Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No to mam nadzieję, że wszyscy, tj. 300 osób z tej firmy będzie dziarsko maszerowało w obronie swoich pensji, premii i nagród dzoerżąc w dłoniach czerwone sztandary z napisem Komitet Odkrywców Darmozjadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK ZAPOWIEDZIELI NIE DŁUGO NFZ DO LIKWIDACJI
I jedyny sprawiedliwy Jaro wszystko podzieli. Wykonaj gest posłanki Pawłowicz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dlatego wolę PiS, bo przynajmniej chce oderwać darmozjadów od koryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darmozjady i złodzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darmozjady i złodzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No zaczynają!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Premia to powinna być dla 5% -10% pracowników wybitnie wyróżniających się z tłumu innych. Tak jest w normalnej firmie. A to w NFZ to po prostu bezczelne marnowanie publicznych pieniędzy i nagradzanie miernoty. Co to za premia jak kazdy ją dostaje???! Za co?? Niech ktoś powie że jeszcze trzynastki do tego mają..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mają trzynastek w NFZ, ale za to nauczyciele mają- praca nauczyciela 18 godzin w tygodniu + 2 godziny, 13 pensja - w czasie wakacji wynagrodzenie w postaci wypłaty wczasowego czy wypoczynkowego-nagrody jubileuszowe -wypłata nadgodzin - co 7 lat prawo do płatnego zwolnienia dla poratowania zdrowia - wolne 14 października, wolne w ferie świąteczne, ferie zimowe i w wakacje, 5 dni Dyrektorskich również wolnych od pracy i to wszystko finansowane z budżetu państwa .To Was nie kole w oczy!!! Jak w NFZ dostało tyle osób premie uznaniowe znaczy że wszyscy są wybitni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest zauważ, że tylko lubelski NFZ wydał ponad 100 tyś naszych pieniędzy na premie i nagrody, a na leczenie nie kasy nie mają. Na wizytę do specjalisty czy specjalistyczne badania trzeba czekać ponad pół roku. I nie porównuj pracy nauczyciela z osobami siedzącymi za biurkiem i mającymi problem z udzieleniem odpowiedzi na pytanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NFZ obraca pieniążkami obywateli.Jakie oszczędności zrobił.Tam bilans powinien być na "zero" a nie oszczędności.NFZ winien być zlikwidowany.Oprócz premii ile kosztuje utrzymanie 259 pracowników plus "media"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pracuje w zusie. Dzięki temu, że zaoszczędziłam 249 000 na nie przyznaniu rent, dostanę 49 000 premii na koniec roku. Bo renty zazwyczaj wyłudzają cwaniaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pracuje w zusie. Dzięki temu, że zaoszczędziłam 249 000 na nie przyznaniu rent, dostanę 49 000 premii na koniec roku. Bo renty zazwyczaj wyłudzają cwaniaki.
 Takie cwaniaki bez rąk którym lekarz orzecznik zaleca śpiewanie jako sposób na zarabianie? Wolne żarty. Dlaczego nikt nie skontroluje zwolnień osób publicznych które automatycznie chorują jak coś narozrabiają? Zus to też mafia i ochronka dla swoich. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tej informacji kompletnie nic nie wynika. Kto dobrze pracuje, oczekuje konkretnej pochwały, to normalne. Mam przypuszczenie graniczące z pewnością, że tego typu informacje służą tylko temu aby większość czytających te rewelacje do stała zwyczajnej cholery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...