Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelski PiS jedzie witać Donalda Trumpa. Entuzjastycznie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 czerwca 2017 o 12:12 Powrót do artykułu
To tak jak sztandar ludu witał Breżniewa?
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Na koszt partii a partia skąd ma pieniądze z naszych podatków! Należą się podziękowania pis-suwerenowi za kosztowne rządy wybrane przez nich. Niedługo skończy się kasa na 500+,renty, emerytury itp pis doi podatników,ale to skończy się niebawem gorszy sort nie jest głupi
0
Niech jedzie i nie wraca!
1
W czasach realnego socjalizmu to dla powitania oficjeli była zganiana młodzież, zamykano przedsiębiorstwa by pracownicy musieli iść powitać szanownego gościa. Powracamy do tych czasów. W filmie "Wyjście awaryjne" pokazano przygotowania na przyjazd pierwszego.
0
Pa papa nie wracajcie.
0
Kiedy będą kartki na cukier?
0
Nie zapomnijcie zabrać krzyży.
0
Jadą witac okupanta co nam nawet wiz nie chce znieść...
0
Jak za komuny.
0
Platfusów nie zaprosił, smuteczek :((((
0
Nie zapomnijcie konfetti.
0
Gnoj przyciaga muchy
1
O w mordę normalne déjà vu ! Kiedyś tak witali Breżniewa za Gierka !
1
Ssij tupet Wolaku!
0
I znów lemingów płacz. Normalnie ambrozja dla mych uszu :D Trampek mi zaimponował, pomimo wrogo nastawionych mediów i "celebrytów"... dał radę. I to mu się chwali. To nie jakiś cienias z Kenii, lecz chłop z jajami. I to jest przywódca. A od kiedy go popieram? Od pierwszych deklaracji ichniejszych lemingów o wyjeździe do Kanady!? Ilu wyjechało? Tylu samo co od nas. Wreszcie odstawiono od koryta te pasożyty. Od kiedy nie mogą kraść starcza i na 500+, i na brak podnoszenia podatków. A złym wilkiem mogą straszyć siebie nawzajem... ja już dawno wykasowałem komunistyczną propagandę z tvn24... irytowało mnie, jak wmawiano, że wzzystkie podwyżki są dla naszego dobra... normalnie jak za PRLu.
-2
...déjà vu... a nie przypadkiem też Papieża?
0
Ssij tupet Wolaku!
0
Partia zapłaci za ten cyrk ale z naszych pieniędzy.
0
ZAMILCZ PO-zsl !!!! - WSTRETNA POSTKOMUNISTYCZNA ANTYPOLSKA TAGOWICO !!!!
0
To się pisiory ośmieszyli Nic dziwnego, kto normalny głsuje na tych debili
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: