiwny i wierzysz we wszystko co ci mówią ale ja uważam, że społeczeństwu powinno zobaczyć też drugą stronę medalu! Nie jestem "hejterem" i cieszę się że dają ludziom pracę i odnoszą sukcesy ale przede wszystkim prawda ... i niech nie sugeruja, że to z lubelskiego miodu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zanim skomentujesz sprawdź co to jest fermentacja a co to jest sycenie miodu pitnego. ha ha ha 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wolno im pić najojów sfermentowanych a miód pitny nie jest fermentowany tylko sycony..
A spirytus to może jak robią? Wyczarowują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...