Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelski Rower Miejski będzie działać dłużej. To był lepszy sezon

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 października 2016 r. o 15:59 Powrót do artykułu
A już miałem nadzieję, ze będę mógł bezpiecznie chodzić chodnikami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zła wiadomość. Czy w mieście nie może być normalnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej w rowerze miejskim zniechecaja mnie te bawełniane oszycia, kojarzą sie z gwnem. Może dlatego wiekszość nieswiadomych rowerzystów oddaje rower po 20 min, zapach szamba ciagnie sie przez całą przejażdzke?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o masz, jeszcze miesiąc męczarni....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rower miejski powinien funkcjonować przez cały rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rower miejski powinien funkcjonować przez cały rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zła wiadomość. Czy w mieście nie może być normalnie? oczywiscie, jak wyjedziesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na braci wieniawskich stacja zabrana :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Najbardziej w rowerze miejskim zniechecaja mnie te bawełniane oszycia, kojarzą sie z gwnem. Może dlatego wiekszość nieswiadomych rowerzystów oddaje rower po 20 min, zapach szamba ciagnie sie przez całą przejażdzke?
ta wełna w kolorze tęczy jest na stojakach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemiecki Lubelski Rower Miejski - to jest pełna nazwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak jechać swoim na ramie aluminiowej i z dobrym osprzętem, a obok kolega poci się na miejskim :D Piękne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam indiane x-cross, świetny rower i stosunkowo niedrogi (jak na tę klasę). Polecam Ci rozejrzeć się raczej teraz, bo przed sezonem ceny wszystkich rowerów są wyższe niż teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@kojak to opcja podobna jak kross tylko tańsza własnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...