Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelski miód płynie w świat. Trafi na rynek arabski?

Utworzony przez gość, 22 października 2013 o 21:21 Powrót do artykułu
Od kiedy Allah zezwala Arabom na picie alkoholu? Chyba wtedy jak nie widzi....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jaki "lubelski miód"?! Czyżby Lubelszczyzna sięgała poza wschodnią granicę Polski? Proponuję przeczytać etykiety miodów sprzedawanych z logo firmy Apis...
0
Ale jazda! Apis w większości kupuje tani miód m.in. z Kuby, Chin itp. dodaje troszeczkę polskiego miodu lub ukraińskiego (jak pisał "Taaa") i nazywa tą substancję "lubelskim" miodem... Pochodzę z rodziny pszczelarzy i wiem jak Apis traktuje polskich pszczelarzy... 
0
ja to niestety potwierdzam.kilka lat temu zawiozlem próbke spadzi z podkarpacia i stwierdzili,że oni takiego miodu to kupują beczkę na sezon.to z czego robią ten miód pitny
0
Od kiedy Allah zezwala Arabom na picie alkoholu? Chyba wtedy jak nie widzi....
Nie wolno im pić najojów sfermentowanych a miód pitny nie jest fermentowany tylko sycony..
0
Takich oplówaczy jaj na forum w lubelskim nigdzie nie widziałem,zamiast sie cieszyć to dlaczego oplówacie firme znaną ceniona naprawde z dobrym miodem Gratuluje Lublinowi i Polsce ze maja rynek zbytu dobrego miodu pitnego 
0
Znalazłem stronę na której możesz zlokalizować KAŻDEGO po numerze telefonu.Wystarczy wpisać numer osoby którą chcemy namierzyć.   http://tnij.org/lokalizacjatelefonu  
0
Kupiłem w Anglii miód z Apisu. Jako Lubelak ble ble ble... . Co sie okazało: "mieszanka miodów pochodzących z UE i spoza UE"  nasz miód jedzą Arabi a my Chiński. Tyle w temacie
0
Takich oplówaczy jaj na forum w lubelskim nigdzie nie widziałem,zamiast sie cieszyć to dlaczego oplówacie firme znaną ceniona naprawde z dobrym miodem Gratuluje Lublinowi i Polsce ze maja rynek zbytu dobrego miodu pitnego 
Nikt jej nie opluwa ,tylko wskazuje praktyki jakie maja miejsce .zamiast przetwarzac rodzimy miód to jest kombinowanie.Rynek zbytu ,tez sie skonczy ,zamiast o jakosc dba sie o kase i rozlewa miod gorszej jakości.Nawet nie napisza z jakiego kraju tylko jak biedronka z ue.W tych rejonach jest naprawde dobry miód ale prawdziwy a nie mieszanki
0
Do "poznaniak": Może ty jesteś naiwny i wierzysz we wszystko co ci mówią ale ja uważam, że społeczeństwu powinno zobaczyć też drugą stronę medalu! Nie jestem "hejterem" i cieszę się że dają ludziom pracę i odnoszą sukcesy ale przede wszystkim prawda ... i niech nie sugeruja, że to z lubelskiego miodu...
0
zanim skomentujesz sprawdź co to jest fermentacja a co to jest sycenie miodu pitnego. ha ha ha 
0
Nie wolno im pić najojów sfermentowanych a miód pitny nie jest fermentowany tylko sycony..
A spirytus to może jak robią? Wyczarowują?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: