Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
3.5mln pln za 660 metrow? Niech ktos mi wytlumaczy jak to mozliwe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i żuczku kłamczuszku przegiąłeś. W takim razie ja wycofuje swój głos, który na ciebie oddałem. Jawnie mnie oszukales, tak jak oszukales chłopaków z torem Lublin. Więcej na ciebie nie zagłosuje. Na rowery dla mieszkańców nie masz to obetnij pensje swoim przydupasom pasmo, których obsadzasz w miejskich spółkach na lewo i prawo. Ile placiles za nic nie robienie Krawczykowi w MPK, ile Nowakowi w MPWIK, ile Sieminskiemu w gospodarce komunalnej? Jesteś oszustem, który nawet nie stara się ukryć tego, że kłamał żeby wygrać wybory. Mam nadzieje, ze oszukani tak jak ja mieszkańcy ci tego nigdy nie zapomną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i w końcu mamy nowe WSPANIAŁE pomysły inseminatora Miłosza prezesa elektrociepłowni jeszcze trochę to komin przerobi i takiego (fachowca trzyma się na stołku).NA ŁĄKĘ Z NIM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na jesieni przed wyborami znajda sie i rowery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poproszę stację przy E.Leclerc na ul. Turystycznej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie ekonomiści jedno stanowisko z rowerem kosztuje 10 000 zł  ?????? życzę powodzenia ekonomicznego i złodziejstwo .W Lublinie same dobre wydatki Stadion Lotnisko wyciąg narciarski itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja z wielkim zaciekawieniem słucham Pana Kukiza,dobrze mówi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i żuczku kłamczuszku przegiąłeś. W takim razie ja wycofuje swój głos, który na ciebie oddałem. Jawnie mnie oszukales, tak jak oszukales chłopaków z torem Lublin. Więcej na ciebie nie zagłosuje. Na rowery dla mieszkańców nie masz to obetnij pensje swoim przydupasom pasmo, których obsadzasz w miejskich spółkach na lewo i prawo. Ile placiles za nic nie robienie Krawczykowi w MPK, ile Nowakowi w MPWIK, ile Sieminskiemu w gospodarce komunalnej? Jesteś oszustem, który nawet nie stara się ukryć tego, że kłamał żeby wygrać wybory. Mam nadzieje, ze oszukani tak jak ja mieszkańcy ci tego nigdy nie zapomną!
wycofujesz swój głos ojojojjo, cóż za strata dla Lublina i jeszcze ten tor, żenua.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może brakujących pieniędzy na 20 stacji i 200 rowerów należy szukać gdzie indziej. Może znajdą je panowie Siemiński i Kowalczyk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W okolicach ul. Turystycznej nei ma żadnej stacji rowerowej bo miasto sprytnie kompbinuje aby Leclerc ja sfinansował. Tylko widać Leclerc ma to głeboko w ... i stacji nie będzie. Najbliższa w odległosci 3km. To kpina po prostu jest. Na Tatarach nie  ma żadnej stacji, Na Kalinie także. Dopiero na Lwowskiej albo przy Zamku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że droga ta jest bardzo potrzebna ale takiej długości aby zapewniała dojazd do samej ul. Abramowickiej, albo bezpośredni albo poprzez wyremontowaną ulicę Powojową. Takie połączenie znacznie uprościło by połączenie południowych dzielnic miasta z drogą na Biłgoraj, a przez to mocno odciążyło by ul. Kunickiego. Przy okazji skomunikował by ten obszar miasta czyniąc go bardziej atrakcyjnym inwestycyjnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze, że będzie trochę mniej tych rowerów, bo dla starszych i nie w pełni sprawnych osób-przechodniów to dramat - chodzenie obecnie po chodnikach wśród tłumu manewrujących, pomiędzy ludźmi, bicyklów. Moja mama (85-letnia) już znacznie ograniczyła chodzenie po ruchliwych chodnikach; tym bardziej się boi, bo jej koleżanka doznała poważnego uszczerbku na zdrowiu, po najechaniu na nią na chodniku przez młodego rowerzystę. Proszę o trochę więcej empatii dla nierowerzystów!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat: "listę ma tylko jeden urzędnik, który obecnie jest na urlopie". A więc oficer rowerowy, sowicie opłacany, powołany na to stanowisko bez konkursu, idzie sobie na urlop, zabiera listę stacji rowerowych do domu i nikt nie ma prawa wiedzieć, gdzie będą nowe stacje. Nawet Prezydent nie wie, bo jego pracownik zabrał mu listę. Ciekawe, jak to wytłumaczy Ratusz ?????  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze, że będzie trochę mniej tych rowerów, bo dla starszych i nie w pełni sprawnych osób-przechodniów to dramat - chodzenie obecnie po chodnikach wśród tłumu manewrujących, pomiędzy ludźmi, bicyklów. Moja mama (85-letnia) już znacznie ograniczyła chodzenie po ruchliwych chodnikach; tym bardziej się boi, bo jej koleżanka doznała poważnego uszczerbku na zdrowiu, po najechaniu na nią na chodniku przez młodego rowerzystę. Proszę o trochę więcej empatii dla nierowerzystów!!!
  To straszne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat: "listę ma tylko jeden urzędnik, który obecnie jest na urlopie". A więc oficer rowerowy, sowicie opłacany, powołany na to stanowisko bez konkursu, idzie sobie na urlop, zabiera listę stacji rowerowych do domu i nikt nie ma prawa wiedzieć, gdzie będą nowe stacje. Nawet Prezydent nie wie, bo jego pracownik zabrał mu listę. Ciekawe, jak to wytłumaczy Ratusz ?????
Oficera rowerowego często nie ma w pracy, bo ................ jeździ na rowerze. Taka jego praca, ciężka i odpowiedzialna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W okolicach ul. Turystycznej nei ma żadnej stacji rowerowej bo miasto sprytnie kompbinuje aby Leclerc ja sfinansował. Tylko widać Leclerc ma to głeboko w ... i stacji nie będzie. Najbliższa w odległosci 3km. To kpina po prostu jest. Na Tatarach nie  ma żadnej stacji, Na Kalinie także. Dopiero na Lwowskiej albo przy Zamku.
Stacja rowerowa jest przy WSEI Mełgiewska - i km.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W okolicach ul. Turystycznej nei ma żadnej stacji rowerowej bo miasto sprytnie kompbinuje aby Leclerc ja sfinansował. Tylko widać Leclerc ma to głeboko w ... i stacji nie będzie. Najbliższa w odległosci 3km. To kpina po prostu jest. Na Tatarach nie  ma żadnej stacji, Na Kalinie także. Dopiero na Lwowskiej albo przy Zamku.
Dobrze gada, polac mu, tzreba aż pod Lidla zasuwać a dalej pustynia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie na prawdę nie stać Was na rower? Nie mówię o super hiper, nowym, ale o zwykłym miejskim, a nawet używanym rowerze. Żałosne są te inwestycje rowerowe. Podobnie jak marnotrawienie KREDYTU na budowę stadionu i NASZYCH podatków na pensje dla nierobów na tym stadionie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze, że będzie trochę mniej tych rowerów, bo dla starszych i nie w pełni sprawnych osób-przechodniów to dramat - chodzenie obecnie po chodnikach wśród tłumu manewrujących, pomiędzy ludźmi, bicyklów. Moja mama (85-letnia) już znacznie ograniczyła chodzenie po ruchliwych chodnikach; tym bardziej się boi, bo jej koleżanka doznała poważnego uszczerbku na zdrowiu, po najechaniu na nią na chodniku przez młodego rowerzystę. Proszę o trochę więcej empatii dla nierowerzystów!!!
Rowerzysta nie ma prawa jechać po chodniku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od postawienia 20 zamiast 40 nowych stacji ludzie nie zbiednieją, od cięć etatów w paru firmach albo wręcz ich upadku już tak - dobra decyzja prezydenta, są sprawy pilne i pilniejsze 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...