Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelski Rower Miejski przeżywa oblężenie

Utworzony przez Gość, 27 marca 2015 r. o 18:10 Powrót do artykułu
Na takie miasto jak Lublin to nie jest tak duzo, pewnie niewielka grupa osob z niego korzysta do roboty i z powrotem. 10500/5 to jest 2500 wypozyczen na dzień czyli około tysiąc, tysiąc pięcset osób. Inwestycja po wuju i jeszcze te niebezpieczne ściezki co utrudniaja płynnośc jazdy samochodem.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojeb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na takie miasto jak Lublin to nie jest tak duzo, pewnie niewielka grupa osob z niego korzysta do roboty i z powrotem. 10500/5 to jest 2500 wypozyczen na dzień czyli około tysiąc, tysiąc pięcset osób. Inwestycja po wuju i jeszcze te niebezpieczne ściezki co utrudniaja płynnośc jazdy samochodem.....
Airport - lepsza inwestycja ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Airport - lepsza inwestycja ?
z dwojga złego raczej tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, ruszył rower miejski. Całą zimę był spokój na ścieżkach rowerowych, kilku rowerzystów dojeżdzało regularnie do pracy trzymając się zasad na nich obowiązujących. Teraz na rower rzuciło się w większości bydło, króre nie potrafi korzystać ze ścieżki rowerowej. Tępe panienki jadące obok siebie, często we trzy, które mają gdzieś  innych stwarzając zagrożenie. Parki, które jadąc trzymają się za ręce blokując tym samym całą ścieżkę. Czy na prawdę jest tak trudno pomysleć i dać innym możliwość płynnego i bezpiecznego poruszania się rowerem?   Niedawno czytałem artykuł o polowaniu SM na rowerzystów jeżdzących po chodniku. Zaprawszam SM i policję na ścieżki, tam jest więcej do roboty. Może też przy okazji przemówicie do rozsądku wszelkiej maści łaziorom, którzy bez jakiejkolwiek wyobraźni znaleźli sobie sposób na przemieszczanie się z wózkami, pieskami po ścieżkach.   Wracając do roweru miejskiego. Naprawdę super inicjatywa tylko szkoda, że ludzie nie dorośli do tego aby z niego korzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te rowery strasznie fajnie pokazują jaki potencjał drzemie w tego typu akcjach! Choć nadal uważam, że lepiej się wychodzi kupując nawet rower firmy Best w Media Expert, niż zawierzając w pełni rowerowi miejskiemu, to musze przyznać! Mega super pomysł i realizacja, miasto poraz kolejny pokazało, że jak chce, to potrafi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na takie miasto jak Lublin to nie jest tak duzo, pewnie niewielka grupa osob z niego korzysta do roboty i z powrotem. 10500/5 to jest 2500 wypozyczen na dzień czyli około tysiąc, tysiąc pięcset osób. Inwestycja po wuju i jeszcze te niebezpieczne ściezki co utrudniaja płynnośc jazdy samochodem.....
jak sie trafi pare dni deszczowych w miesiacu to sto osób bedzie sukcesem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, ścieżki rowerowe (o ile można je tak w ogóle nazwać) w Lublinie, to się bardziej nadają na jakieś MTB niż miejski rower... dlatego ja przyinwestowałem w swojego BEST'a - meega tania i dobra firma z Polski, mało znana ale polecam - i jeżdże sobie do pracy i po mieście rowerem własnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Postanowiłam podbić stary wątek, dając możliwość wyrażenia swojej opinii na temat systemu rowerów miejskich w Lublinie. Poniżej link do ankiety, dzięki której pomożecie mi Państwo w konstrukcji pracy dyplomowej, a może przyczynicie się także do określenia kierunku rozwoju tej formy komunikacji w naszym mieście. Z góry serdecznie dziękuję za poświęcony czas.   http://moje-ankiety....pond-75425.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...