Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelski Orzeł Biznesu 2015. Lista laureatów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 czerwca 2016 r. o 20:15 Powrót do artykułu
Prowadzę firmę od 25 lat i nikt nigdy nawet dyplomiku mi nie przyznał choć służę społeczeństwu Lublina i województwa.Tu co roku jakby te same twarze,nikogo z nich nie znam,a przecież przez tyle lat poznałem setki przedsiębiorców.Dla kogo to wszystko,albo mówiąc młodzieżowym slangiem,to jakaś ściema.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie mimo że prowadzisz firmę od 25 lat to nie wiele znaczy ona na lubelskim rynku :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba tylko za tę nagrodę solidnie zapłacić, nie trzeba tyrać i się wykazywać.Zastaw się , a pokarz się,bo co by ludzie powiedzieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SuperBuild ??? A co to w ogóle za firma ??? Jakieś żarty chyba, przecież ani to firma z lubelskiego ani to firma budowlana...kilka niewielkich realizacji + jakieś ze 2 hale produkcyjne...nie wiem o co tu chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zal i wstyd jak to sie czyta.Ci pracodawcy kupili sobie nagrody,taki kaprys,bawia sie tym,a pracownicy sa tam dziadami i oszukiwani,okradani z kazdej minuty.Bieda zaglada w kazdy kat tych ludzi.Nie sztuka sie pokazac z nagroda,sztuka to byc z tymi pracownikami i ich szanowac,wspierac i wynagradzac solidnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są sępy biznesu.jeden to ma wyrok za wyprowadzenie 6,5 mln .ach przepraszam , to nie on to jego firma taki przekręt zrobiła. On teraz puszy piórka orła , semp jeden. Dowody do zapoznania w sądzie gospodarczym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...