Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelski Rower Miejski będzie działać dłużej. To był lepszy sezon

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 października 2016 o 15:59 Powrót do artykułu
A już miałem nadzieję, ze będę mógł bezpiecznie chodzić chodnikami!
Zaloguj się, aby oddać głos
1
To zła wiadomość. Czy w mieście nie może być normalnie?
1
Najbardziej w rowerze miejskim zniechecaja mnie te bawełniane oszycia, kojarzą sie z gwnem. Może dlatego wiekszość nieswiadomych rowerzystów oddaje rower po 20 min, zapach szamba ciagnie sie przez całą przejażdzke?
0
o masz, jeszcze miesiąc męczarni....
1
Rower miejski powinien funkcjonować przez cały rok.
-1
Rower miejski powinien funkcjonować przez cały rok.
-1
To zła wiadomość. Czy w mieście nie może być normalnie? oczywiscie, jak wyjedziesz.
-1
na braci wieniawskich stacja zabrana :(
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Najbardziej w rowerze miejskim zniechecaja mnie te bawełniane oszycia, kojarzą sie z gwnem. Może dlatego wiekszość nieswiadomych rowerzystów oddaje rower po 20 min, zapach szamba ciagnie sie przez całą przejażdzke?
ta wełna w kolorze tęczy jest na stojakach
0
Niemiecki Lubelski Rower Miejski - to jest pełna nazwa
1
Nie ma to jak jechać swoim na ramie aluminiowej i z dobrym osprzętem, a obok kolega poci się na miejskim :D Piękne
0
Mam indiane x-cross, świetny rower i stosunkowo niedrogi (jak na tę klasę). Polecam Ci rozejrzeć się raczej teraz, bo przed sezonem ceny wszystkich rowerów są wyższe niż teraz.
0
@kojak to opcja podobna jak kross tylko tańsza własnie
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: