Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelski Rower Miejski - jak wypożyczyć rower? Poradnik

Utworzony przez mlodywyksztalconyzwielkieg, 20 września 2014 r. o 11:09 Powrót do artykułu
Gdyby nie ten socjal to mieszkańcy polski b nie zaznaliby nawet tak przyziemnej przyjemności jak jazda na rowerze. Nie wiedziałęm, że tam macie taką biedę, że ludzie nie stać nawet na włąsny rower hue hue Jak będę tamtędy przejeżdzał to przywiozę wam trochę cukierków dla dzieci - a niech maja coś od życia.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie ten socjal to mieszkańcy polski b nie zaznaliby nawet tak przyziemnej przyjemności jak jazda na rowerze. Nie wiedziałęm, że tam macie taką biedę, że ludzie nie stać nawet na włąsny rower hue hue Jak będę tamtędy przejeżdzał to przywiozę wam trochę cukierków dla dzieci - a niech maja coś od życia.
powiedz skąd jesteś a następnie spier....aj do siebie!   a jak będziesz tędy przejeżdżał to cię pozdrowimy.... środkowym palcem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie ten socjal to mieszkańcy polski b nie zaznaliby nawet tak przyziemnej przyjemności jak jazda na rowerze. Nie wiedziałęm, że tam macie taką biedę, że ludzie nie stać nawet na włąsny rower hue hue Jak będę tamtędy przejeżdzał to przywiozę wam trochę cukierków dla dzieci - a niech maja coś od życia.
ok,wylałeś swoje frustracje a teraz wracaj do swojego śmietnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to może possiesz nam przy okazji hrabio z wielkiej aglomeracji, pokaż jak to robisz u siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego mi tak ubliżacie. To nie jest moja wina, że macie region, w którym zarżnęliście cały przemysł, a najlepszym pracodawcą jest budzetówka. Miejcie sobie chociaz te rowery :) bo na więcej to chyba za bardzo nie mozecie liczyć. Pewnie nawet dobrej infrastruktury rowerowej tam nie macie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego mi tak ubliżacie. To nie jest moja wina, że macie region, w którym zarżnęliście cały przemysł, a najlepszym pracodawcą jest budzetówka. Miejcie sobie chociaz te rowery :) bo na więcej to chyba za bardzo nie mozecie liczyć. Pewnie nawet dobrej infrastruktury rowerowej tam nie macie.
Jeżeli wpadłeś na nasze forum, zeby dac upust swoim frustracjom, to niech Cie nie dziwi mało przyjemna reakcja. My tu kochamy nasze miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ponad 3,5 tys rowerzystów zarejestrowało się co oznacza,że rowery są potrzebne, ja mam swój rower ale też nie zawsze chce mi się wyciągać rower z piwnicy takze skorzystam na pewno z roweru w mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to miłość objawia się teraz poprzez chamówę? oj Agata Agata https://www.youtube.com/watch?v=d52qNS6-uEk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiscie Przemku, uczulona jestem na chamstwo, i staram się je tutaj tepic, ale niestety, to watkotworca pierwszy zaczął. Takie stwierdzenia, jakoby nie stać by nas było na rowery, czy to z cukierkami, wywołały taką a nie inna reakcję, która mnie nie dziwi. Kto sieje wiatr, zbiera burzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko widzisz ty Agatko jesteś raz że moderatorem dwa że przewodnikiem miejskim troszkę ci nie uchodzi chyba bronić miejscowego chamstwa prawda? ... wypadałoby raczej turystę potencjalnego zachęcić a nie wystraszyć pierwszy zaczął - piaskownica lubelska czy dobitniej  - kuweta ... rowery są prywatnej firmy  - jesli jest tu jakis socjal to polega na tym że mieszkańcy bulą na tę firmę - nic darmo bowiem nie ma oczywiście nie wiadomo ile bulimy - dzienikarstwo nie jest tego ciekawe jak to w zadupinie ... Nextbike to spółka dwu innych spółek: RICA SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA i CAM MEDIA SPÓŁKA AKCYJNA ich udziały to odpowiednio 85 UDZIAŁÓW O ŁACZNEJ WARTOSCI 4.250,00 ZŁOTYCH i 255 UDZIAŁÓW O ŁACZNEJ WARTOSCI 12.750,00 ZŁOTYCH cały kapitał tej spółki to 17 000,00 ZŁ Rica jest w 100% własnością niejakiego Andrieja Jelitko i ma kapitał 5 tys. zł cam media ma kapitał 728 450,00 ZŁ i jest notowana na giełdzie http://www.bankier.pl/inwestowanie/profile/quote.html?symbol=CAMMEDIA nextbike jako spółka zależna tej giełdowej jest dość transparentna: http://www.bankier.pl/wiadomosc/CAM-MEDIA-S-A-Prognoza-wynikow-finansowych-przygotowana-przez-spolke-zalezna-3157563.html i na czymś te miliony zarabia ;-)   to czysty kapitalizm ani trochę socjalu w tym nie ma a cukierki zawsze dzieci ucieszą nie ma się co nadymać   pzdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to prawda Przemku. Bycie miejskim przewodnikiem jest czymś bardzo dla mnie zobowiazujacym.  Dziekuję i pozdrawiam   :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wzajemnie pozdrowki ;-) nie gniewaj się - to nie ze złośliwości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ile dobrze widzę to mieszkańcy Lublina zapłacą za te rowery 9 mln zł to wychodzi na jednego mieszkańca po  jakieś 25,8 zł za tyle ufundowali sobie lublinianie możliwość zostania dłużnikami spółki Nextbike rowery co ciekawe powinny być własnością miasta a nextbike powinna za dzierżawę sytsemu płacić w 2014 - 14 tys zl w kolejnych do 2019 42 tys zł ... podobno zarejestrowało się już 3 tys osób więc do kasy Nextbike wpłyneło 3 tys razy 10 zł 30 tys. zł opłaca się? oczywiście jakie są prawdziwe warunki umowy nie wiadomo podałem dane ze wzoru umowy... darmo nie ma nic jak widać za wszystko zostało nielicho zapłacone  
Ostatnio edytowany 20 września 2014 r. o 16:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zarżneliśmy??? -kto wyciął cukrownie-warszawfka - kto wyciął ursus gdy ten chciał się usamodzielnić warszafka mu nie pozwalała -kto nie pomógł fsc??? - czemu warszafka nie dawała kasy na drogi jeśli według UE w lubelskim jest największa śmiertelność?? -Nikt inny jak SLD zablokowało powstanie strefy w lublinie - warszafka robiła wszystko by blokować lotnisko czemu lubelskie nie dostało kasy jak nierentowne kopalnie, stocznie, huty????     więc przestań łżeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelskie bidne ale pyskate ;-) a wszystko to wina warszafki :-P oj zła warszafka zła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest mankament tylko zaleta tej aplikacji. Proszę sobie wyobrazić taką sytuację. Użytkownik wypożycza rower z elektrozamka przez aplikację ale myli numer roweru, a więc na innej stacji odpina się rower a przechodzący obok złodziejaszek słyszy to (bo stacja pika przy otwarciu zamka) i widząc, że przy stacji nikogo nie ma kradnie rower, na konto naszego użytkownika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejski rower z logo "Ę banku"? Znowu jakieś wspólne interesy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniała inwestycja na przyszłość...ta jak drogi rowerowe w jezdnii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co Ty Leniaku się czepiasz Andrieja Jelitki , to fajny facet jest.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ten leniak to mądrala siedzi na garnuszku żony nr2 a pyskuje jakby wójtem był z Wilkowyj. Weź się chłopie do porządnej roboty a nie siej demagogii w internecie. wszędzie włazisz z tymi popapranymi poglądami. A kto bogatemu zabroni mieć rower miasto chce to se kupuje i wara ci od tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...