Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelski Ratusz i radni PiS chcą zakazać dopalaczy w Lublinie

Utworzony przez Pan S, 5 października 2010 r. o 12:30 Powrót do artykułu
Popieram. Płacę wysokie podatki i nie życzę sobie, żeby ZUS wypłacał zasiłki pogrzebowe rodzinom tych, którzy się zaćpali. Nie życzę sobie, żeby z moich podatków ratowano i leczono nieudaczników, którzy muszą się sztucznie wspomagać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie S. oni też płacą na ZUS. Z resztą od kiedy samorząd może zakazać handlu danym towarem? Prawie i Sprawiedliwie. Tylko, że bez prawa. No i sprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaż sam jestem przeciwnikiem dopalaczy,to życzę wielu miastom w Polsce by kiedyś w ich Radach zasiadali ludzie inteligentni.Wprowadzenie zakazu poskutkuje "czarnym rynkiem".A może właśnie o to dokładnie chodzi w tym cyrku,bo ktoś ma interes.Dziwne to terytorium pomiędzy Bugiem i Odrą ,ale kto wie może kiedyś i tutaj zawita mądrość....?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie długo na to czekałam, mam małe dziecko i wiem jak ta decyzja jest ważna dla każdego rodzica. Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba popierać mądrych ludzi takich jak Pan Sprawka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młoda mamusia napisał:
Nareszcie długo na to czekałam, mam małe dziecko i wiem jak ta decyzja jest ważna dla każdego rodzica. Brawo.
Głupia jesteś jak but z lewej nogi!-a wiesz,że Zakazany Owoc smakuje najlepiej ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym sie chcial dowiedziec jak oni zamierzaja zdefiniowac dopalacze w tej uchwale... "Zabrania sie handlu dopalaczami"?? Ale jak to nazwiemy "srodki zabawowe" to bedzie mozna ustawe wywalic do kosza... Jesli zamierzaja podac sklad to jest problem, bo trzeba najpierw przebadac co jest w srodku a zmiany receptur sa bardzo szybkie i na pewno badanie i uchwaly nie nadaza za chemikami. "Zabrania sie powstawania sklepow handlujacych nieznanymi substancjami" - pelno kosmetykow i srodkow czytstoscie ma sklad opisany tak ze ciezko powiedziec co tak na prawde jest w srodku... Nie ma sposobu zeby legalnie sie pozbyc problemu dopuki nie uda sie zdefiniowac czego tak na prawde chcemy zabronic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan T. napisał:
Panie S. oni też płacą na ZUS. Z resztą od kiedy samorząd może zakazać handlu danym towarem? Prawie i Sprawiedliwie. Tylko, że bez prawa. No i sprawiedliwości.
Taaa, no jasne... oni płacą... Ciekawe ile było rozbojów, w celu pozyskania pieniędzy na dopalacze. Po wpisach na forum można jedynie powiedzieć.... "Jeszburgerowcy" też sie bronili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram, słuszna inicjatywa, oby więcej takich pomysłów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem za - mam nadzieję, że zmniejszy się choć trochę liczba osób, które sięgają po truciznę jaką są dopalacze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od czego internet pajace poza tym, póki faszystowski rząd pseudopremiera oraz osłowie nie wprowadzą ustawowego zakazu, możecie nawet uchwalić, że zakazuje sprzedaży nawet w przestrzeni powietrznej nad lublinem:P Poza tym, zawsze można sprzedawać "okazjonalnie" w mieszkaniu prywatnym (bez działalności gospodarczej - w kręgu znajomych i tym bardziej im skoczycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinek napisał:
od czego internet pajace poza tym, póki faszystowski rząd pseudopremiera oraz osłowie nie wprowadzą ustawowego zakazu, możecie nawet uchwalić, że zakazuje sprzedaży nawet w przestrzeni powietrznej nad lublinem:P Poza tym, zawsze można sprzedawać "okazjonalnie" w mieszkaniu prywatnym (bez działalności gospodarczej - w kręgu znajomych i tym bardziej im skoczycie
Nie pajacuj, prędzej czy później zdechniesz od tego. A jak sprzedajesz to cię zamkną. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w tytule jest Lubelski Ratusz i radni PIS. Przecież to jest kłamstwo. Pierwszy w Lublinie z inicjatywą zakazu handlu dopalaczami wyszedł Krzysztof Żuk a ponadto wszyscy radni chcą wprowadzenia takiej uchwały, nie tylko ci z Pisu. Wiem,że gazecie wspierającej tylko jedną słuszną partię lepiej było napisać Lubelski Ratusz, a nie Krzysztof Żuk. Bardzo żałuję, że dzisiejsze media są tak bardzo nieobiektywne. tutaj znajdziecie informację o tym,że Żuk był pierwszy http://www.facebook.com/?ref=home#!/Krzysztof.Zuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POP napisał:
Nie pajacuj, prędzej czy później zdechniesz od tego. A jak sprzedajesz to cię zamkną. Amen.
Prędzej ty się zachlejesz Zamknąć nie mogą, bo to nie są substancje zakazane xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...