Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ludzie ktos cos wie?? podobno taksowkarze gadaja ze go znalezli w zalewie:///////
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a. napisał:
to jakis bezsens! rozne portale internetowe podaja rozbieznosc zaginiecia Marka z 17 na 18 i z 18 na 19 marca? nawet w takiej kwestii sa niedociagniecia... Ktora data jest prawidlowa? Wiecie cos wiecej na temat tego chlopaka? Tak bardzo sie martwie, mimo ze go nie znam. Licze na to, że wszystko sie wyjasni, Marek szczesliwie wroci na studia, a osoby odpowiedzialne za znikniecie marka zostana surowo ukarane!
Też zauważyłam tą rozbieżność dat - to kurier upiera się, że18/19, ale skoro na ogłoszeniu ITAKI jest, że widziany ostatnio 18.03.2009, to znaczy że w tym dniu o 1 w nocy, czyli w nocy z 17 na 18 03.2009. Nie wiem, czemu kurier od prawie 4 tygodni rozpowszechnia nieprawdziwą datę zaginięcia, pomyłka, czy jakiś cel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rece opadaja jak sie to czyta!!!!po 1 CO TO ZA RÓZNICA. Pozatym skoro był widziany 18 marca o 1 w nocy to była to noc z 18 na 19 nie prawdasz!!!ludzie pomyslcie troche
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała ta sprawa to jedna wielka "rozbieżność". Nie tylko jeśli o daty chodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pozatym skoro był widziany 18 marca o 1 w nocy to była to noc z 18 na 19 nie prawdasz!!!ludzie pomyslcie troche
Data zmienia się z północą. Czyli o 23:59 był to 17 marca, a o 00:00 18 marca. Więc 1 w nocy 18 marca to noc z 17 na 18 marca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No co ty nie powiesz.tak tylko to było 18 marca nie 17!!! 18 był w archiwum.a 1 w nocy z 18 marca to noc z 18 na 19!!!!NIE OSŁABIAJCIE MNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No co ty nie powiesz.tak tylko to było 18 marca nie 17!!! 18 był w archiwum.a 1 w nocy z 18 marca to noc z 18 na 19!!!!NIE OSŁABIAJCIE MNIE
Zaginął 17/18marca, do klubu poszedł 17.03. W środę (18.03.2009) miał zaliczenie na które już nie przyszedł. Skoro nawet my sie kłócimy, to sprawa jest beznadziejna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Data nie jest najważniejsza i nie ma się co kłócić. Marka nie ma już o wiele za długo i taki jest fakt niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
17.03 jest świętego Patryka i w szkocji jest to dzień picia piwa - może tak wujek namówił Marka, żeby się z nim napił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy z was powinni się udać do psychiatry bo wam czegoś brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No co ty nie powiesz.tak tylko to było 18 marca nie 17!!! 18 był w archiwum.a 1 w nocy z 18 marca to noc z 18 na 19!!!!NIE OSŁABIAJCIE MNIE
he,he, nieźle rozumujesz! 18.03.2009, godzina 1.00, czy 1.02, jak mowi policjant na nagraniu - wypada w nocy z 17 na 18 marca; dobę później jest 19.marca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
rece opadaja jak sie to czyta!!!!po 1 CO TO ZA RÓZNICA. Pozatym skoro był widziany 18 marca o 1 w nocy to była to noc z 18 na 19 nie prawdasz!!!ludzie pomyslcie troche
jeszcze lepiej! 18 marca o 1 w nocy na pewno nie był 19. marca!! ha, ha, a to dobre! Lepiej wracaj do szkoły i bierz się do nauki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej radze to tobie!!!dzis jest 12 i o 22 jedziesz na impreze, wracasz z niej jutro np.o 10 rano!!!czyli 13 marca!!wiec byłęs na imprezie w nocy z 12 na 13!!!!!chyba ty myslisz wstecz skoro uwazasz ze 18 o goddz. 1 jest noc z 17 na 18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I OCZYWISCIE ZE 18 MARCA O 1 W NOCYTO NIE 19!!!TO JEST NOC Z 18 NA 19!!1CHYBA EDUKACJE ZAKOŃCZYŁĘŚ NA 1 KLASIE PODSTAWÓWKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I OCZYWISCIE ZE 18 MARCA O 1 W NOCYTO NIE 19!!!TO JEST NOC Z 18 NA 19!!1CHYBA EDUKACJE ZAKOŃCZYŁĘŚ NA 1 KLASIE PODSTAWÓWKI
Zamieszanie z datami wprowadziła KWP Lublin w pierwszym ogłoszeniu o zaginionym 21-latku. W działe Aktualności - Dodano: piątek 2009-03-20 "Jak ustalili policjanci ostatni raz widziany był w towarzystwie swojego wujka przy ul.Langiewicza. Wcześniej razem spożywali alkohol. Po północy z środy na czwartek widziany był przez wuja po raz ostatni." Brak podpisu wprowadzającego aktualność! Aktualności - Dodano: środa, 2009-03-25 w treści ogłoszenia : "Mężczyzna ostatni raz był widziany w okolicach miasteczka akademickiego w nocy z wtorku na środę po tym, jak wyszedł z lokalu w obecności swojego wuja." Podpis wprowadzającego J.D. Aktualności - Dodano: środa. 2009-04-01 w treści ogłoszenia : "Mężczyzna ostatni raz był widziany w okolicach miasteczka akademickiego w nocy z 17 na 18 marca po tym, jak wyszedł z lokalu w obecności swojego wuja." Podpis wprowadzającego J.D. Dziennikarze lubelskich gazet i Lublin.com.pl wprowadzali wszystkim zamieszanie z tymi datami. Wcale nie zwracali uwage na to, że wypowiedzi policji są od 25 marca zawsze z datą z 17 na 18 marca 2009 !!! Nawet te ulotki rozprowadzane po mieście przez Lublin.com.pl z datą zaginął 18/19 marca 2009 ! Ja idąc do kina Bajka [22.03.2009] widziałam ulotki ITAKA, na których pisało o zaginięciu Marka Wojciechowskiago dnia 18 marca 2009. Data na nagraniu VIDEO z Archiwum 2009:03:18 00:51:44 ! I na następnym video widać, że jeszcze są chodniki "gołe" bo około godziny 3 zaczął padać śnieg. Rano były kłopoty z komunikacją i odśnieżaniem. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja i tak uważam że zabili go na organy.. a policja tego nie ogłosi oficjalnie bo śledztwo dla nich trwa nadal, a jak go zabili to wątpie że jego ciało by było w Lublinie tylko w innym mieście, jak niektórzy piszą że w parku.. ja też słyszalam tą wersje że w parku Saskim i albo ze gdzies koło UMCS. Współczuje jego rodzinie żyć w takiej niepewności chociaż pewnie i oni sie spodziewają tej "nieoficjalnej wesji"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
migotka napisał:
ja i tak uważam że zabili go na organy.. a policja tego nie ogłosi oficjalnie bo śledztwo dla nich trwa nadal, a jak go zabili to wątpie że jego ciało by było w Lublinie tylko w innym mieście, jak niektórzy piszą że w parku.. ja też słyszalam tą wersje że w parku Saskim i albo ze gdzies koło UMCS. Współczuje jego rodzinie żyć w takiej niepewności chociaż pewnie i oni sie spodziewają tej "nieoficjalnej wesji"
Zgłoś się do psychiatry on ci pomoże odzyskać równowagę emocjonalną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zgłoś się do psychiatry on ci pomoże odzyskać równowagę emocjonalną.
to chyba nie ja a pół większe Lublina... a o co ci chodzi?? co to moze uwazasz ze takie przypadki nie istnieja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zgłoś się do psychiatry on ci pomoże odzyskać równowagę emocjonalną.
same prostaki na tym forum... jak o ufo pisali to nikt nie napisal zeby sie dp psychiatry zglosic a jak dziewczyna cos sensownego napisala to od razu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to chyba nie ja a pół większe Lublina... a o co ci chodzi?? co to moze uwazasz ze takie przypadki nie istnieja?
Każda osoba mająca odrobinę zdrowego rozsądku i wiedzy, wie, że jeżeli nawet porywa się ludzi w celu pobrania narządów to nie robi się tego przypadkiem, w nocy. Puknijcie się w głowę, to nie jest tak, ze ktoś kogoś porwie, wypatroszy i wyrzuci gdzieś po drodze. Organy do transplantacji muszą być pobierane w sposób odpowiedni i w odpowiednich warunkach inaczej do niczego się nie nadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...